نتایج جستجوی شما

محله باهچه شهیر استانبول

ارسال شده توسط Admin روشن دسامبر 18, 2020
0

محله باهچه شهیر استانبول

باهچه شهیر یا باغچه شهیر یکی از محله های پر طرفدار و مدرن استانبول است و بسیاری از پزشکان، مهندسان و اساتید دانشگاه های استانبول در این منطقه به دلیل بافت و شهر بندی مدرن و همسایه ها و محله های خوب در این منطقه زندگی می کنند.

برخلاف دیگر مناطق غرب استانبول مانند اسنیورت و بیلکدوزو که ممکن است مورد پسند همگان نباشد و همسایه هایی از هر نوع قشری در آنجا حضور داشته باشد باهچه شهیر از یک بافت یکدست و همسایگان خوب بهره می برد.
باهچه شهیر استانبول از حدود سال 2000 به بعد که موج فرار مردم از مرکز شهر استانبول برای دوری از هم همه ها و ترافیک های مرکز زیاد شد، جذابیت بیشتری به دست آورد.
باهچه شهیر یا باغچه شهیر به معنای شهر باغ ها بدلیل وجود باغ های زیاد در این منطقه است.
به دلیل وجود همسایه های خوب باهچه شهیر یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و زندگی در استانبول است

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

باهچه شهیر استانبول کجاست؟

باهچه شهیر در حومه غربی استانبول اروپایی و بین دریاچه کوچوکچکمجه و بیوکچکمجه واقع شده این منطقه در گذشته از دریای مرمره شروع می شد که با تغییر ساختار شهری قسمت پایین باهچه شهیر در حال حاضر منطقه آوجیلار می باشد.

 

فاصله باهچه شهیر استانبول تا تکسیم

در حدود 35 کیلو متر است که با ماشین شخصی در روزهای عادی و بین 40 تا 50 دقیقه رانندگی تا تکسیم خواهید رسید و در روزهای خیلی پر ترافیک ممکن است تا 1 ساعت و 10 دقیقه نیز در راه باشید

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

فاصله باهچه شهیر استانبول تا فرودگاه استانبول

باهچه شهیر تا فرودگاه استانبول در حدود 37 کیلومتر فاصله دارد که تقریبا با 35 تا 40 دقیقه رانندگی می توانید به فرودگاه جدید استانبول برسید
با اینکه این مسیر های عموما دارای ترافیک مشخصی می باشند ولی اگر می خواهید شام ویژه در مهمانی که در مرکز شهر و شیشلی دعوت شده اید را از دست ندهید حتما از اپلیکیشن های مسیر یاب بخصوص Yandex در ترکیه استفاده کنید تا بتوانید سر زمان به مقصد مورد نظرتان برسید.
فاصله باهچه شهیر تا بیوکچکمجه و کوچوکچکمجه در حدود 10 دقیقه می باشد و می توایند از منظر های زیبای این دریاچه ها لدت ببرید.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

حمل و نقل عمومی و دسترسی Bahcesehir به مرکز استانبول

یکی از مهمترین دلایلی که Bahcesehir را تبدیل به چنین منطقه مطلوبی خارج از مرکز شهر استانبول کرده است دسترسی حمل و نقل آن با مناطق فرهنگی و تجاری استانبول است.

بزرگراه TEM ، که منطقه را مستقیماً به مناطق تجاری و مالی استانبول و همچنین دو پل بسفر که از اروپا به آسیا عبور می کنند ، متصل می کند ، از کنار خود باهچه شهیر عبور می کند.
اگر در Bahcesehir زندگی می کنید ، پس از چند دقیقه می توانید به بزرگراه بروید و از آنجا به مرکز استانبول به سادگی دسترسی پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال Bahcesehir و Beylikduzu را مقایسه کنید ، دسترسی به TEM از Beylikduzu بسیار بیشتر طول می کشد ، به خصوص اگر ترافیک در ساعات شلوغی شدید باشد.

شبکه اتوبوس رانی استانبول نیز در باهچه شهیر به خوبی فعال است و هر 5 دقیقه باهچه شهیر را به فرودگاه آتاتورک ، باکرکوی ، آوجیلار ، تاکسیم و دیگر مناطق متصل می کند. که سیستم اتوبوس رانی استانبول و باهچه شهیر قابل اعتماد و وقت شناس است .

سیستم زیرزمینی و راه آهن مترو در استانبول با خطوطی که به سمت خارج از مرکز شهر در حال گسترش است. به زودی تا سال 2022 مترو باهچه شهیر نیز راهاندازی خواهد شد و همین موضوع باعث افزایش بالای قیمت ها در این منطقه خواهد شد. ایستگاه مترو در استادیوم المپیک باشاک شهیر آتاتورک با دسترسی به تمام ایستگاه های کل سیستم اصلی مترو و راه آهن شهر متصل می شود. باشاک شهیر یکی از 36 منطقه اصلی استانبول است و باهچه شهیر یک منطقه در باشاک شهیر می باشد.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

کارهایی که می توان در باهچه شهیر انجام داد و جاذبه های اصلی این منطقه است

باهچه شهیر متناسب با سبک زندگی خانواده های جوان و متخصصان طراحی شده است، که از زندگی پرمشغله در شهر فرار کرده و به یک زندگی آرام تر در محیط طبیعی تر رسیده اند. جاذبه های بسیاری برای شمارش وجود دارد ، از جمله دریاچه مرکزی زیبا ، چندین مرکز خرید مدرن ، سینما ، مسیرهای پیاده روی ، بارها و رستوران های بسیار خوب

پارک دریاچه باهچه شهیر مرکزی، مانند مقیاس کوچکتر پارک مرکزی نیویورک را فراهم میکند که در واقع از امکانات این پارک مرکزی می توان به کلوپ مینی گلف ، رستوران ها ، باغ های چای ، مسیرهای پیاده روی ، زمین های بازی کودکان و موارد دیگر برای سرگرمی کل خانواده اشاره کرد.

 

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر

مراکز خرید باهچه شهیر

Bahcesehir چندین مرکز خرید عمده از جمله مرکز خرید اکباتی و پارک پرستیژ را ارائه می دهد. این مراکز به خوبی مارک های بین المللی و همچنین بسیاری از برندهای ترکی را در خود جای داده اند. آنها با سالن های تئاتر و سینما ، مراکز فرهنگی ، رستوران ها و کافه های متعدد فضای بسیار خوبی را برای خانواده ها فراهم کرده اند. سفرهای یک روزه به دریاچه های بویویکچکمجه و کوچوکچکمجه که فاصله هر دو دریاچه از باهچهشهیر 15 دقیقه است و هر دو به سمت دریای مرمره متصل می شوند.
مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر

چرا ملک در باهچه شهیر خریداری کنیم؟

سبک زندگی عالی با قیمتی مقرون‌ به ‌صرفه از اواسط سال ۲۰۰۰ باهچه شهیر به یک شهر در حومه شهر تبدیل شده‌. تاریخ این بخش شهر استانبول فقط ۲۰ سال است، زمانی که در سال ۱۹۹۰، انجمن ساختمانی Emlak Bankasi شروع به توسعه منطقه با ۲۰۰۰۰ واحد مسکونی در سطح متوسط کرد. در ابتدا این منطقه برای ساکنان شهر استانبول که محدوده درآمدی آنها از متوسط به بالا بود بازاریابی می شد و از این رو توجه زیادی به طراحی و برنامه ریزی شهری این منطقه اختصاص داده شد.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

در اواخر دهه ۹۰، به منظور حفاظت از انحصار منطقه و ارائه سبک زندگی ممتاز به ساکنین Bahcesehir، شهرداری محلی تصمیم گرفت تا دسترسی به Bahcesehir مشابه با یک ملک خصوصی را کنترل کند. به عبارت دیگر، Bahcesehir به عنوان یک اقامتگاه لوکس در حومه شهر، با کنترل دسترسی (که در حال حاضر وجود ندارد) و اجازه ورود به افرادی که تنها اجازه ورود داشتندُ داده می شد. این کار به بهبود تصویر منطقه به عنوان یک منطقه نخبه نشین و به دنبال آن وجود همسایه های بسیار خوب کمک کرد.

پس از سال ۲۰۰۵، چهره باهچه شهیر استانبول شروع به تغییر کرد. و بزرگ شدن و تبدیل شدن به بخش عمده‌ای از استانبول را از آغاز نمود . آپارتمان‌های مجلل و پروژه‌های ویلایی بسیاری ساخته شدند و سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی برای بالا بردن زیرساخت شهری در راستای افزایش کیفیت سبک زندگی ساکنان آن صورت گرفت.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

امروزه، باهچه شهیر استانبول به عنوان یک منطقه مسکونی لوکس در نظر گرفته می‌شود که مورد توجه قشر با درآمد بالا در استانبول است. جاده‌های باهچه شهیر تمیز، عریض و خوب به نظر می‌رسد، پارک‌های آن سبز و ساکت هستند. مراکز خرید آن چیزی از مراکز خرید مرکز شهر کم ندارند و این منطقه برای خانواده‌های جوان ایده‌آل است. بنابراین، خرید ملک در باهچه شهیر استانبول به شما دسترسی به سبک زندگی لوکس می‌دهد، که زندگی امن و سالم برای کل خانواده با قیمت های خرید بسیار مقرون‌به‌صرفه است. در مقایسه با مناطق مرکزی شهر استانبول، قیمت خرید و اجاره املاک و مستغلات باهچهشهیر هنوز حدود یک سوم مرکز شهر استانبول. به عنوان مثال، یک آپارتمان لوکس ۲ اتاق‌خواب برای فروش در باهچه شهیر بسته به مکان، اندازه و ویژگی‌ها در هر جایی از 70 هزار یورو تا 120 هزار یورو می‌شود. که بطور متوسط متری 850 یورو است. به عبارت دیگر، شما می‌توانید به سبک زندگی لوکس در یک خانه باهچه شهیر از نرخ حدود 850 یورو در هر متر مربع دسترسی داشته باشید. با این کیفیت ساخت بطور مثال در مناطق نیشانتاشی، شیشلی و ماسلاک در حدود متری 3000 یورو تا 6000 یورو می باشد.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، سبک زندگی و دسترسی آسان به مرکز شهر، باهچه شهیر را برای متخصص ها و خانواده‌های جوان بسیار مطلوب می‌سازد. در نتیجه، یک بازار اجاره بسیار قوی در باهچه شهیر علاوه بر تقاضای بسیار بالا برای مالکیت املاک و مستغلات وجود دارد.

در حال حاضر، مردم ترجیح می‌دهند ملک خود را در باهچهشهیر استانبول خریداری کنند، به دلیل اینکه که در بسیاری از پروژه های در دست ساخت و یا تمام شده برای خود ترک ها دارای شرایط پرداخت اقساطی ویژه است. همچنین، از مرحله برنامه‌ریزی تا تکمیل پروژه ها، شاهد افزایش قیمت حداقل ۱۵ درصد بدون درنظر گرفتن تور سالانه هستیم که با در نظر گرفتن تورم به رقم رشد 30 درصد سود مشارکت در پروژه ها خواهیم رسید. که این موضوع یک پتانسیل سرمایه‌گذاری جدی برای خریداران فراهم می‌کند. تقاضای بالای خرید ملک در این منطقه، استراتژی خروج ایمن از ترکیه را تضمین می‌کند و شما اگر بخواهید ملک خریداری شده را در این منطقه بفروش برساند شاید بتوان گفت به جرات سریعتر از هر منطقه دیگری در استانبول ملک شما به فروش خواهد رفت.

با این که، قیمت املاک از سال ۲۰۰۵ در باهچه شهیر سه برابر شده‌است، با این حال، با توجه به کیفیت زندگی در این منطقه، ما معتقدیم که قیمت هنوز یک شکاف بسیار طولانی با قیمت اصلی خود تا 3 سال آینده دارد. به طور کلی، ما به شدت توصیه می‌کنیم که از نقطه‌نظر سرمایه‌گذاری و زندگی یکی از 3 منطقه تاپ استانبول به شمار می رود.

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

آخرین ملک های باهچه شهیر استانبول

خرید ملک در استرادا باهچه شهیر Akzirve Strad...

TL 697.000
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ م [بیشتر]
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ مدرن که دارای چشم اندازها [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در هتل رزیدانس شرایتون باهچه شهیر S...

TL 3.112.000
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آس [بیشتر]
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آسان به شهر. یک سرمایه گذار [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید واحد آپارتمان در پروژه انلوگو اسنیورت ا...

TL 496.000
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. شامل امکانات زندگی متناسب با سلامتی. 0٪ بهره با برنامه [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. شامل امکانات زندگی متناسب با سلامتی. 0٪ بهره با برنامه پرداخت 36 ماهه. یک سرمای [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

پروژه رفرانس باهچه شهیر Referans Bahçeşehir

TL 1.739.000
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. با چشم انداز طبیعت، پیوندهایی آسان به استانبول و 0٪ به [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. با چشم انداز طبیعت، پیوندهایی آسان به استانبول و 0٪ بهره در هنگام پرداخت اقساط. [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

Gol Panorama Evleri Bahçeşehir پروژه گل پان...

TL 770.000
  پروژه گل پانوراما استانبول ،یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های استانبول با موقعیت [بیشتر]
  پروژه گل پانوراما استانبول ،یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های استانبول با موقعیت مکانی بسیار عالی  با دیدی [بیشتر]

AKZİRVE STRADA Bahçeşehir Istanbul پروژه آک...

TL 420.000
پروژه آکزیروه استرادا باهچه شهیر  ،مجتمع بسیار لوکس در منطقه باغچه شهیر استانبول ،در زمینی [بیشتر]
پروژه آکزیروه استرادا باهچه شهیر  ،مجتمع بسیار لوکس در منطقه باغچه شهیر استانبول ،در زمینی به وسعت 102,00 مترمربع و [بیشتر]

استانبول-باهچه شهیر آماده تحویل

TL 729.000
نوساز تاریخ اتمام پروژه : 2018/7 1 خوابه 44-48 متری قیمت از 169.000 لیر تا 228.000 لیر 2 خ [بیشتر]
نوساز تاریخ اتمام پروژه : 2018/7 1 خوابه 44-48 متری قیمت از 169.000 لیر تا 228.000 لیر 2 خوابه 87 متری شروع قیمت از [بیشتر]
1 1 44.00 details
Tavana Asgari

 

آخرین ملک های استانبول

خرید ملک در آوانگارت استانبول avangart Sarıy...

TL 5.295.000
یک پروژه با کیفیت از آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش. یک سرمایه گذاری عالی در استانبول [بیشتر]
یک پروژه با کیفیت از آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش. یک سرمایه گذاری عالی در استانبول نزدیک به مرکز شهر در Sey [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های لوکس با ویوی دریا در Beyli...

TL 829.000
آپارتمان لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی دریا در Beylikduzuبیلیکدوزو ؛ پروژه ای مقرون [بیشتر]
آپارتمان لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی دریا در Beylikduzuبیلیکدوزو ؛ پروژه ای مقرون به صرفه جهت سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در استرادا باهچه شهیر Akzirve Strad...

TL 697.000
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ م [بیشتر]
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ مدرن که دارای چشم اندازها [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان با ویوی دریا در منطقه اسن یورت...

TL 1.168.000
آپارتمانهای مقرون به صرفه در  استانبول برای فروش با منظره دریا. واقع در  اسن یورت Esenyurt [بیشتر]
آپارتمانهای مقرون به صرفه در  استانبول برای فروش با منظره دریا. واقع در  اسن یورت Esenyurt، نزدیک به بزرگراه ها و پ [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در مارینا 24 بویوکچکمجه marina 24 b...

TL 3.880.000
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با موقعیت مکانی در بویوکچکمجه Buyukcekmece. یک [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با موقعیت مکانی در بویوکچکمجه Buyukcekmece. یک مجموعه مدرن با امکانات بی [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های در حاشیه رودخانه سدآباد Sa...

TL 1.700.000
فروش آپارتمانهای لوکس مقرون به صرفه در استانبول برای فروش. واقع در کایتحانه  Kagithaneو چش [بیشتر]
فروش آپارتمانهای لوکس مقرون به صرفه در استانبول برای فروش. واقع در کایتحانه  Kagithaneو چشم انداز رودخانه سدآباد Sa [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه کوردون کایتحانه Kordon Kağ...

TL 2.780.000
فروش آپارتمانهای لوکس در استانبول برای فروش واقع در کایتحانه  Kagithaneدر حاشیه رودخانه. ا [بیشتر]
فروش آپارتمانهای لوکس در استانبول برای فروش واقع در کایتحانه  Kagithaneدر حاشیه رودخانه. ایده آل برای سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کلش سنتر کوچوکچکمجه Keleş Center...

TL 955.000
آپارتمان های فروشی در استانبول نزدیک به فرودگاه با پیوندها و امکانات عالی شهری . یک گزینه [بیشتر]
آپارتمان های فروشی در استانبول نزدیک به فرودگاه با پیوندها و امکانات عالی شهری . یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری د [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های با نمای طبیعت در عمرانیه U...

TL 3.349.000
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با منظره طبیعت خیره کننده در عمرانیه Umraniye ، [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با منظره طبیعت خیره کننده در عمرانیه Umraniye ، به همراه پیوندهای عالی، [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه فورتیس کادیکوی Fortis Sina...

TL 1.271.000
آپارتمانهای فروشی در مرکز شهری استانبول با منظره دریا. یک پروژه در کادیکوی  Kadikoy نزدیک [بیشتر]
آپارتمانهای فروشی در مرکز شهری استانبول با منظره دریا. یک پروژه در کادیکوی  Kadikoy نزدیک به همه امکانات رفاهی برای [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در هتل رزیدانس شرایتون باهچه شهیر S...

TL 3.112.000
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آس [بیشتر]
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آسان به شهر. یک سرمایه گذار [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه نف 14 کایتحانه Nef Kağıtha...

TL 1.530.000
آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش در Bagcilarباغجیلار ؛ املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش در Bagcilarباغجیلار ؛ املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده در جاده باسین اکسپرس Bas [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمانهای فروشی با ضمانت دولت در منطقه آوج...

TL 1.300.000
فروش آپارتمان در آوجیلارAvcilar . نزدیک به بزرگراه های رفاهی متصل گننده به منطقه ی شهری اس [بیشتر]
فروش آپارتمان در آوجیلارAvcilar . نزدیک به بزرگراه های رفاهی متصل گننده به منطقه ی شهری استانبول . ایده آل برای سرم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پرولا رزیدانس باغجیلار Perola Re...

TL 985.000
فروش آپارتمانهای مناسب برای سرمایه گذاری در استانبول. درست در جاده Basin Express باسین اکس [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مناسب برای سرمایه گذاری در استانبول. درست در جاده Basin Express باسین اکسپرس در باغجیلار Bagcilar [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه شهیر کوناکلاری منطقه عمران...

TL 817.000
فروش آپارتمانهای مدرن در سمت آسیایی استانبول در عمرانیه. یک مجموعه کم ارتفاع با پیوندهای ع [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مدرن در سمت آسیایی استانبول در عمرانیه. یک مجموعه کم ارتفاع با پیوندهای عالی شهری. یک سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

 

 

آخرین مقالات

Antalya land of legends لند آف لجندز آنتالیا

لند آف لجندز آنتالیا

ژوئن 09, 2021
لند آف لجندز آنتالیا تجربه ای جدید و باورنکردنی در هتل لند آو لجندز تم پارک آنتالیا   در این مطلب نگاهی خواهیم ...
ادامه مطلب
محله کارتال استانبول منطقه کارتال استانبول ترکیه هتل کارتال استانبول خیابان کارتال استانبول قارتال در ترکی استانبولی کارتال استانبول کجاست منطقه کارتال در استانبول استانبول در کارتال منطقه کارتال استانبول

معرفی محله کارتال استانبول

مه 24, 2021
محله کارتال استانبول (Kartal) واقع در ترکیه در قسمت آسیایی شهر، در کرانه دریای مارمارا بین محله مال تپه (Maltepe) و ...
ادامه مطلب
هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان استانبول تکسیم بهترین هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان آکسارای استانبول لیست هتل های ارزان استانبول رزرو هتل های ارزان استانبول هتلهای ارزان قیمت در استانبول هتلهای ارزان استانبول هتلهای ارزان تکسیم استانبول هتل های ارزان خیابان استقلال استانبول هتل های ارزان منطقه تکسیم استانبول هتل های ارزان و تمیز استانبول هتل های ارزان نزدیک میدان تقسیم استانبول هتل های ارزان و خوب استانبول هتل های ارزان در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول ترکیه هتل های 4 ستاره ارزان استانبول هتل های ارزان قیمت استانبول هتلهای ارزان قیمت استانبول ترکیه بهترین هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان و با کیفیت استانبول لیست هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان میدان تکسیم استانبول هتل های ارزان منطقه آکسارای استانبول هتل های خوب و ارزان استانبول

معرفی بهترین هتل‌های ارزان استانبول

مه 24, 2021
همان‌طور که می‌دانید امروزه کشور ترکیه مقصد بسیاری از گردشگران و توریست هاست. در ایران نیز بسیاری از گردشگران، ترکی ...
ادامه مطلب
ساحل های استانبول ساحلهای استانبول ساحل های استانبول برای شنا ساحلهای تفریحی استانبول ساحلی در استانبول ساحل های زیبای استانبول ساحل های زیبا استانبول ساحل های شنی استانبول سواحل استانبول کجاست سواحل گردشگری استانبول هتل های لب ساحل استانبول ساحل های معروف استانبول

معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا

مه 23, 2021
در این مقاله قصد داریم با سواحل معروف و محبوب پایتخت ترکیه آشنا شده و به معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا بپ ...
ادامه مطلب
هتل های بدروم هتل های بدروم ترکیه هتل هاي بدروم تركيه هتل های بدروم ۵ ستاره هتل های معروف بدروم لیست هتل های بدروم هتل های شهر بدروم هتل های بدروم 5 ستاره هتل های بدروم در ترکیه هتل های 5 ستاره بدروم ترکیه هتل های 4 ستاره بدروم ترکیه هتل های خوب در بدروم هتل های مرکز شهر بدروم اسامی هتل های بدروم ترکیه هتل های یوآل بدروم هتل های ارزان در بدروم اتاق های هتل بدروم بهترین هتل های بدروم هتل های پنج ستاره بدروم هتل های پنج ستاره بدروم ترکیه بهترین هتل های بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم ترکیه عکس هتل های بدروم ترکیه معروف ترین هتل های بدروم هتل های خوب بدروم هتل های داخل شهر بدروم هتل های ریکسوس بدروم رزرو هتل های بدروم هتل های زیبای بدروم هتل های بدروم 5 ستاره uall هتل های شهر بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم هتل های بدروم لست سکند هتل های لوکس بدروم هتل های پنج ستاره ی بدروم هتل های 3 ستاره بدروم هتل های 4 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره در بدروم

معرفی بهترین هتل‌ های بودروم

مه 23, 2021
همیشه یکی از اصلی‌ترین مواردی که در سفرها باید مورد توجه قرار دهید، مکان اقامت است. بسیاری از افراد قبل از این‌که ع ...
ادامه مطلب
هتل های مارماریس هتل های مارماریس ترکیه هتلهای مارماریس با قیمت هتلهای مارماریس در ترکیه هتلهای مارماریس گرین نیچر هتل های مارماریس لست سکند هتلهای خوب مارماریس هتلهای ۵ستاره مارماریس هتل های مارماریس 5 ستاره بهترین هتلهای مارماریس هتلهای تاپ مارماریس بهترین هتلهای مارماریس ترکیه قیمت هتلهای مارماریس ترکیه هتل های چهار ستاره مارماریس هتل های مارماریس در ترکیه رزرو هتل های مارماریس هتل های ساحلی مارماریس هتلهای مارماریس 5 ستاره هتلهای پنج ستاره مارماریس هتل های شهر مارماریس ترکیه هتل های شهر مارماریس هتل های عالی مارماریس هتلهای لوکس مارماریس هتلهای معروف مارماریس هتل های یوآل مارماریس هتل های 3 ستاره مارماریس هتلهای 5 ستاره مارماریس

معرفی بهترین هتل‌های مارماریس

مه 23, 2021
امروزه انتخاب هتل تبدیل به یکی از دغدغه‌های مسافران شده است. یکی از شهرهایی که هر ساله مسافران زیادی را به خود می‌ب ...
ادامه مطلب
هتل های کوش آداسی هتل های کوش آداسی با پارک آبی هتلهای کوش آداسی با قیمت هتلهای کوش آداسی لست سکند هتلهای کوش آداسی استانبول هتل های کوش آداسی سی لایت هتل های کوش آداسی روی نقشه هتلهای کوش اداسی یو ال هتل های کوش آداسی 5 ستاره بهترین هتل های کوش اداسی از نظر مردم اسامی هتل های کوش آداسی اسم هتل های کوش اداسی هتل های ارزان کوش آداسی ارزان ترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی با پارک آبی بهترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی ترکیه بهترین هتل های کوش آداسی uall بررسی هتل های کوش آداسی هتل های پنج ستاره کوش اداسی هتلهای پنج ستاره کوش آداسی هتل های دارای پارک آبی کوش آداسی هتلهای کوش آداسی ترکیه هتلهاي كوش آداسي در تركيه هتل های شهر کوش آداسی ترکیه هتلهای 5 ستاره کوش اداسی ترکیه تور هتل های کوش آداسی تصاویر هتل های کوش آداسی هتل های چهار ستاره کوش آداسی هتل های خوب کوش آداسی هتلهای خوب کوش اداسی نظرات در مورد هتلهای کوش آداسی هتل های 5 ستاره در کوش آداسی رزرو هتل های کوش اداسی هتل های کوش آداسی 5 ستاره uall هتل های ۵ ستاره کوش آداسی هتل های 4 ستاره کوش آداسی هتل هاي ٥ ستاره كوش اداسي هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های شهر کوش اداسی هتل های مرکز شهر کوش آداسی عکس هتل های کوش آداسی هتل های عالی کوش آداسی قیمت هتل های کوش آداسی قیمت هتل های uall کوش آداسی لیست هتل های کوش آداسی هتل های لوکس کوش آداسی هتل های معروف کوش آداسی مقایسه هتل های کوش آداسی معرفی هتل های کوش آداسی نرخ هتلهای کوش آداسی هتل های یوآل کوش اداسی هتل های پنج ستاره یوآل کوش آداسی هتل های ۵ ستاره ی کوش آداسی هتلها ی کوش آداسی لیست هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های 5 ستاره کوش آداسی بهترین هتلهای 5 ستاره کوش آداسی

معرفی بهترین هتل‌های کوش آداسی

مه 23, 2021
اگر به دنبال بهترین هتل‌های کوش آداسی هستید، جای خوبی را انتخاب کرده‌اید. این منطقه ترکیه توانسته از هتل‌های زیادی ...
ادامه مطلب
هتل های ازمیر هتل های ازمیر پنج ستاره هتل های ازمیر uall هتل های ازمیر لست سکند هتل های ازمیر 5 ستاره هتل های ازمیر مرکز شهر هتل های ازمیر قیمت هتلهای ازمیر در ترکیه هتل های ازمیر ترکیه هتلهای ارزان ازمیر هتل های استخر دار ازمیر هتلهای یوال ازمیر اسم هتل های ازمیر هتل های برتر ازمیر بهترین هتل های ازمیر هتلهای پیشنهادی ازمیر قیمت هتل های ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر ترکیه لیست هتل های ازمیر ترکیه اسامی هتل های ازمیر ترکیه هتلهای 5 ستاره ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر در ترکیه هتلهای چشمه ازمیر هتل های چهار ستاره ازمیر هتلهای خوب ازمیر هتلهای خوب در ازمیر رزرو هتل های ازمیر هتل های ساحلی ازمیر هتلهای ۴ ستاره ازمیر هتلهای 4 ستاره ازمیر هتلهای 3 ستاره ازمیر هتل های شهر ازمیر عکس هتل های ازمیر هتل های ارزان قیمت ازمیر هتل های لوکس ازمیر لیست هتل های ازمیر هتلهای معروف ازمیر هتل های مرکز ازمیر معرفی هتل های ازمیر نقشه هتل های ازمیر نرخ هتل های ازمیر هتل های هیلتون ازمیر هتل های 3 ستاره ازمیر

معرفی بهترین هتل‌های ازمیر به همراه امکانات ...

مه 21, 2021
اگر برای گردش و تفریح به منطقه ازمیر ترکیه سفر کرده­اید، بدون شک برای اقامت به یک هتل نیاز دارید. برای اینکه اقامت ...
ادامه مطلب
هتل های آنکارا هتل های آنکارا ترکیه هتل های آنکارا نزدیک سفارت امریکا هتل های آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت آمریکا هتلهای آنکارا قیمت هتلهای آنکارا مرکز شهر هتلهای انکارا ترکیه هتل های ارزان آنکارا هتل های استخردار آنکارا امکانات هتلهای انکارا هتل های خوب آنکارا بهترین هتلهای آنکارا هتل های معروف انکارا ترکیه قیمت هتل های آنکارا ترکیه هتل های چهار ستاره آنکارا هتلهای خوب آنکارا هتل های انکارا در ترکیه هتل های در آنکارا هتلهای خوب در آنکارا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای سه ستاره انکارا هتل های ۴ ستاره آنکارا هتلهای پنج ستاره آنکارا هتلهای شهر آنکارا عکس هتل های آنکارا هتلهای منطقه کیزیلای آنکارا لیست هتلهای آنکارا هتل های معروف آنکارا هتل های مناسب آنکارا هتل های نزدیک آنکارا نام هتلهای آنکارا هتل های 3 ستاره آنکارا هتلهای 4 ستاره آنکارا هتل های 5 ستاره آنکارا

معرفی بهترین هتل‌های آنکارا

مه 21, 2021
آنکارا، یکی از کلان شهرهای ترکیه، همه ساله مورد انتخاب گردشگران زیادی از سراسر دنیا قرار می‌گیرد. اگر شما هم جزو ای ...
ادامه مطلب
هتل های آنتالیا هتل های آنتالیا لارا هتل های آنتالیا ترکیه هتل های آنتالیا با پارک آبی هتل های آنتالیا uall هتل های آنتالیا لست سکند هتل های آنتالیا کمر هتل های آنتالیا 5 ستاره uall هتل های آنتالیا با استخر آب گرم هتلهای انتالیا با پارک ابی هتلهای آنتالیا بلک هتلهای برتر آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا به ترتیب بهترین هتلهای انتالیا با پارک ابی بهترین هتلهای آنتالیا لارا هتلهای آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای تاپ آنتالیا هتلهای تایتانیک انتالیا قیمت هتلهای انتالیا ترکیه نرخ هتلهای آنتالیا ترکیه هتلهای شهر آنتالیا ترکیه هتلهای پنج ستاره انتالیا ترکیه هتلهای جدید آنتالیا هتلهای خوب آنتالیا هتلهای انتالیا در منطقه لارا هتلهای آنتالیا در زمستان هتلهای دلفین آنتالیا هتلهای درباره آنتالیا هتلهای بلک در آنتالیا هتلهای خوب در انتالیا هتلهای کندو در انتالیا هتلهای ریکسوس آنتالیا رزرو هتل های آنتالیا هتلهای زیبای انتالیا هتلهای آنتالیا سیده هتلهای ساحلی آنتالیا هتلهای انتالیا ۵ ستاره هتلهاي هفت ستاره انتاليا هتلهای 5 ستاره آنتالیا منطقه کمر هتلهای ۷ ستاره انتالیا هتلهای 4 ستاره انتالیا هتلهای شش ستاره انتالیا هتلهای شهر انتالیا هتلهای داخل شهر آنتالیا عکس هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای انتالیا لارا هتل های آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای کمر انتالیا هتلهای کشور آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا کدامند هتلهای منطقه کنیالتی انتالیا هتلهای منطقه کندو آنتالیا گرانترین هتلهای انتالیا هتلهای لاکچری آنتالیا هتلهای لوکس انتالیا هتلهای ساحل لارا آنتالیا لیست هتل های آنتالیا لیست هتل های آنتالیا ترکیه هتلهای آنتالیا منطقه لارا هتلهای انتالیا منطقه بلک هتلهای معروف آنتالیا هتلهای 5 ستاره انتالیا منطقه لارا بهترین هتلهای مجردی انتالیا بهترین هتلهای آنتالیا برای مجردها مقایسه هتلهای آنتالیا نام هتلهای انتالیا نرخ هتل های انتالیا کار در هتلهای آنتالیا هتل هاي انتاليا هتل هاي انتاليا 5 ستاره هتل هاي آنتاليا منطقه لارا هتل هاي انتاليا لست سكند هتلهای یوال انتالیا هتلهای 4 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره uall آنتالیا

معرفی بهترین هتل‌های واقع در شهر آنتالیا

مه 21, 2021
ترکیه یکی از کشورهای محبوب گردشگران و توریست‌ها در سرتاسر دنیا می‌باشد. این کشور دارای شهرهای گردشگرپذیر زیادی از ج ...
ادامه مطلب

عبارت های کلیدی

باهچه شهیر استانبول
باهچه شهیر کجاست
باهچه شهیر ترکیه استانبول
باهچه شهیر در استانبول
باهچه شهیر هتل
باهچه شهیر استانبول هتل
املاک باهچه شهیر
بازار باهچه شهیر استانبول
بیمارستان باهچه شهیر
شنبه بازار باهچه شهیر
یک شنبه بازار باهچه شهیر
دوشنبه بازار باهچه شهیر
سه شنبه بازار باهچه شهیر
چهارشنبه بازار باهچه شهیر
پنجنشبه بازار باهچه شهیر
جمعه بازار باهچه شهیر
باهچه شهیر ترکیه
باهچه شهیر تقسیم
منطقه باهچه شهیر ترکیه
فاصله باهچه شهیر تا میدان تکسیم
خیابان باهچه شهیر ترکیه
هتل های باهچه شهیر
پاساژهای باهچه شهیر
خیابان باهچه شهیر استانبول
خیابان باهچه شهیر در استانبول
دانشگاه های باهچه شهیر استانبول
دبیرستان های باهچه شهیر ترکی
مدرسه های باهچه شهیر استانبول
منطقه باهچه شهیر در ترکیه
هتل باهچه شهیر در استانبول
مرکز خرید باهچه شهیر در استانبول
هتلهای منطقه باهچه شهیر در استانبول
رستوران باهچه شهیر استانبول
منطقه باهچه شهیر شهر استانبول
عکس باهچه شهیر
فاصله باهچه شهیر تا میدان تقسیم
فاصله باهچه شهیر تا استانبول
باهچه شهیر استانبول کجاست
منطقه باهچه شهیر استانبول
منطقه باهچه شهیر اسطنبول
باهچه شهیر هتل استانبول
هتلهای باهچه شهیر استانبول
هتل باهچه شهیر استانبول ترکیه
هتلهای باهچه شهیر
هتل باهچه شهیر ترکیه
منطقه ی باهچه شهیر در استانبول
تاریخچه ی باهچه شهیر
باهچه شهیر به چه معناست
باهچه شهیر به ترکی
پیتزا باهچه شهیر
ساندویچ باهچه شهیر
کافه رستوران باهچه شهیر
پروژه باهچه شهیر
پروژه های باهچه شهیر
املاک باهچه شهیر
خانه در باهچه شهیر
ویلا در باهچه شهیر
ملک در باهچه شهیر
املاک باهچه شهیر
کافه باهچه شهیر
فروشگاه های باهچه شهیر
اجاره خودرو باهچه شهیر
آب و هوای باهچه شهیر
هواشناسی باهچه شهیر
مرکز خرید باهچه شهیر استانبول
قیمت خانه در باهچه شهیر استانبول
قیمت ملک در باهچه شهیر
شهرداری باهچه شهیر
باغچه شهیر استانبول
باغچه شهیر کجاست
باغچه شهیر ترکیه استانبول
باغچه شهیر در استانبول
باغچه شهیر هتل
باغچه شهیر استانبول هتل
املاک باغچه شهیر
بازار باغچه شهیر استانبول
بیمارستان باغچه شهیر
شنبه بازار باغچه شهیر
یک شنبه بازار باغچه شهیر
دوشنبه بازار باغچه شهیر
سه شنبه بازار باغچه شهیر
چهارشنبه بازار باغچه شهیر
پنجنشبه بازار باغچه شهیر
جمعه بازار باغچه شهیر
باغچه شهیر ترکیه
باغچه شهیر تقسیم
منطقه باغچه شهیر ترکیه
فاصله باغچه شهیر تا میدان تکسیم
خیابان باغچه شهیر ترکیه
هتل های باغچه شهیر
پاساژهای باغچه شهیر
خیابان باغچه شهیر استانبول
خیابان باغچه شهیر در استانبول
دانشگاه های باغچه شهیر استانبول
دبیرستان های باغچه شهیر ترکی
مدرسه های باغچه شهیر استانبول
منطقه باغچه شهیر در ترکیه
هتل باغچه شهیر در استانبول
مرکز خرید باغچه شهیر در استانبول
هتلهای منطقه باغچه شهیر در استانبول
رستوران باغچه شهیر استانبول
منطقه باغچه شهیر شهر استانبول
عکس باغچه شهیر
فاصله باغچه شهیر تا میدان تقسیم
فاصله باغچه شهیر تا استانبول
باغچه شهیر استانبول کجاست
منطقه باغچه شهیر استانبول
منطقه باغچه شهیر اسطنبول
باغچه شهیر هتل استانبول
هتلهای باغچه شهیر استانبول
هتل باغچه شهیر استانبول ترکیه
هتلهای باغچه شهیر
هتل باغچه شهیر ترکیه
منطقه ی باغچه شهیر در استانبول
تاریخچه ی باغچه شهیر
باغچه شهیر به چه معناست
باغچه شهیر به ترکی
پیتزا باغچه شهیر
ساندویچ باغچه شهیر
کافه رستوران باغچه شهیر
پروژه باغچه شهیر
پروژه های باغچه شهیر
املاک باغچه شهیر
خانه در باغچه شهیر
ویلا در باغچه شهیر
ملک در باغچه شهیر
املاک باغچه شهیر
کافه باغچه شهیر
فروشگاه های باغچه شهیر
اجاره خودرو باغچه شهیر
آب و هوای باغچه شهیر
هواشناسی باغچه شهیر
مرکز خرید باغچه شهیر استانبول
قیمت خانه در باغچه شهیر استانبول
قیمت ملک در باغچه شهیر
شهرداری باغچه شهیر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست