نتایج جستجوی شما

بعد از اینکه خانۀ فروشی مورد نظرتان را در استانبول ترکیه پیدا کردید می‌توانید با خیال راحت بروید و گلف بازی کنید؟

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن فوریه 1, 2019
| 1
سال‌های متمادی است که گلف به ورزشی محبوب در سراسر دنیا تبدیل شده، اگر شما گلف باز هستید و به در استانبول دنبال خانه‌ای فروشی می‌گردید، این سوال حتما برای شما مطرح می‌شود که کجا می‌توانید گلف بازی کنید؟ دنبال جواب هستید؟! البته که می‌توانید! در استانبول دو باشگاه گلف وجود دارد. یکی از آنها در سمت اروپایی و در ایوپ قرار دارد و نامش کلوب گلف کِمِر است و دیگری در قسمت آناتولیایی و در اوسکودار قرار دارد و نامش باشگاه گلف کلاسیک است.

یکی از بهترین زمین‌های گلف ترکیه

ورزش گلف در ترکیه نسبتا جدید است طوری که فدراسیون گلف ترکیه در سال ۱۹۹۶ تاسیس شده است.
بیشتر زمین‌های گلف در منطقه آنتالیا و در سواحل مدیترانه واقع شده‌اند.این زمین‌های فوق‌العاده عمدتا 18 سوراخه و توسط چهره‌های سرشناس در زمینۀ طراحی زمین گلف، طراحی شده‌اند.افرادی مانند نیک فالدو و پِری دای (پسر پیتر دای ) و بسیاری دیگر. آمدن از استانبول و گردش کردن در این زمین‌های گلف در وسط و یا آخر هفته بسیار آسان است و با پروازی از فرودگاه‌های صبیها و یا آتاتورک کمتر از یک ساعت زمان می‌برد. این مجموعه همچنین اقامتگاهی پنج ستاره دارد که دارایی ارزشمندی به حساب می‌آید!

باشگاه گلف ییلاقی کِمِر

دنبال خانۀ فروشی گشتن در استانبول یا هر جای دیگری، کاری چالش‌برانگیز است که گاهی تبدیل به تجربه‌ای پر از اضطراب می‌شود. خیلی جذاب می‌شود اگر شانس این را داشته باشید که چند ساعتی به زمین گلفی بروید و کمی تفریح کنید. در حال حاضر تنها دو زمین گلف فعال در منطقۀ استانبول وجود دارد. باشگاه گلف ییلاقی کِمِر در شمال شهر و در منطقۀ جنگلی بلگراد و دامنه‌های کوه‌های استرانیک قرار دارد برای رسیدن به آنجا باید حدود 30 دقیقه رانندگی کنید. این زمین در سال 1995 توسط معمار هلندی زمین‌های گلف یوهان دووک ون هیل ، معمار هلندی در سال 1995 به عنوان زمینی 9 سوراخه طراحی شد که خیلی زود گسترش یافت به زمین 18 سوراخه تبدیل شد. این زمین که به عنوان زمین تمرینی فدراسیون ملی گلف ترکیه مورد استفاده قرار گرفته، زمینی 73 امتیازی است که مساحت آن9،930 هکتار است. دفترهای مرکزی PGA نیز در اینجا قرار دارند. مراجعه کنندگان این باشگاه خصوصی می‌توانند هزینۀ یک دور بازی گلف را بپردازند و از امکانات دیگر مجموعه مانند تنیس، والیبال، شنا و سوارکاری که برای غیرگلف‌بازان جذاب است، استفاده کنند.

باشگاه ییلاقی گلف کلاسیک

برای رفتن به باشگاه گلف کلاسیک باید حدود یک ساعت از شهر به سمت آنجا رانندگی کنید تا به مجموعۀ تفریحی سیلیوری ، در کنار دریای مرمره که باشگاه در آن قرار دارد، برسید. زمین گلف این باشگاه توسط تونی ژاکلین طراحی شده است و ویژگی‌های جالب و چالش‌انگیزی دارد. این زمین 6،869 یاردی سه قسمت آبی دارد، حواستان به چالش‌انگیز‌ترین سوراخ که سوراخ شماره 9 (سه امتیازی یا پار) است باشد، بازی مربوط به این سوراخ مسافتی 188 یاردی از زمین مسطح زیر توپ که سطح آن بالا آورده شده که در عرض دریاچه قرار دارد تا قسمت سبزی است که با مهارت بسیاری طراحی شده است. در این باشگاه همچنین زمین گلف آموزشی 9 سوراخه و 27 امتیازی کامل و بی‌نظیری وجود دارد، این زمین آموزشی برای افراد مبتدی و کسانی هست که تازه می‌خواهند این بازی را شروع کنند. محدود‌ه‌های مخصوص رانندگی و تعبیه کردن فضای سبزی برای تمرین بیشتر به جذابیت‌های این محل اضافه کرده است. در زمین اصلی ماشین‌های باگی ویژه گلف نیز موجود است که به شما پیشنهاد می‌کنیم از آنها استفاده کنید. مناظر فوق‌العاده، بازی جذاب گلف و امکانات بسیار این مجموعه باعث شده که این زمین نه تنها ارزش بازی کردن داشته باشد بلکه مکان مناسبی باشد برای استراحتی کوتاه.

One thought on “بعد از اینکه خانۀ فروشی مورد نظرتان را در استانبول ترکیه پیدا کردید می‌توانید با خیال راحت بروید و گلف بازی کنید؟

  • در جولای 11, 2019

    Thank you for another informative blog. The place else could I
    get that kind of information written in such a perfect means?
    I have a venture that I am simply now operating on, and I’ve been at
    the look out for such information.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat