نتایج جستجوی شما

خرید ملک در ترکیه

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن جولای 10, 2018
| 0

تمامی افرادی که در کشورهای اروپایی دارای ملک هستند می دانند که خرید ملک در کشورهای اروپایی بسیار گران قیمت است. بخصوص اگر هزینه های تعمیر، بازسازی و مالیات این ملک ها محاسبه شود بیشتر به گرانی آن پی می برید. با خرید ملک در ترکیه هزینه ها در مقایسه با مقصد اروپا کاهش می یابد.

شرایط خرید ملک در ترکیه

شما می توانید در ترکیه به سهولت بدون اخذ وام های سنگین به آپارتمان های لوکس زیبا و یا ویلا دست یابی داشته باشید. با در نظر گرفتن نرخ ارز، شما می توانید مقدار زیادی از خانه را برای پولی که شما باید صرف کنید، دریافت کنید. مهم نیست که کدام بخش از ترکیه اسکان دارید، شما متوجه خواهید شد که هزینه زندگی در ترکیه، نسبت به کشور خود ارزان قیمت تر است. هزینه برق و گاز، مالیات شهرداری، تعمیرات، تعمیر و نگهداری، مواد غذایی روزمره، حمل و نقل و حتی پتروشیمی و مابقی هزینه ها حتی نسبت به ایران کمتر است. بنابراین، نه تنها هزینه های شما ارزان تر می شود، بلکه اداره زندگی برای شما راحت تر شده و پول بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از مزایای فوق العاده که ترکیه برای شما به ارمغان می آورد لذت ببرید.

زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه هم مثل مابقی کشورها بارش باران را به همراه دارد. می تواند باران سخت و سنگین باشد یا ملایم و نم نم اما درجه حرارت مرطوب را می توان در تمام طول سال در امتداد دریاچه ترکیه پیدا کرد. آب و هوای زیبایی یکی از دلایل اصلی است که بسیاری از مردم در حال انتخاب زندگی خود در ترکیه هستند. زندگی را تصور کنید که در آن هیچ گونه دغدغه ای در مورد گیر کردن ماشینتان در برف سنگین و بیرون آوردن آن از برف ندارید. به خوبی تایید شده است که ویتامین D یکی از مکمل های مفید برای سلامتی ما انسان ها است و ویتامین D از خورشید می آید. به این فکر کنید هرگز مجبور نیستید که بخاطر حساسیت و بیماری های فصلی دائم دارو مصرف کنید، یا اینکه صبح ها از آفتاب و گرمای زیبا بیدار شوید.

با مشاورین ما تماس بگیرید و از مقایسه هزینه زندگی ایران و ترکیه به صورت کامل باخبر شوید تا بتوانید بهترین کشور را جهت مهاجرت انتخاب کنید.

مقایسه لیست

WhatsApp chat