نتایج جستجوی شما

باهچه شهیر استانبول

ارسال شده توسط Admin روشن دسامبر 18, 2020
0

محله باهچه شهیر استانبول

باهچه شهیر یا باغچه شهیر یکی از محله های پر طرفدار و مدرن استانبول است و بسیاری از پزشکان، مهندسان و اساتید دانشگاه های استانبول در این منطقه به دلیل بافت و شهر بندی مدرن و همسایه ها و محله های خوب در این منطقه زندگی می کنند.

برخلاف دیگر مناطق غرب استانبول مانند اسنیورت و بیلکدوزو که ممکن است مورد پسند همگان نباشد و همسایه هایی از هر نوع قشری در آنجا حضور داشته باشد باهچه شهیر از یک بافت یکدست و همسایگان خوب بهره می برد.
باهچه شهیر استانبول از حدود سال 2000 به بعد که موج فرار مردم از مرکز شهر استانبول برای دوری از هم همه ها و ترافیک های مرکز زیاد شد، جذابیت بیشتری به دست آورد.
باهچه شهیر یا باغچه شهیر به معنای شهر باغ ها بدلیل وجود باغ های زیاد در این منطقه است.
به دلیل وجود همسایه های خوب باهچه شهیر یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و زندگی در استانبول است

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

باهچه شهیر استانبول کجاست؟

باهچه شهیر در حومه غربی استانبول اروپایی و بین دریاچه کوچوکچکمجه و بیوکچکمجه واقع شده این منطقه در گذشته از دریای مرمره شروع می شد که با تغییر ساختار شهری قسمت پایین باهچه شهیر در حال حاضر منطقه آوجیلار می باشد.

 

فاصله باهچه شهیر استانبول تا تکسیم

در حدود 35 کیلو متر است که با ماشین شخصی در روزهای عادی و بین 40 تا 50 دقیقه رانندگی تا تکسیم خواهید رسید و در روزهای خیلی پر ترافیک ممکن است تا 1 ساعت و 10 دقیقه نیز در راه باشید

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

فاصله باهچه شهیر استانبول تا فرودگاه استانبول

باهچه شهیر تا فرودگاه استانبول در حدود 37 کیلومتر فاصله دارد که تقریبا با 35 تا 40 دقیقه رانندگی می توانید به فرودگاه جدید استانبول برسید
با اینکه این مسیر های عموما دارای ترافیک مشخصی می باشند ولی اگر می خواهید شام ویژه در مهمانی که در مرکز شهر و شیشلی دعوت شده اید را از دست ندهید حتما از اپلیکیشن های مسیر یاب بخصوص Yandex در ترکیه استفاده کنید تا بتوانید سر زمان به مقصد مورد نظرتان برسید.
فاصله باهچه شهیر تا بیوکچکمجه و کوچوکچکمجه در حدود 10 دقیقه می باشد و می توایند از منظر های زیبای این دریاچه ها لدت ببرید.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

حمل و نقل عمومی و دسترسی Bahcesehir به مرکز استانبول

یکی از مهمترین دلایلی که Bahcesehir را تبدیل به چنین منطقه مطلوبی خارج از مرکز شهر استانبول کرده است دسترسی حمل و نقل آن با مناطق فرهنگی و تجاری استانبول است.

بزرگراه TEM ، که منطقه را مستقیماً به مناطق تجاری و مالی استانبول و همچنین دو پل بسفر که از اروپا به آسیا عبور می کنند ، متصل می کند ، از کنار خود باهچه شهیر عبور می کند.
اگر در Bahcesehir زندگی می کنید ، پس از چند دقیقه می توانید به بزرگراه بروید و از آنجا به مرکز استانبول به سادگی دسترسی پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال Bahcesehir و Beylikduzu را مقایسه کنید ، دسترسی به TEM از Beylikduzu بسیار بیشتر طول می کشد ، به خصوص اگر ترافیک در ساعات شلوغی شدید باشد.

شبکه اتوبوس رانی استانبول نیز در باهچه شهیر به خوبی فعال است و هر 5 دقیقه باهچه شهیر را به فرودگاه آتاتورک ، باکرکوی ، آوجیلار ، تاکسیم و دیگر مناطق متصل می کند. که سیستم اتوبوس رانی استانبول و باهچه شهیر قابل اعتماد و وقت شناس است .

سیستم زیرزمینی و راه آهن مترو در استانبول با خطوطی که به سمت خارج از مرکز شهر در حال گسترش است. به زودی تا سال 2022 مترو باهچه شهیر نیز راهاندازی خواهد شد و همین موضوع باعث افزایش بالای قیمت ها در این منطقه خواهد شد. ایستگاه مترو در استادیوم المپیک باشاک شهیر آتاتورک با دسترسی به تمام ایستگاه های کل سیستم اصلی مترو و راه آهن شهر متصل می شود. باشاک شهیر یکی از 36 منطقه اصلی استانبول است و باهچه شهیر یک منطقه در باشاک شهیر می باشد.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

کارهایی که می توان در باهچه شهیر انجام داد و جاذبه های اصلی این منطقه است

باهچه شهیر متناسب با سبک زندگی خانواده های جوان و متخصصان طراحی شده است، که از زندگی پرمشغله در شهر فرار کرده و به یک زندگی آرام تر در محیط طبیعی تر رسیده اند. جاذبه های بسیاری برای شمارش وجود دارد ، از جمله دریاچه مرکزی زیبا ، چندین مرکز خرید مدرن ، سینما ، مسیرهای پیاده روی ، بارها و رستوران های بسیار خوب

پارک دریاچه باهچه شهیر مرکزی، مانند مقیاس کوچکتر پارک مرکزی نیویورک را فراهم میکند که در واقع از امکانات این پارک مرکزی می توان به کلوپ مینی گلف ، رستوران ها ، باغ های چای ، مسیرهای پیاده روی ، زمین های بازی کودکان و موارد دیگر برای سرگرمی کل خانواده اشاره کرد.

 

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر

مراکز خرید باهچه شهیر

Bahcesehir چندین مرکز خرید عمده از جمله مرکز خرید اکباتی و پارک پرستیژ را ارائه می دهد. این مراکز به خوبی مارک های بین المللی و همچنین بسیاری از برندهای ترکی را در خود جای داده اند. آنها با سالن های تئاتر و سینما ، مراکز فرهنگی ، رستوران ها و کافه های متعدد فضای بسیار خوبی را برای خانواده ها فراهم کرده اند. سفرهای یک روزه به دریاچه های بویویکچکمجه و کوچوکچکمجه که فاصله هر دو دریاچه از باهچهشهیر 15 دقیقه است و هر دو به سمت دریای مرمره متصل می شوند.
مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

مرکز خرید آکباتی باهچهشهیر

چرا ملک در باهچه شهیر خریداری کنیم؟

سبک زندگی عالی با قیمتی مقرون‌ به ‌صرفه از اواسط سال ۲۰۰۰ باهچه شهیر به یک شهر در حومه شهر تبدیل شده‌. تاریخ این بخش شهر استانبول فقط ۲۰ سال است، زمانی که در سال ۱۹۹۰، انجمن ساختمانی Emlak Bankasi شروع به توسعه منطقه با ۲۰۰۰۰ واحد مسکونی در سطح متوسط کرد. در ابتدا این منطقه برای ساکنان شهر استانبول که محدوده درآمدی آنها از متوسط به بالا بود بازاریابی می شد و از این رو توجه زیادی به طراحی و برنامه ریزی شهری این منطقه اختصاص داده شد.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

در اواخر دهه ۹۰، به منظور حفاظت از انحصار منطقه و ارائه سبک زندگی ممتاز به ساکنین Bahcesehir، شهرداری محلی تصمیم گرفت تا دسترسی به Bahcesehir مشابه با یک ملک خصوصی را کنترل کند. به عبارت دیگر، Bahcesehir به عنوان یک اقامتگاه لوکس در حومه شهر، با کنترل دسترسی (که در حال حاضر وجود ندارد) و اجازه ورود به افرادی که تنها اجازه ورود داشتندُ داده می شد. این کار به بهبود تصویر منطقه به عنوان یک منطقه نخبه نشین و به دنبال آن وجود همسایه های بسیار خوب کمک کرد.

پس از سال ۲۰۰۵، چهره باهچه شهیر استانبول شروع به تغییر کرد. و بزرگ شدن و تبدیل شدن به بخش عمده‌ای از استانبول را از آغاز نمود . آپارتمان‌های مجلل و پروژه‌های ویلایی بسیاری ساخته شدند و سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی برای بالا بردن زیرساخت شهری در راستای افزایش کیفیت سبک زندگی ساکنان آن صورت گرفت.

bahcesehir-bahcheshehir باهچه شهیر استانبول istanbul منطقه باهچه شهیر استانبول کجاست محله باغچه شهير استانبول قیمت آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

امروزه، باهچه شهیر استانبول به عنوان یک منطقه مسکونی لوکس در نظر گرفته می‌شود که مورد توجه قشر با درآمد بالا در استانبول است. جاده‌های باهچه شهیر تمیز، عریض و خوب به نظر می‌رسد، پارک‌های آن سبز و ساکت هستند. مراکز خرید آن چیزی از مراکز خرید مرکز شهر کم ندارند و این منطقه برای خانواده‌های جوان ایده‌آل است. بنابراین، خرید ملک در باهچه شهیر استانبول به شما دسترسی به سبک زندگی لوکس می‌دهد، که زندگی امن و سالم برای کل خانواده با قیمت های خرید بسیار مقرون‌به‌صرفه است. در مقایسه با مناطق مرکزی شهر استانبول، قیمت خرید و اجاره املاک و مستغلات باهچهشهیر هنوز حدود یک سوم مرکز شهر استانبول. به عنوان مثال، یک آپارتمان لوکس ۲ اتاق‌خواب برای فروش در باهچه شهیر بسته به مکان، اندازه و ویژگی‌ها در هر جایی از 70 هزار یورو تا 120 هزار یورو می‌شود. که بطور متوسط متری 850 یورو است. به عبارت دیگر، شما می‌توانید به سبک زندگی لوکس در یک خانه باهچه شهیر از نرخ حدود 850 یورو در هر متر مربع دسترسی داشته باشید. با این کیفیت ساخت بطور مثال در مناطق نیشانتاشی، شیشلی و ماسلاک در حدود متری 3000 یورو تا 6000 یورو می باشد.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، سبک زندگی و دسترسی آسان به مرکز شهر، باهچه شهیر را برای متخصص ها و خانواده‌های جوان بسیار مطلوب می‌سازد. در نتیجه، یک بازار اجاره بسیار قوی در باهچه شهیر علاوه بر تقاضای بسیار بالا برای مالکیت املاک و مستغلات وجود دارد.

در حال حاضر، مردم ترجیح می‌دهند ملک خود را در باهچهشهیر استانبول خریداری کنند، به دلیل اینکه که در بسیاری از پروژه های در دست ساخت و یا تمام شده برای خود ترک ها دارای شرایط پرداخت اقساطی ویژه است. همچنین، از مرحله برنامه‌ریزی تا تکمیل پروژه ها، شاهد افزایش قیمت حداقل ۱۵ درصد بدون درنظر گرفتن تور سالانه هستیم که با در نظر گرفتن تورم به رقم رشد 30 درصد سود مشارکت در پروژه ها خواهیم رسید. که این موضوع یک پتانسیل سرمایه‌گذاری جدی برای خریداران فراهم می‌کند. تقاضای بالای خرید ملک در این منطقه، استراتژی خروج ایمن از ترکیه را تضمین می‌کند و شما اگر بخواهید ملک خریداری شده را در این منطقه بفروش برساند شاید بتوان گفت به جرات سریعتر از هر منطقه دیگری در استانبول ملک شما به فروش خواهد رفت.

با این که، قیمت املاک از سال ۲۰۰۵ در باهچه شهیر سه برابر شده‌است، با این حال، با توجه به کیفیت زندگی در این منطقه، ما معتقدیم که قیمت هنوز یک شکاف بسیار طولانی با قیمت اصلی خود تا 3 سال آینده دارد. به طور کلی، ما به شدت توصیه می‌کنیم که از نقطه‌نظر سرمایه‌گذاری و زندگی یکی از 3 منطقه تاپ استانبول به شمار می رود.

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

پروژه های منطقه باهچه شهیر استانبول

پروژه رفرانس باهچه شهیر Referans Bahçeşehir

TL 1.739.000
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. با چشم انداز طبیعت، پیوندهایی آسان به استانبول و 0٪ به [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول. با چشم انداز طبیعت، پیوندهایی آسان به استانبول و 0٪ بهره در هنگام پرداخت اقساط. [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

Gol Panorama Evleri Bahçeşehir پروژه گل پان...

TL 770.000
  پروژه گل پانوراما استانبول ،یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های استانبول با موقعیت [بیشتر]
  پروژه گل پانوراما استانبول ،یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های استانبول با موقعیت مکانی بسیار عالی  با دیدی [بیشتر]

AKZİRVE STRADA Bahçeşehir Istanbul پروژه آک...

TL 420.000
پروژه آکزیروه استرادا باهچه شهیر  ،مجتمع بسیار لوکس در منطقه باغچه شهیر استانبول ،در زمینی [بیشتر]
پروژه آکزیروه استرادا باهچه شهیر  ،مجتمع بسیار لوکس در منطقه باغچه شهیر استانبول ،در زمینی به وسعت 102,00 مترمربع و [بیشتر]

استانبول-باهچه شهیر آماده تحویل

TL 729.000
نوساز تاریخ اتمام پروژه : 2018/7 1 خوابه 44-48 متری قیمت از 169.000 لیر تا 228.000 لیر 2 خ [بیشتر]
نوساز تاریخ اتمام پروژه : 2018/7 1 خوابه 44-48 متری قیمت از 169.000 لیر تا 228.000 لیر 2 خوابه 87 متری شروع قیمت از [بیشتر]
1 1 44.00 details
Tavana Asgari

 

 

آخرین مقالات

قیمت خانه در پندیک استانبول اجاره خانه در پندیک استانبول خیابان پندیک استانبول محله پندیک در استانبول

معرفی محله پندیک استانبول

آوریل 26, 2021
این روزها یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری و همچنین خرید و اجاره انواع ملک شهر استانبول بوده که توانسته چندین محل را ...
ادامه مطلب
محله ی بیکوز استانبول منطقه بیکوز استانبول محله بیکوز در استانبول بیکوز استانبول ترکیه دانشگاه بیکوز استانبول ساحل بیکوز استانبول بیکوز در استانبول

معرفی محله بیکوز استانبول

آوریل 26, 2021
در بخش آسیایی شهر استانبول محله بیکوز با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود قرارگرفته است. در محله بیکوز استانبول آرامشی وجو ...
ادامه مطلب
خیابان بایرام پاشا استانبول منطقه بايرام پاشا استانبول هتل بایرام پاشا استانبول بازار بایرام پاشا استانبول تایتانیک بایرام پاشا استانبول هتل تايتانيك بايرام پاشا استانبول مرکز خرید بایرام پاشا استانبول تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل گلدن تولیپ بایرام پاشا استانبول بایرام پاشا در استانبول منطقه بایرام پاشا در استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا در استانبول بایرام پاشا استانبول کجاست محله بایرام پاشا در استانبول هتل های منطقه بایرام پاشا استانبول

معرفی محله بایرام پاشا استانبول

آوریل 19, 2021
کشور ترکیه از همسایگان نزدیک کشور ما است که از نظر فرهنگی نیز تا حدود زیادی مشابه ایران است. شرایط مناسب اقتصادی با ...
ادامه مطلب
منطقه باهچه لی اولر استانبول باغچه لی اولر استانبول

معرفی محله باهچه لی اولر استانبول

آوریل 19, 2021
باهچه لی اولر یا باغچه لی اولر در زبان ترکی به معنای خانه‌های دارای باغ است. درگذشته خانه‌های این محله عموما یک طبق ...
ادامه مطلب
دانشگاه ایستینیه استانبول محله ایستینیه استانبول ایستینیه پارک در استانبول ایستینیه پارک استانبول هتل های نزدیک ایستینیه پارک استانبول مرکز خرید ایستینیه در استانبول

معرفی محله ایستینیه استانبول

آوریل 18, 2021
محله ایستینیه استانبول (Istinye) که جزئی از محله ساریر استانبول (Sariyer)  نیز محسوب می­گردد، یکی از مکان­های لوکس ...
ادامه مطلب
اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی استانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبولاستانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبول

معرفی محله اورتاکوی استانبول

آوریل 18, 2021
اورتاکوی یکی از بهترین محله‌های منطقه بشیکتاش است که در بخش اروپایی استانبول، در تنگه‌ی بسفر و درست زیر اولین پل بس ...
ادامه مطلب

معرفی محله اسکودار استانبول

آوریل 17, 2021
همانطور که می­دانید امروزه خرید و فروش ملک، مغازه و مستغلات در کشورهای اطراف ایران از سمت ایرانی­ها به طور چشم­گیری ...
ادامه مطلب
منطقه آرناووت کوی استانبول محله آرناووت کوی استانبول

معرفی محله آرناووت کوی استانبول

آوریل 17, 2021
در این مقاله، به معرفی محله آرناووت کوی استانبول پرداخته و با شرایط و امکانات رفاهی این منطقه از منظر گردشگری و سرم ...
ادامه مطلب
آدالار در استانبول جزیره آدالار استانبول

معرفی محله آدالار استانبول

آوریل 16, 2021
آدالار یا جزایر پرنس که محله‌ای متشکل از 9 جزیره است، در دریای مارمارا و در چند کیلومتری ساحل استانبول قرار گرفته ا ...
ادامه مطلب

معرفی محله اتیلر استانبول

آوریل 15, 2021
اگر به دنبال یک محله خوب برای خرید ملک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به محله‌های واقع شده در استانبول توجه کنید. مح ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat