نتایج جستجوی شما

خرید آپاراتمان در استانبول و اجاره آن

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن دسامبر 31, 2018
| 0

بسیاری از افراد تمایل دارند تا سرمایه‌گذاری خود را در کشورهای خارجی و خصوصا کشورهای توریستی انجام دهند. استانبول یکی از بهترین موقعیت‌ها برای چنین اقدامی را دارد. مراجعه توریست‌ها در همه فصول به شهر استانبول باعث شده تا اجاره دادن خانه در این شهر بسیار رواج پیدا کند.

امکانات تحصیلی خوبی که در این شهر برای افراد با تابعیت‌های مختلف ایجاد شده نیز بر این امر تاثیر گذاشته و قشر دانشجوی بسیاری در ترکیه مایل به اجاره آپارتمان هستند. کیفیت زندگی تحصیلی در استانبول و همچنین تلاش دولت برای ارائه سرویس‌های مختلف و ایجاد رفاه اجتماعی، استانبول را به یکی از شهرهای مناسب برای تحصیل تبدیل کرده است.

این امر باعث می‌شود تا اگر فردی اقدام به خرید خانه در استانبول کند و قصد زندگی در آن را نداشته باشد، بتواند به راحتی ملک خود را اجاره دهد و از مزایای آن بهره‌مند شود.

خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول با هدف اجاره دادن آن تنها می‌تواند یک سرمایه‌گذاری موفق باشد و این کار منجر به دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه برای فرد نخواهد شد.

اجاره آپارتمان در استانبول با هر بودجه‌ای امکان‌پذیر است و قشر دانشجو و توریست‌ها به راحتی می‌توانند برای مدتی خانه اجاره کنند. برخلاف تصور عموم که گمان می‌کنند قیمت اجاره خانه در شهرهای حاشیه ترکیه ارزان‌تر است، استانبول به دلیل وجود مجتمع‌های مسکونی بسیاری که توسط شرکت‌های مختلف اداره می‌شوند قیمت‌های مناسب‌تری برای خرید آپارتمان در استانبول دارد.

این راه ممکن است راه پر سودی به نظر برسد اما باید توجه داشت که خرید خانه تنها موجب گرفتن اقامت دائم ترکیه و گرفتن پاسپورت ترکیه‌ای نمی‌شود. برای دریافت اقامت ترکیه باید فرد بر اساس شرایط قانونی و مدت زمان تعیین‌شده توسط قانون در کشور ترکیه حضور داشته باشد.

در نتیجه خرید خانه در استانبول با هدف اجاره دادن آن تنها می‌تواند یک سرمایه‌گذاری موفق باشد و این کار منجر به دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه برای فرد نخواهد شد.

خرید خانه در استانبول

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat