نتایج جستجوی شما

۱۰ روستای منتخب ترکیه که حتما باید دید

ارسال شده توسط Turkey Agent روشن دسامبر 31, 2018
| 0
ترکیه کشوری توریستی با گونه های مختلف آب و هوایی  و. همچنین مردمی با صفا می باشد.
این کشور به دلیل ارزش گذاری به سنت ها و تاریخ باستانی خود هنوز روستا هایی با سبک معماری قدیم می باشد که ما در این جا به ۱۰ روستای معروف و جذاب می پردازیم.ÇIRALI VILLAGE

این روستا  که در بهترین نقطه شهر آنتالیا قرار دارد، در دامنه کوه الیمپوس واقع شده است . این روستا  که صحنه با شکوه از دریا و جنگل بسیار سبز را در ۴ فصل سال دارد، باغ  های پرتقال  که هوا را عطر آگین میکند   این روستا یکی از زیبا ترین مکان هایی است که طبیعت آن را ارائه داده و به انسان آرامش خاصی را هدیه می دهد. ایجاد یک تغییر در تعطیلات خود و هدایت به سمت این روستا شما را پشیمان نمیکند. اگر چه این روستا کوچک است ولی همه انتظارات شما را برآورده می کند ، استراحت، پیاده روی، شنا و تماشای صحنه های دیدنی و جذاب آن  ، خود سرشار از انرژی می باشد.

ŞİRİNCE VILLAGE

به راحتی از نام این روستا می توان درک کرد که  یک روستای بسیار زیبا و آرام است. شیرینجه روستای دست نخورده است که در دامنه کوه سلسوک شهرستان ازمیر واقع شده است. خانه های سفید گچی در طبیعت سبز که از دور مانند یک عروس به نظر می رسد. دیدن این روستا شما از هر گونه فشار و استرس دور کرده و دید لذت بخشی به شما می دهد.

FARALYA VILLAGE

شاید اغراق باشد که این روستا به عنوان یک قطعه از بهشت ​​توصیف شده است ،. شما قطعا باید این روستا را از نزدیک ببینید داشتن دریای بی پایان که در آن شما لذت متفاوتی از شنا کردن را تجربه می کنید.پروانه های خاص این منطقه بسیار معروف می باشند، و از زیبایی های دیگر آن دره هایی که پر از این پروانه هاست.این صحنه زیبا را از دست ندهید

BELKIS VILLAGE

این روستا که در غازیان تپ قرار دارد یکی از روستاهای تاریخی و پر از اسرار باستانی می باشد که در حال حاظر هنوز باستان شناسان در حال بازسازی و کشف تاریخ در این قسمت از جهان می باشند. یکی از نماد های آن که با طرح های امروزی قابل مقایسه است طراحی با سرامیک است که امروزه از آن به دفعات استفاده می شود. همچنین رود دیبای فرات که از آن گذر می کند باعث سرسبزی خاصی شده است.

AKPINAR VILLAGE

یکی دیگر از روستاهای خاص ترکیه که در شهرستان اغیردیر واقع در شهر اسپارتا می باشد . که زیبایی خود را بیشتر به رودخانه زلال آکپینار می باشد رودخانه ای که با دیدن رنگ آبی آن احساس متفاوتی را خواهید داشت  ، همچنین این مسیر یکی از پاتوق های گردشگران و همچنین دوچرخه سواران شده و به رغم هوای پاک و طبیعت دست نخورده شما را به سمت خود می کشاند .

KALEKÖY (قلعه روستا)

این روستای زیبا جمعیت بسیار کمی دارد و یک قلعه زیبا در نوک آن قرار دارد ، البته همیشه شلوغ است و دلیل آن هم تعداد زیاد گردشگرانی است که به این روستا آمده و از آن لذت می برند البته این روستا مسیر آبی دارد و اکثرا روستاییان با قایق به نقاط مختلف میروند که برای گردشگران این امر جذاب تر شده ، این روستا با قلعه مروف خود بر روی کوهی به نام سیمنا واقع در شهر زیبای آنتالیا قرار دارد .

KİLİTBAHİR VILLAGE

روستایی با قلعه ای از فولاد که کمی متفاوت تر از بقیه می باشد ، با این که قدمت بسیاری دارد اما در قسمت های زیادی از این روستا به سبک مهندسی از فولاد استفاده شده و بسیار زیبا می باشد دیدن آن شما شگرف زده خواهد کرد

RUMKALE VILLAGE

روستای شهر غازی عینتاب هدیه ای زیبا از طبیعت به ما است. شما دریا و طبیعت در روستای رومقلعه با هم یکی حس خواهید کرد. اطراف  این روستای زیبا توسط دریا احاطه شده است. سپس، حمل و نقل که توسط قایق  انجام  می شود. شما می توانید این روستا احاطه شده توسط سد آبی  و رودخانه فرات بسیاربسیار لذت ببرید .UÇHİSAR VILLAGE

این روستا، واقع در منطقه کاپادوکیه است در بالای منطقه و به صورت یک قلعه است . در بالاترین نقطه آن شما حس میکنید به خورشید نزدیک شده اید . شما می توانید غروب و طلوع خورشید را در بهترین حالت تماشا کنید. معابر مخفی و تونل در قلعه در روستا وجود دارد که جذابیت خاصی را ایجاد کرده است . همچنین بسیاری مزاری تاریخی و  به یاد ماندنی متعلق به دوره بیزانس وجود دارد. شما می توانید منطقه زیبا و تماشایی کاپادوکیه را بل بالا رفتن از نقطه به صورت کامل ببینید.

EVRENYE VILLAGE

این روستای زبیا تماما سبز و دست نخورده است و حس کاملا روستایی با تمام خوردنی های اصیل را میتوانید در اینجا تجربه کنید استراحت در فضایی متفاوت از هر جا  که با درختان طویل چنار پر شده است .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat