نتایج جستجوی شما

بهترین شهر ترکیه برای زندگی

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن جولای 10, 2018
| 0

شهر آلانیا بعنوان بهترین شهر ترکیه برای زندگی می باشد. این منطقه برای زوج ها جذابیت دارد، که یکی از محبوب ترین مکان هایی است که می بایست از آن بازدید کرد. با توجه به موقعیت و زیبایی های آلانیا، این شهر برای هزاران سال از جمله یونانیان، رومی ها و عثمانی ها نقطه مرکزی بوده است. یکی از نام های بسیاری که در طول قرن ها آلانیا با آن شناخته شده Kalonoros است که به معنی ” کوه زیبا ” به یونانی است.

شرایط بهترین شهر ترکیه برای زندگی

به عنوان بزرگترین شهر جهت زندگی در ترکیه، استانبول به شلوغی خود شناخته شده است، استانبول هزاران سال است که مرکز اتصال اروپا با آسیا شناخته شده است. مهم نیست اگر شما هنر، غذا، مذهب یا فقط یک فرهنگ غنی را دوست داشته باشید، همه چیز را در این شهر خواهید یافت. استانبول گرچه پایتخت ترکیه نیست، اما این شهر به طور گسترده به عنوان تقاطع مرکزی شرق و غرب شناخته شده است. سواحل، کوه ها و حمل و نقل همه تقریبا به راحتی قابل دسترس در هر نقطه از این بخش زیبا از جهان می باشد. اگر شما به دنبال یک گریز کوتاه و یا تلاش برای زندگی در یک قطعه کوچکی از بهشت هستید، استانبول باید کشور مد نظر شما باشد.

زندگی در شهر آنتالیا ترکیه

آنتالیا دارای برخی از زمینه های زرق و برق برای طبیعت است. در حالی که شما می توانید از گرمای خورشید لذت ببرید، آبشارهای Düden، دیدگاه خیره کننده ای از جریان آب سرد را در تمام طول سال فراهم می کند. استان آنتالیا به مراتب سریع ترین منطقه رو به رشد در ترکیه است و مکان شگفت انگیزی برای دیدار با ریشه گیاهان است. زوج ها از دیدگاه کوه های توروس در سراسر اطراف آنتالیا لذت می برند، این شهر از بهترین ورزش های زمستانی را در اطراف ارائه می کنند. اگر به اسکی، پیاده روی یا گشت و گذار بپردازید، قطعا یکی از طرفداران برتر در چشم انداز ترکیه است.

شرایط زندگی در بدروم ترکیه

شهر بدروم برخی از سرگرمی های پرطرفدار را در ترکیه ارائه می دهد. موسیقی خوب به راحتی در دسترس است و برخی از بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان و سالن های تفریحی نزدیک در این شهر وجود دارد. شما نمی توانید در بدروم از فرهنگ غنی و متنوعی که فقط هزاران سال در ذهن شما ایجاد می شود فرار کنید. بدروم اغلب اولین انتخاب برای تعطیلات است، اما به دلیل طیف گسترده ای از خواص، آن را تبدیل به یک هدف اولیه برای خرید و فروش املاک و مستغلات در ترکیه کرده اند.

مقایسه لیست

WhatsApp chat