نتایج جستجوی شما

باز کردن حساب بانکی در ترکیه

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن جولای 10, 2018
| 0

یکی از ملزومات اصلی برای معاملاتی چون خرید ملک و یا اقامت در ترکیه و یا سایر سرمایه گذاری ها در ترکیه ، باز کردن حساب بانکی در بانک های ترکیه می باشد .

کلیه بانکهای فعال در ترکیه مشمول قوانین بانکداری ترکیه می باشند و باز کردن انواع حسابهای بانکی برای خارجیها مشمول قوانین و شرایطی است که توسط بانک مرکزی ترکیه اعلام شده است ، بانک های زیراعت بانک و ایش بانک در ترکیه برای دارندگان پاسپورت های ایرانی حساب باز می کنند و چه مدارکی لازم میباشد ؟

در زیر با چگونگی افتتاح حساب در بانک های ترکیه آشنا می شویم :

اگر قصد افتتاح حساب در بانک های ترکیه را دارید و پاسپورت ایرانی دارید میتوانید در بانک زراعت ترکیه و ایش بانک ترکیه حساب باز کنید .این دو بانک کلاٌ سرمایه گذاران ترک دارند و برای باز کردن حساب برای دارندگان پاسپورت های ایرانی مشکلی ندارند .

نحوه باز کردن حساب در بانکهای ترکیه ، پیچیده نیست ، برای باز کردن حساب اصل پاسپورت و یا کارت اقامت در ترکیه و شماره مالیاتی (شماره مالیاتی با مراجعه به هر یک از شعبه های اداره کل مالیات حداکثر ظرف ۱۰ دقیقه داده می شود) . مدارک لازم برای اخذ شماره مالیاتی شامل اصل پاسپورت و کپی از صفحه عکس دار پاسپورت و صفحه ای که مهر آخرین ورودتان به ترکیه در آن است.) نیاز دارید .

کدام یک از این بانک ها را انتخاب کنیم

ایش بانک

در این بانک می توانید حساب دلاری ، یورو و لیره ترک باز کنید و ظرف هفت روز پس از افتتاح حساب ، کارت بانکی صادر می شود که یا ویزا کارت می باشد و یا مسترکارت .

قابل توجه است که ایش بانک برای کارمزد خدمات ارائه دهنده هر شش ماه مبلغ 60 لیر ترکیه کسر میشود .

با این کارتها می توانید از طریق اینترنت از تمامی کشورهای دنیا خرید کنید و همچنین هنگام مسافرت خارجی از بانکهای مستقر در کشور مقصد وجه نقد به شکل پول محلی یا ارز معتبر جهانی مثل دلار و یورو دریافت کنید.

زیراعت بانک

در این بانک می توانید فقط حساب لیره ترک باز کنید و ظرف دو روز پس از افتتاح حساب ، کارت بانکی صادر می شود که یا ویزا کارت می باشد و یا مسترکارت .

با این کارتها می توانید از طریق اینترنت از تمامی شهرهای ترکیه خرید کنید و همچنین هنگام مسافرت به ترکیه از بانکهای مستقر در کشور مقصد وجه نقد به شکل پول محلی دریافت نمایید

مقایسه لیست

WhatsApp chat