نتایج جستجوی شما

دنبال شریک در ترکیه می گردید؟

ارسال شده توسط Admin روشن دسامبر 18, 2020
0
اگر شما هم دنبال شریک در ترکیه می گردید و می خواهید کسبو کارتان را اینجا در ترکیه گسترش دهید حتما پرتال 1forstar رو به شما پیشنهاد میکنیم
به کمک و راهنمای این مجموعه می توانید کسب و کارتان را در ترکیه راه اندازی کنید. البته این مجموعه به شرح زیر خودشان را معرفی می کنند که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید و در نهایت از مشاوره خوب آنها استفاده کنید
“یکی برای شروع، جمله ای است کوتاه که مفهومی بزرگ در پس خود نهان دارد. همیشه در طول زندگی برای انتخاب راه جدید خصوصا زمانی که اشراف به خیلی از عوامل نداشته باشیم دچار تردیدهای فراوان و صرف زمان زیاد برای پیدا کردن راهی که پس از بررسی اولیه انجام دادیم خواهیم شد.
تازه بعد از کلی تحقیق احتمال انتخاب اشتباه هم خیلی زیاد است و ما مجبور به تغییر مسیر برای رسیدن به موقعیت قابل اتکا برای آینده هستیم این فرایند نه تنها برای شما، برای همه افراد قابل بسط است.
چه کار کنیم که تجربه را به جای تکرار کردن استفاده کنیم.
چطور اعتماد کنیم؟
چه کار کنیم که سعی و خطای کمتری انجام دهیم؟
چاره کار شاید این است که بتوانی فردی را انتخاب کنی که در آن حوزه امین و مورد اعتماد یک گروه از جامعه مخاطب است و اعتبار و جایگاه فعلی را به سادگی به دست نیاورده است تا بخواهد خراب کند.
مدل قدیمی که ریشه در تاریخ کسب و کار بازاری ایران دارد این است که حرف طرف کلی می ارزه و فقط کافی بود که یک بار خلف وعده ای اتفاق بیافته تا کل بازار تحت الشعاع عدم همکاری با اون فرد گردد.
در 1forstart ما در واقع می خواهیم مفهوم یکی برای شروع را بدرستی نشان دهیم و با نظرات شما بتوانیم مدل قابل اتکایی را به مخاطبین ارایه دهیم.
در این پرتال تلاش شده است تا به معرفی و استفاده از کانال ارایه خدمات پارتنرهای مطمین که امتحان خود را پیش‌تر توسط مشتریان دیگر پس داده اند پرداخته شود و در خیلی از موارد یک بار خود تیم این مجموعه از سرویس های آن پارتنر ها استفاده نموده است.
در نهایت خود شما هم می توانید از مجموعه همکاران ما برای ارایه خدماتی که در آن متخصص هستید باشید تا بتوانیم کمترین زمان را برای سعی و خطاها طی کنیم.”

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

آخرین مقالات

قیمت خانه در پندیک استانبول اجاره خانه در پندیک استانبول خیابان پندیک استانبول محله پندیک در استانبول

معرفی محله پندیک استانبول

آوریل 26, 2021
این روزها یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری و همچنین خرید و اجاره انواع ملک شهر استانبول بوده که توانسته چندین محل را ...
ادامه مطلب
محله ی بیکوز استانبول منطقه بیکوز استانبول محله بیکوز در استانبول بیکوز استانبول ترکیه دانشگاه بیکوز استانبول ساحل بیکوز استانبول بیکوز در استانبول

معرفی محله بیکوز استانبول

آوریل 26, 2021
در بخش آسیایی شهر استانبول محله بیکوز با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود قرارگرفته است. در محله بیکوز استانبول آرامشی وجو ...
ادامه مطلب
خیابان بایرام پاشا استانبول منطقه بايرام پاشا استانبول هتل بایرام پاشا استانبول بازار بایرام پاشا استانبول تایتانیک بایرام پاشا استانبول هتل تايتانيك بايرام پاشا استانبول مرکز خرید بایرام پاشا استانبول تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل گلدن تولیپ بایرام پاشا استانبول بایرام پاشا در استانبول منطقه بایرام پاشا در استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا در استانبول بایرام پاشا استانبول کجاست محله بایرام پاشا در استانبول هتل های منطقه بایرام پاشا استانبول

معرفی محله بایرام پاشا استانبول

آوریل 19, 2021
کشور ترکیه از همسایگان نزدیک کشور ما است که از نظر فرهنگی نیز تا حدود زیادی مشابه ایران است. شرایط مناسب اقتصادی با ...
ادامه مطلب
منطقه باهچه لی اولر استانبول باغچه لی اولر استانبول

معرفی محله باهچه لی اولر استانبول

آوریل 19, 2021
باهچه لی اولر یا باغچه لی اولر در زبان ترکی به معنای خانه‌های دارای باغ است. درگذشته خانه‌های این محله عموما یک طبق ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat