نتایج جستجوی شما

استقبال گسترده شهروندان خارجی از جراحی های زیبایی در ترکیه

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن ژانویه 5, 2019
| 0
بسیاری از افراد از اروپا و خاورمیانه برای انجام جراحی های زیبایی و کاشت مو به ترکیه می آیند.
دکتر گونجل اوزترک متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در گفتگو با آناتولی با اشاره به استقبال زیاد متقاضیان از اروپا و کشورهای خاورمیانه برای جراحی زیبایی در ترکیه، گفت: در جراحی پلاستیک بین 10 کشور اول جهان قرار داریم.
توضیحات دکتر اوزتورک در مورد بخش جراحی پلاستیک در ترکیه به شرح زیر است:
در رده بندی جهانی بین 10 کشور اول جهان قرار داریم. پزشکان کشور در جراحی پلاستیک کارهای موفقی انجام داده اند. این هم بر روی گردشگری سلامت و طبیعتا بر روی اقتصاد کشور تاثیر مثبتی دارد.
ارزانتر بودن هزینه های پزشکی در ترکیه باعث ایجاد مزیت شده است. می توانم بگویم که هزینه، عدم نوبت زیاد، آسانتر و اقتصادی تر شدن مسافرت های بین المللی، ارائه خدمات پزشکی با تکنولوژی پیشرفته و استاندارهای بالا مزیت های ترکیه در این بخش است.
بیشتر مراجعین خارجی برای جراحی بینی، پستان، افتادگی پلک، لیپوساکشن و کاشت مو به ما مراجعه می کنند. شمار زیادی بیمار از کشورهای اروپایی آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند، دانمارک و انگلستان برای انجام عمل جراحی زیبایی به ترکیه می آیند.
از سوی دیگر شمار زیادی بیمار نیز برای کاشت مو به ترکیه مراجعه می کنند. هزینه ها در ترکیه نسبت به کشورهای دیگر ارزان‌تر است. هزینه عمل جراحی کاشت مو در اروپا در حدود 10 هزار یورو و در آمریکا حتی تا 30 هزار دلار است. اما این ارقام در ترکیه بسیار کمتر است.
مزیت کم تر بودن هزینه ها باعث جذابیت ترکیه در این خصوص شده است. نه تنها از کشورهای اروپایی بلکه شمار زیادی بیمار نیز از کشورهای عربی مانند عربستان سعودی، امارات متحده عربی، کویت، عراق، مصر و لبنان به ترکیه مراجعه می کنند.
جراحی بینی پس از کاشت مو در رتبه دوم قرار دارد و به نظرم در میان 5 کشور برتر قرار داریم.
جراحی زیبایی پستان، جراحی زیبایی شکم و پلک نیز در رده های بعدی قرار دارند. جراحی پلاستیک نیز مانند معالجات پزشکی مربوط به بیماری سرطان، باعث سرعت گرفتن ورود ارز به کشور می شود.
نخست از همه باید بگویم که ترکیه در بخش سلامت راه بسیاری را طی کرده است. پزشکان کشور نیز تحصیل کرده، با استعداد و موفق هستند. ترکیه مخصوصا در گروه بیمارستان های A پیشرو است. نسبت به خیلی از بیمارستان های موجود در اروپا و آمریکا پیشرفته تر هستند. بخش هتلداری و حمل و نقل نیز پیشرفت زیادی داشته است. به همین دلیل می توانید در ترکیه زیباتر شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat