نتایج جستجوی شما

قیمت آپارتمان در استانبول

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن جولای 10, 2018
| 0

استانبول پایتخت جهان مدرن و نقطه ملاقات دو قاره است و به معنای تاریخ به معنی فرهنگ و هنر می باشد. استانبول به معنای زندگی است و شما می توانید بگویید که استانبول قلب ترکیه است. جمعیت استانبول 3 برابر بزرگتر از کل دانمارک، فنلاند و نروژ است. جهت زندگی در استانبول ادامه مقاله را مطالعه کنید تا شما را از قیمت آپارتمان در استانبول آشنا کنیم.

شرایط و قیمت آپارتمان در استانبول

امروزه املاک و مستغلات برای فروش در استانبول سرمایه گذاران بی شماری را جذب می کند. به خصوص در دهه گذشته استانبول تبدیل به مرکز جهانی بازار املاک و مستغلات شده است. استانبول پروژه های بزرگ مانند 3 فرودگاه، کانال استانبول و یا 3 پل را که به معنی امکانات اضافی استخدام است، شناسایی می کند. استانبول یکی از بزرگترین مقصد های گردشگری در جهان که بیش از 12 میلیون بازدید کننده در سال دارد.

خرید آپارتمان در استانبول

بازار املاک و مستغلات و ساخت و ساز در استانبول، سالانه 250.000 املاک جدید را برای برآورده ساختن تقاضا، تولید خواهد کرد. دولت همواره بخش املاک و مستغلات را در استانبول تشویق می کند تا بخش های مختلف اقتصادی را تاسیس و به بهره برداری برسانند. استانبول، هفتمین بازار فعال در اتحادیه اروپا با توجه به شاخص جذابیت مرزی JLL’c در سال 2015 است.

در بیلیکدوزو، استانبول مرکز کامل زندگی با چشم انداز سبز و رویکرد فوق العاده ای به مغازه های لوکس و زیبا در خیابان و جایی که شما می توانید به راحتی زندگی کنید. جهت زندگی در ترکیه در شهر استانبول قیمت آپارتمان ها به قرار زیر می باشد:

  • آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر 1،739.32 لیر
  • آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز 973.79 لیر
  • آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر 3،251.48 لیر
  • آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز 1،839.89 لیر
  • قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 8،749.26 لیر
  • قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز 4،010،15 لیر

اجاره خانه در استانبول

اجاره در استانبول یک تجارت بزرگ است و پایتخت املاک اجاره ای در استانبول یک پتانسیل عالی می باشد. این به این دلیل است که 60٪ از جمعیت استانبول زیر سن 30 سالگی هستند. علاوه بر این، در استانبول 51 دانشگاه دولتی و خصوصی وجود دارد که بسیاری از دانشجویان ترک و خارجی در این دانشگاه ها تحصیل می کنند. اکثریت آنها از متقاضیان فعال آپارتمان اجاره ای در استانبول هستند. بسیاری از افراد خارجی به خرید آپارتمان در استانبول و رفتن به استانبول تمایل دارند.

در دو سال گذشته، عراق، ایران، افغانستان، امارات متحده عربی و قطر بیشترین املاک در استانبول را خریداری کرده اند. با این حال، اکثر آنها تصمیم می گیرند که در استانبول برای همیشه زندگی کنند. ترکیه احتمالا تنها کشور مسلمان است که در آن شما آزادانه میتوانید زندگی کنید. این یک کشور سکولار است که هیچ کدام بر مبنای رنگ، ملیت، فرهنگ و مذهبشان محاکمه نشده اند.

زندگی در استانبول

اگر شما بیش از یک میلیون یورو دارید، می توانید ویلای رو به دریا را در بسفرور در استانبول خریداری کنید. شما می توانید یک آپارتمان در استانبول در منطقه Beylikduzu و Esenyurt برای قیمت های اقتصادی خریداری کنید. خصوصیات Esenyurt و خواص Beylikdüzü در استانبول این است که این مناطق نزدیک به فرودگاه و بعضی از دانشگاهها هستند. بعضی دیگر از مکان های مورد علاقه در بخش جدید استانبول عبارتند از Sefaköy و Başakşehir. مشاورین ما به صورت کامل از هزینه زندگی در ترکیه مطلع هستند پس با ما در ارتباط باشید.

مقایسه لیست

WhatsApp chat