نتایج جستجوی شما

معرفی محله ساریر استانبول

ارسال شده توسط Negin Beizaei روشن ژانویه 23, 2021
0

معرفی محله ساریر استانبول

محله ساریر استانبول که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی­ها و امکانات آن بپردازیم از زیباترین و مدرن­ترین مناطق استانبول ترکیه محسوب می­شود که همواره افراد زیادی به آن محله سفر می­نمایند. این قسمت در شمالی­ترین منطقه استانبول قرار گرفته است که از 38 محله تشکیل می­شود. این منطقه در حقیقت یکی از اصلی­ترین مناطق برای ماهیگیری محسوب شده و در خط ساحلی قرار گرفته است. خود کلمه ساریر به معنای منطقه زرد می­باشد که از میزان ۳۴۵ هزار نفر جمعیت برخوردار بوده و از لحاظ فرهنگ نیز رتبه اول را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل این محله یکی از لوکس­ترین مناطق استانبول شناخته می­شود.

 

محله لوکس ساریر استانبول

ساریر استانبول با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارد در گذشته یک دهکده ماهیگیری بوده که شهرت بسیاری نیز در ترکیه داشته است. ساریر از رستوران­های دریایی بسیاری تشکیل شده و با سفر به آن منطقه می­توانید عمارت­های قدیمی را مشاهده نمایید که بیش­تر برای سفارتخانه­ها و مردم عادی می­باشند. درواقع یکی از دلایلی که موجب گشته این منطقه محبوبیت زیادی در میان افراد و توریست­ها داشته باشد، رستوران­های دریایی آن است که در هنگام تعطیلات بسیار شلوغ و پرتردد هستند.

در اطراف این منطقه تپه­های سرسبز و انبوهی قرار گرفته است که زیبایی آن را دوچندان می­کنند. اگر قصد دارید که با یکی از بهترین مناطق استانبول آشنا شوید و به آثار باستانی و خانه­های قدیمی نیز علاقه مند می­باشید، پیشنهاد می­کنیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید. در ساریر شما می­توانید بزرگترین جنگل طبیعی استانبول و چشم­اندازهای زیبای دریا را مشاهده نمایید و آرامش بگیرید. قطع به یقین می­توانیم به شما کاربران علاقه­مند به مناطق گردشگری بگوییم که محله ساریر استانبول برای تعطیلات و رفع خستگی جزء بهترین شهرها و محله­های ترکیه محسوب می­شود.

 

منطقه ی ساریر- منطقه ی اشراف نشین استانبول-بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه دریایی و زیبای ساریر

فهرستی از محله­های ساریر استانبول

همان‌طور که در اوایل مطلب نیز اشاره نمودیم، ساریر استانبول از 38 محله تشکیل شده که هرکدام برای خود امکانات و ویژگی­هایی دارند. دو محله که در این منطقه جایگاه خاصی دارد، به نام ماسلاک و امیرگان می­باشد. خود محله امیرگان دارای یکی از زیباترین پارک­های سرتاسر گل و سبزی است که قدمتی 300 ساله داشته و همواره افراد زیادی به آن منطقه سفر می­نمایند. تمام کسانی که در استانبول زندگی می­کنند هر وقت حس کنند که به آرامش و سکوت نیاز دارند به پارک امیرگان می­روند.

در رابطه با ماسلاک ساریر لازم است بگوییم این محله یکی از مهم­ترین مناطق استانبول جهت توسعه املاک و مستغلات می­باشد و در اطراف آن مراکز خرید، مراکز هنری و ورزشی و همچنین فرهنگی زیادی را می­توان مشاهده نمود. مجتمع­های مسکونی و مراکز خرید بسیار لوکس و لاکچری در این منطقه از محله ساریر استانبول قرار گرفته است که بیش­تر افراد مشهور در آنجا زندگی می­کنند. ماسلاک از لحاظ تجاری برای استانبول اهمیت ویژه­ای داشته و منطقه­ای امن از زلزله می­باشد. برای آشنایی با سایر محله­های ساریر به موارد لیست شده در زیر توجه نمایید. این محله­ها شامل:

·        محله فاتح سلطان محمد

·        محله روملی فنری

·        محله پولیگون

·        محله حضور

·        محله ینی

·        محله ایستینیه

·        محله ذکریا کوی

·        محله کمر

·        محله کیسیرکایا

·        و…

 

محله ماسلاک منطقه ساریر استانبول

در این مناطق نام برده شده در زمان­های گذشته افراد ثروتمند و عیان نشینان می­زیستند، زیرا ساریر در منطقه سبز و بهترین نقاط استانبول قرار گرفته­اند که از لحاظ آب و هوا نیز کاملا مناسب و دلپذیر می­باشد. بیش­تر افراد از سایر کشورها مانند ایران برای خرید آپارتمان­های مسکونی و زندگی کردن به این مناطق مهاجرت می­کنند.

آشنایی با ویژگی­های ساریر استانبول

ساریر استانبول از همان اوایل به منطقه زرد اشاره دارد که برخی از افراد بر این باور هستند که در این منطقه خشت­های طلا و جواهر وجود داشته به همین دلیل نام آن را منطقه زرد گذاشته­اند. برای آشنایی بیش­تر با امکانات موجود در ساریر استانبول موارد زیر را مطالعه نمایید.

·        ساریر ازلحاظ آموزش

ساریر استانبول از بهترین مدارس و دانشگاه­های شهر استانبول ترکیه برخوردار می­باشد، به همین دلیل است که از لحاظ آموزشی شهر غنی شناخته شده است. از جمله دانشگاه­هایی که در آنجا تاسیس شده است می­توان به دانشگاه مارمارا، دانشگاه ایشیک، دانشگاه بوغازایچی و دانشگاه کوچ و بی­کنت اشاره نمود. بسیاری دیگر از دانشگاه­های مهم استانبول مانند نیروهای مسلح و فنی و حرفه­ای پلیس در محله ساریر استانبول قرار گرفته اند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه فنی ساریر استانبول

·        ساریر ازلحاظ توسعه و پیشرفت

منطقه ساریر استانبول از مناطق قدیمی ترکیه محسوب می­شود که همواره بیش­تر افراد پولدار و ثروتمند در آن­جا می­زیستند. این منطقه ازلحاظ توسعه پیشرفت شگرفی داشته است و املاک و ساختمان­های مسکونی بسیار مجلل و مدرنی به چشم می­خورد و از مناطق سطح بالا محسوب می­گردد. آپارتمان و خانه­های این مناطق از تفاوت قیمت با یکدیگر برخوردار هستند و جاهای تفریحی، مراکز خرید و جنگل­های گسترده­ بسیار شگفت­انگیز و لوکسی در آن قسمت از استانبول افتتاح شده است.

امکانات منطقه ساریر چگونه است؟

در این محله از استانبول امکانات بسیار زیادی برای ساکنین ساریر در نظر گرفته شده است. از همان ابتدای مقاله با توجه به ویژگی­هایی که گفته­ایم حتما متوجه شدید منطقه‌ای که در گذشته مختص ثروتمندان بوده است، می­تواند از چه رفاه و امکانات منحصر به فردی برخوردار باشد. ساریر از لحاظ فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی منطقه­ای کاملا بی­نیاز می­باشد. بهترین دانشگاه­ها را با سطح آموزش عالی شما می­توانید در ساریر استانبول مشاهده کنید. مسئولان و مدیران شهرداری و مراکز ورزشی و اداری همه به طور روزانه در خدمت­گذاری به مردم آماده بوده و امکانات ارزنده­ای به مردم خود ارائه­ می­دهند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

مجتمع­های زیبای ساریر استانبول

ساکنین ساریر از چه قشری هستند؟

محله ساریر استانبول با توجه به امکانات و تحصیلات خارق­العاده­ای که به مردم ارائه­ می­دهد از همه نوع قشر و کشورهای اروپایی و آسیایی همچون آلمانی، ایرانی، انگلستان و فرانسه را در خود جای داده است. این افراد در سفارتخانه­های مطرح ساریر مشغول به کار و زندگی هستند. از ثروتمندان گرفته تا مردم عادی در ساریر با آرامش خاطر زندگی می­کنند و به تحصیل می­پردازند. بیش­تر مردمان این منطقه نیز از قشر تحصیل کرده و مرفه هستند و نام و آوازه بسیار خوشی در تمام ترکیه دارد. این مدرن و لاکچری بودن ساریر از همان زمان­های گذشته تا به امروز به همین منوال بوده است.

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

جاذبه­های گردشگری محله ساریر استانبول

اگر شما نیز از آن دسته افرادی می­باشید که به مکان­های تاریخی، طبیعت و جنگلی، ساحل و دریا علاقه زیادی دارید بهتر است که با جاذبه­های گردشگری منحصربه­فرد محله ساریر در استانبول آشنا شوید.

·        منطقه تفریحی آتاتورک

هرگاه به استانبول سفر کردید پیشنهاد می­کنم که حتما از منطقه تفریحی آتاتورک نیز دیدن نمایید که نمای سرسبز و باشکوه آن از چشم­انداز فوق­العاده­ای برخوردار می­باشد. فردی به نام هایرتین کایاجاک در سال 1949 شروع به ساخت منطقه تفریحی آتاتورک کرده است که همواره بازدیدکننده­های بسیاری در تمام این سال­ها در خود دیده. اگر می­خواهید اوقات مفرحی در کنار خانواده برای خود رقم بزنید می­توانید از امکانات این مکان که شامل دریاچه مصنوعی بزرگ، درختان سرسبز و کافه می­باشد استفاده کنید.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه آتاتورک زیبای ترکیه

·        قلعه روملی حصار

قلعه روملی حصار که از سال 1453 به دست فاتح سلطان محمد ساخته شده است، به قلعه بوقاز کس نیز معروف بوده و قدمت زیادی دارد. مسافت این مکان تاریخی از 30 هکتار بیش­تر می­باشد و همواره مورد توجه باستان­شناسان قرار گرفته است. تاکنون هیچ گونه بازسازی و دخالتی در قلعه روملی حصار رخ نداده است. برای بازدید این منطقه می­توانید به محله ساریر استانبول مراجعه کنید.

 

امکانات تحصیلی ساریر در استانبول

تا به اکنون ما در این مقاله در رابطه با منطق گردشگری و ویژگی­های منطقه ساریر استانبول بحث کردیم، اما بد نیست نگاهی نیز به شرایط تحصیل در این شهر بیندازیم. ما گفتیم که جمعیت ساریر را بیش­تر قشر محصلین تشکیل داده است. پس بنا به همین موضوع درمی­یابیم که ساریر از بهترین و مناسب­ترین امکانات و شرایط تحصیل برخوردار می­باشد. این منطقه از مدارس دولتی و خصوصی بسیاری تشکیل شده است که موجب گشته این ناحیه از استانبول را قطب تحصیلی بنامند.

درواقع می­توان گفت که 115 مدرسه به همراه دانشگاه در این نقطه از ترکیه احداث گردیده که با دبیران و کارشناسان تحصیلی حرفه­ای نیروی­ها جوان را برای کار و پیشرفت در آینده آموزش می­دهند. افراد خارجی که به این شهر وارد می­شوند، به راحتی می­توانند تحصیلات خود را در ساریر ادامه دهند، زیرا مدارسی همچون بریتانیای زکریاکوی، تارابایا وینکوی و مدرسه کامیونیتی مخصوص برای ساکنین خارجی تعبیه شده­اند که پذیرای شما مهاجرین عزیز در این شهر زیبا هستند.

ویژگی دانشگاه مارمارا ساریر ترکیه

دانشگاه مارمارا که در محله ساریر استانبول قرار گرفته است، یکی از بهترین دانشگاه­های ترکیه با امکانات بی­نظیر شناخته می­شود. درواقع این دانشگاه از دومین دانشگاه برتر ترکیه است که افراد زیادی در آن به تحصیل می­پردازند. این دانشگاه از بخش­ها و رشته­های مختلفی تشکیل شده است که دانشجویان می­توانند به زبان ترکی، آلمانی، فرانسه و انگلیسی در آن به تحصیل بپردازند. وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران در طی بخشنامه­ای عنوان کرده است که دانشجویان ایرانی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه مارمارا کسب نموده­اند به راحتی می­توانند در ایران مشغول به کار شوند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه مارمارا برترین دانشگاه ترکیه

معرفی دانشگاه بی­کنت ترکیه در ساریر

دانشگاه بی­کنت یکی دیگر از دانشگاه­های خصوصی ترکیه می­باشد که در سال 1997 تاسیس شده است. افراد خارجی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند باید بدانند بی­کنت نیز همانند سایر دانشگاه­های ترکیه دارای شرط و شروطی برای تحصیل افراد دارد. میانگین معدل افراد باید از 20 تا 14 باشد و ورودی کنکور نیز داشته که شما حداقل باید امتیاز 1000 را دریافت نمایید. در این دانشگاه به بیش از 50 درصد از دانشجویان بورسیه تحصیلی داده می­شود و آن­ها می­توانند به زبان­های مختلف آلمانی و انگلیسی در دانشگاه بی­کنت تحصیل کنند.

محله ساریر استانبول دارای دانشگاه و مدارس متنوعی است که هر کدام برای تحصیل ایرانیان شرایطی دارند که کار چندان سختی هم به نظر نمی­رسد. تنها کافی است برای ورود به این دانشگاه­ها زبان انگلیسی و یا ترکی را بیاموزید و در کنکور نمره قابل قبولی کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیش­تر می­توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صحبت­های پایانی

محله ساریر استانبول از جمله مناطقی می­باشد که مکان­های تفریحی بسیاری مانند کاخ ماسلاک، مراکز خرید بسیار بزرگ و مجلل که در استانبول شهرت بسیاری دارند همچون ایستینیه پارک و مرکز خرید وادی استانبول، جنگل بلگراد که به عنوان بزرگ­ترین جنگل شهر استانبول شناخته شده و ورزشگاه ترک تلکام را دارا است. در هنگام بازدید از استانبول حتما از محله ساریر نیز دیدن فرمایید تا اوقات خوشی را سپری کنید. محله ساریر استانبول برای زندگی کردن کاملا مناسب و مساعد می­باشد و شما می­توانید تمام شگفتی­های ترکیه را در این منطقه ببنید.

 

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

 

آخرین ملک های استانبول

خرید ملک در آوانگارت استانبول avangart Sarıy...

TL 5.295.000
یک پروژه با کیفیت از آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش. یک سرمایه گذاری عالی در استانبول [بیشتر]
یک پروژه با کیفیت از آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش. یک سرمایه گذاری عالی در استانبول نزدیک به مرکز شهر در Sey [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های لوکس با ویوی دریا در Beyli...

TL 829.000
آپارتمان لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی دریا در Beylikduzuبیلیکدوزو ؛ پروژه ای مقرون [بیشتر]
آپارتمان لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی دریا در Beylikduzuبیلیکدوزو ؛ پروژه ای مقرون به صرفه جهت سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در استرادا باهچه شهیر Akzirve Strad...

TL 697.000
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ م [بیشتر]
آپارتمان های مقرون به صرفه در استانبول برای فروش در باهچه شهیر Bahcesehir. یک مجتمع بزرگ مدرن که دارای چشم اندازها [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان با ویوی دریا در منطقه اسن یورت...

TL 1.168.000
آپارتمانهای مقرون به صرفه در  استانبول برای فروش با منظره دریا. واقع در  اسن یورت Esenyurt [بیشتر]
آپارتمانهای مقرون به صرفه در  استانبول برای فروش با منظره دریا. واقع در  اسن یورت Esenyurt، نزدیک به بزرگراه ها و پ [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در مارینا 24 بویوکچکمجه marina 24 b...

TL 3.880.000
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با موقعیت مکانی در بویوکچکمجه Buyukcekmece. یک [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با موقعیت مکانی در بویوکچکمجه Buyukcekmece. یک مجموعه مدرن با امکانات بی [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های در حاشیه رودخانه سدآباد Sa...

TL 1.700.000
فروش آپارتمانهای لوکس مقرون به صرفه در استانبول برای فروش. واقع در کایتحانه  Kagithaneو چش [بیشتر]
فروش آپارتمانهای لوکس مقرون به صرفه در استانبول برای فروش. واقع در کایتحانه  Kagithaneو چشم انداز رودخانه سدآباد Sa [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه کوردون کایتحانه Kordon Kağ...

TL 2.780.000
فروش آپارتمانهای لوکس در استانبول برای فروش واقع در کایتحانه  Kagithaneدر حاشیه رودخانه. ا [بیشتر]
فروش آپارتمانهای لوکس در استانبول برای فروش واقع در کایتحانه  Kagithaneدر حاشیه رودخانه. ایده آل برای سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کلش سنتر کوچوکچکمجه Keleş Center...

TL 955.000
آپارتمان های فروشی در استانبول نزدیک به فرودگاه با پیوندها و امکانات عالی شهری . یک گزینه [بیشتر]
آپارتمان های فروشی در استانبول نزدیک به فرودگاه با پیوندها و امکانات عالی شهری . یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری د [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های با نمای طبیعت در عمرانیه U...

TL 3.349.000
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با منظره طبیعت خیره کننده در عمرانیه Umraniye ، [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مقرون به صرفه در استانبول با منظره طبیعت خیره کننده در عمرانیه Umraniye ، به همراه پیوندهای عالی، [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه فورتیس کادیکوی Fortis Sina...

TL 1.271.000
آپارتمانهای فروشی در مرکز شهری استانبول با منظره دریا. یک پروژه در کادیکوی  Kadikoy نزدیک [بیشتر]
آپارتمانهای فروشی در مرکز شهری استانبول با منظره دریا. یک پروژه در کادیکوی  Kadikoy نزدیک به همه امکانات رفاهی برای [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در هتل رزیدانس شرایتون باهچه شهیر S...

TL 3.112.000
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آس [بیشتر]
آپارتمان های ایده آل برای فروش در استانبول. بخشی از هتل هایی زنجیره ای و لوکس با دسترسی آسان به شهر. یک سرمایه گذار [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه نف 14 کایتحانه Nef Kağıtha...

TL 1.530.000
آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش در Bagcilarباغجیلار ؛ املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس استانبول برای فروش در Bagcilarباغجیلار ؛ املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده در جاده باسین اکسپرس Bas [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمانهای فروشی با ضمانت دولت در منطقه آوج...

TL 1.300.000
فروش آپارتمان در آوجیلارAvcilar . نزدیک به بزرگراه های رفاهی متصل گننده به منطقه ی شهری اس [بیشتر]
فروش آپارتمان در آوجیلارAvcilar . نزدیک به بزرگراه های رفاهی متصل گننده به منطقه ی شهری استانبول . ایده آل برای سرم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پرولا رزیدانس باغجیلار Perola Re...

TL 985.000
فروش آپارتمانهای مناسب برای سرمایه گذاری در استانبول. درست در جاده Basin Express باسین اکس [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مناسب برای سرمایه گذاری در استانبول. درست در جاده Basin Express باسین اکسپرس در باغجیلار Bagcilar [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه شهیر کوناکلاری منطقه عمران...

TL 817.000
فروش آپارتمانهای مدرن در سمت آسیایی استانبول در عمرانیه. یک مجموعه کم ارتفاع با پیوندهای ع [بیشتر]
فروش آپارتمانهای مدرن در سمت آسیایی استانبول در عمرانیه. یک مجموعه کم ارتفاع با پیوندهای عالی شهری. یک سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

 

آخرین مقالات

Antalya land of legends لند آف لجندز آنتالیا

لند آف لجندز آنتالیا

ژوئن 09, 2021
لند آف لجندز آنتالیا تجربه ای جدید و باورنکردنی در هتل لند آو لجندز تم پارک آنتالیا   در این مطلب نگاهی خواهیم ...
ادامه مطلب
محله کارتال استانبول منطقه کارتال استانبول ترکیه هتل کارتال استانبول خیابان کارتال استانبول قارتال در ترکی استانبولی کارتال استانبول کجاست منطقه کارتال در استانبول استانبول در کارتال منطقه کارتال استانبول

معرفی محله کارتال استانبول

مه 24, 2021
محله کارتال استانبول (Kartal) واقع در ترکیه در قسمت آسیایی شهر، در کرانه دریای مارمارا بین محله مال تپه (Maltepe) و ...
ادامه مطلب
هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان استانبول تکسیم بهترین هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان آکسارای استانبول لیست هتل های ارزان استانبول رزرو هتل های ارزان استانبول هتلهای ارزان قیمت در استانبول هتلهای ارزان استانبول هتلهای ارزان تکسیم استانبول هتل های ارزان خیابان استقلال استانبول هتل های ارزان منطقه تکسیم استانبول هتل های ارزان و تمیز استانبول هتل های ارزان نزدیک میدان تقسیم استانبول هتل های ارزان و خوب استانبول هتل های ارزان در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول ترکیه هتل های 4 ستاره ارزان استانبول هتل های ارزان قیمت استانبول هتلهای ارزان قیمت استانبول ترکیه بهترین هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان و با کیفیت استانبول لیست هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان میدان تکسیم استانبول هتل های ارزان منطقه آکسارای استانبول هتل های خوب و ارزان استانبول

معرفی بهترین هتل‌های ارزان استانبول

مه 24, 2021
همان‌طور که می‌دانید امروزه کشور ترکیه مقصد بسیاری از گردشگران و توریست هاست. در ایران نیز بسیاری از گردشگران، ترکی ...
ادامه مطلب
ساحل های استانبول ساحلهای استانبول ساحل های استانبول برای شنا ساحلهای تفریحی استانبول ساحلی در استانبول ساحل های زیبای استانبول ساحل های زیبا استانبول ساحل های شنی استانبول سواحل استانبول کجاست سواحل گردشگری استانبول هتل های لب ساحل استانبول ساحل های معروف استانبول

معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا

مه 23, 2021
در این مقاله قصد داریم با سواحل معروف و محبوب پایتخت ترکیه آشنا شده و به معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا بپ ...
ادامه مطلب
هتل های بدروم هتل های بدروم ترکیه هتل هاي بدروم تركيه هتل های بدروم ۵ ستاره هتل های معروف بدروم لیست هتل های بدروم هتل های شهر بدروم هتل های بدروم 5 ستاره هتل های بدروم در ترکیه هتل های 5 ستاره بدروم ترکیه هتل های 4 ستاره بدروم ترکیه هتل های خوب در بدروم هتل های مرکز شهر بدروم اسامی هتل های بدروم ترکیه هتل های یوآل بدروم هتل های ارزان در بدروم اتاق های هتل بدروم بهترین هتل های بدروم هتل های پنج ستاره بدروم هتل های پنج ستاره بدروم ترکیه بهترین هتل های بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم ترکیه عکس هتل های بدروم ترکیه معروف ترین هتل های بدروم هتل های خوب بدروم هتل های داخل شهر بدروم هتل های ریکسوس بدروم رزرو هتل های بدروم هتل های زیبای بدروم هتل های بدروم 5 ستاره uall هتل های شهر بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم هتل های بدروم لست سکند هتل های لوکس بدروم هتل های پنج ستاره ی بدروم هتل های 3 ستاره بدروم هتل های 4 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره در بدروم

معرفی بهترین هتل‌ های بودروم

مه 23, 2021
همیشه یکی از اصلی‌ترین مواردی که در سفرها باید مورد توجه قرار دهید، مکان اقامت است. بسیاری از افراد قبل از این‌که ع ...
ادامه مطلب
هتل های مارماریس هتل های مارماریس ترکیه هتلهای مارماریس با قیمت هتلهای مارماریس در ترکیه هتلهای مارماریس گرین نیچر هتل های مارماریس لست سکند هتلهای خوب مارماریس هتلهای ۵ستاره مارماریس هتل های مارماریس 5 ستاره بهترین هتلهای مارماریس هتلهای تاپ مارماریس بهترین هتلهای مارماریس ترکیه قیمت هتلهای مارماریس ترکیه هتل های چهار ستاره مارماریس هتل های مارماریس در ترکیه رزرو هتل های مارماریس هتل های ساحلی مارماریس هتلهای مارماریس 5 ستاره هتلهای پنج ستاره مارماریس هتل های شهر مارماریس ترکیه هتل های شهر مارماریس هتل های عالی مارماریس هتلهای لوکس مارماریس هتلهای معروف مارماریس هتل های یوآل مارماریس هتل های 3 ستاره مارماریس هتلهای 5 ستاره مارماریس

معرفی بهترین هتل‌های مارماریس

مه 23, 2021
امروزه انتخاب هتل تبدیل به یکی از دغدغه‌های مسافران شده است. یکی از شهرهایی که هر ساله مسافران زیادی را به خود می‌ب ...
ادامه مطلب
هتل های کوش آداسی هتل های کوش آداسی با پارک آبی هتلهای کوش آداسی با قیمت هتلهای کوش آداسی لست سکند هتلهای کوش آداسی استانبول هتل های کوش آداسی سی لایت هتل های کوش آداسی روی نقشه هتلهای کوش اداسی یو ال هتل های کوش آداسی 5 ستاره بهترین هتل های کوش اداسی از نظر مردم اسامی هتل های کوش آداسی اسم هتل های کوش اداسی هتل های ارزان کوش آداسی ارزان ترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی با پارک آبی بهترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی ترکیه بهترین هتل های کوش آداسی uall بررسی هتل های کوش آداسی هتل های پنج ستاره کوش اداسی هتلهای پنج ستاره کوش آداسی هتل های دارای پارک آبی کوش آداسی هتلهای کوش آداسی ترکیه هتلهاي كوش آداسي در تركيه هتل های شهر کوش آداسی ترکیه هتلهای 5 ستاره کوش اداسی ترکیه تور هتل های کوش آداسی تصاویر هتل های کوش آداسی هتل های چهار ستاره کوش آداسی هتل های خوب کوش آداسی هتلهای خوب کوش اداسی نظرات در مورد هتلهای کوش آداسی هتل های 5 ستاره در کوش آداسی رزرو هتل های کوش اداسی هتل های کوش آداسی 5 ستاره uall هتل های ۵ ستاره کوش آداسی هتل های 4 ستاره کوش آداسی هتل هاي ٥ ستاره كوش اداسي هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های شهر کوش اداسی هتل های مرکز شهر کوش آداسی عکس هتل های کوش آداسی هتل های عالی کوش آداسی قیمت هتل های کوش آداسی قیمت هتل های uall کوش آداسی لیست هتل های کوش آداسی هتل های لوکس کوش آداسی هتل های معروف کوش آداسی مقایسه هتل های کوش آداسی معرفی هتل های کوش آداسی نرخ هتلهای کوش آداسی هتل های یوآل کوش اداسی هتل های پنج ستاره یوآل کوش آداسی هتل های ۵ ستاره ی کوش آداسی هتلها ی کوش آداسی لیست هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های 5 ستاره کوش آداسی بهترین هتلهای 5 ستاره کوش آداسی

معرفی بهترین هتل‌های کوش آداسی

مه 23, 2021
اگر به دنبال بهترین هتل‌های کوش آداسی هستید، جای خوبی را انتخاب کرده‌اید. این منطقه ترکیه توانسته از هتل‌های زیادی ...
ادامه مطلب
هتل های ازمیر هتل های ازمیر پنج ستاره هتل های ازمیر uall هتل های ازمیر لست سکند هتل های ازمیر 5 ستاره هتل های ازمیر مرکز شهر هتل های ازمیر قیمت هتلهای ازمیر در ترکیه هتل های ازمیر ترکیه هتلهای ارزان ازمیر هتل های استخر دار ازمیر هتلهای یوال ازمیر اسم هتل های ازمیر هتل های برتر ازمیر بهترین هتل های ازمیر هتلهای پیشنهادی ازمیر قیمت هتل های ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر ترکیه لیست هتل های ازمیر ترکیه اسامی هتل های ازمیر ترکیه هتلهای 5 ستاره ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر در ترکیه هتلهای چشمه ازمیر هتل های چهار ستاره ازمیر هتلهای خوب ازمیر هتلهای خوب در ازمیر رزرو هتل های ازمیر هتل های ساحلی ازمیر هتلهای ۴ ستاره ازمیر هتلهای 4 ستاره ازمیر هتلهای 3 ستاره ازمیر هتل های شهر ازمیر عکس هتل های ازمیر هتل های ارزان قیمت ازمیر هتل های لوکس ازمیر لیست هتل های ازمیر هتلهای معروف ازمیر هتل های مرکز ازمیر معرفی هتل های ازمیر نقشه هتل های ازمیر نرخ هتل های ازمیر هتل های هیلتون ازمیر هتل های 3 ستاره ازمیر

معرفی بهترین هتل‌های ازمیر به همراه امکانات ...

مه 21, 2021
اگر برای گردش و تفریح به منطقه ازمیر ترکیه سفر کرده­اید، بدون شک برای اقامت به یک هتل نیاز دارید. برای اینکه اقامت ...
ادامه مطلب
هتل های آنکارا هتل های آنکارا ترکیه هتل های آنکارا نزدیک سفارت امریکا هتل های آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت آمریکا هتلهای آنکارا قیمت هتلهای آنکارا مرکز شهر هتلهای انکارا ترکیه هتل های ارزان آنکارا هتل های استخردار آنکارا امکانات هتلهای انکارا هتل های خوب آنکارا بهترین هتلهای آنکارا هتل های معروف انکارا ترکیه قیمت هتل های آنکارا ترکیه هتل های چهار ستاره آنکارا هتلهای خوب آنکارا هتل های انکارا در ترکیه هتل های در آنکارا هتلهای خوب در آنکارا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای سه ستاره انکارا هتل های ۴ ستاره آنکارا هتلهای پنج ستاره آنکارا هتلهای شهر آنکارا عکس هتل های آنکارا هتلهای منطقه کیزیلای آنکارا لیست هتلهای آنکارا هتل های معروف آنکارا هتل های مناسب آنکارا هتل های نزدیک آنکارا نام هتلهای آنکارا هتل های 3 ستاره آنکارا هتلهای 4 ستاره آنکارا هتل های 5 ستاره آنکارا

معرفی بهترین هتل‌های آنکارا

مه 21, 2021
آنکارا، یکی از کلان شهرهای ترکیه، همه ساله مورد انتخاب گردشگران زیادی از سراسر دنیا قرار می‌گیرد. اگر شما هم جزو ای ...
ادامه مطلب
هتل های آنتالیا هتل های آنتالیا لارا هتل های آنتالیا ترکیه هتل های آنتالیا با پارک آبی هتل های آنتالیا uall هتل های آنتالیا لست سکند هتل های آنتالیا کمر هتل های آنتالیا 5 ستاره uall هتل های آنتالیا با استخر آب گرم هتلهای انتالیا با پارک ابی هتلهای آنتالیا بلک هتلهای برتر آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا به ترتیب بهترین هتلهای انتالیا با پارک ابی بهترین هتلهای آنتالیا لارا هتلهای آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای تاپ آنتالیا هتلهای تایتانیک انتالیا قیمت هتلهای انتالیا ترکیه نرخ هتلهای آنتالیا ترکیه هتلهای شهر آنتالیا ترکیه هتلهای پنج ستاره انتالیا ترکیه هتلهای جدید آنتالیا هتلهای خوب آنتالیا هتلهای انتالیا در منطقه لارا هتلهای آنتالیا در زمستان هتلهای دلفین آنتالیا هتلهای درباره آنتالیا هتلهای بلک در آنتالیا هتلهای خوب در انتالیا هتلهای کندو در انتالیا هتلهای ریکسوس آنتالیا رزرو هتل های آنتالیا هتلهای زیبای انتالیا هتلهای آنتالیا سیده هتلهای ساحلی آنتالیا هتلهای انتالیا ۵ ستاره هتلهاي هفت ستاره انتاليا هتلهای 5 ستاره آنتالیا منطقه کمر هتلهای ۷ ستاره انتالیا هتلهای 4 ستاره انتالیا هتلهای شش ستاره انتالیا هتلهای شهر انتالیا هتلهای داخل شهر آنتالیا عکس هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای انتالیا لارا هتل های آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای کمر انتالیا هتلهای کشور آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا کدامند هتلهای منطقه کنیالتی انتالیا هتلهای منطقه کندو آنتالیا گرانترین هتلهای انتالیا هتلهای لاکچری آنتالیا هتلهای لوکس انتالیا هتلهای ساحل لارا آنتالیا لیست هتل های آنتالیا لیست هتل های آنتالیا ترکیه هتلهای آنتالیا منطقه لارا هتلهای انتالیا منطقه بلک هتلهای معروف آنتالیا هتلهای 5 ستاره انتالیا منطقه لارا بهترین هتلهای مجردی انتالیا بهترین هتلهای آنتالیا برای مجردها مقایسه هتلهای آنتالیا نام هتلهای انتالیا نرخ هتل های انتالیا کار در هتلهای آنتالیا هتل هاي انتاليا هتل هاي انتاليا 5 ستاره هتل هاي آنتاليا منطقه لارا هتل هاي انتاليا لست سكند هتلهای یوال انتالیا هتلهای 4 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره uall آنتالیا

معرفی بهترین هتل‌های واقع در شهر آنتالیا

مه 21, 2021
ترکیه یکی از کشورهای محبوب گردشگران و توریست‌ها در سرتاسر دنیا می‌باشد. این کشور دارای شهرهای گردشگرپذیر زیادی از ج ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست