نتایج جستجوی شما

معرفی محله ساریر استانبول

ارسال شده توسط Negin Beizaei روشن ژانویه 23, 2021
0

معرفی محله ساریر استانبول

محله ساریر استانبول که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی­ها و امکانات آن بپردازیم از زیباترین و مدرن­ترین مناطق استانبول ترکیه محسوب می­شود که همواره افراد زیادی به آن محله سفر می­نمایند. این قسمت در شمالی­ترین منطقه استانبول قرار گرفته است که از 38 محله تشکیل می­شود. این منطقه در حقیقت یکی از اصلی­ترین مناطق برای ماهیگیری محسوب شده و در خط ساحلی قرار گرفته است. خود کلمه ساریر به معنای منطقه زرد می­باشد که از میزان ۳۴۵ هزار نفر جمعیت برخوردار بوده و از لحاظ فرهنگ نیز رتبه اول را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل این محله یکی از لوکس­ترین مناطق استانبول شناخته می­شود.

 

محله لوکس ساریر استانبول

ساریر استانبول با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارد در گذشته یک دهکده ماهیگیری بوده که شهرت بسیاری نیز در ترکیه داشته است. ساریر از رستوران­های دریایی بسیاری تشکیل شده و با سفر به آن منطقه می­توانید عمارت­های قدیمی را مشاهده نمایید که بیش­تر برای سفارتخانه­ها و مردم عادی می­باشند. درواقع یکی از دلایلی که موجب گشته این منطقه محبوبیت زیادی در میان افراد و توریست­ها داشته باشد، رستوران­های دریایی آن است که در هنگام تعطیلات بسیار شلوغ و پرتردد هستند.

در اطراف این منطقه تپه­های سرسبز و انبوهی قرار گرفته است که زیبایی آن را دوچندان می­کنند. اگر قصد دارید که با یکی از بهترین مناطق استانبول آشنا شوید و به آثار باستانی و خانه­های قدیمی نیز علاقه مند می­باشید، پیشنهاد می­کنیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید. در ساریر شما می­توانید بزرگترین جنگل طبیعی استانبول و چشم­اندازهای زیبای دریا را مشاهده نمایید و آرامش بگیرید. قطع به یقین می­توانیم به شما کاربران علاقه­مند به مناطق گردشگری بگوییم که محله ساریر استانبول برای تعطیلات و رفع خستگی جزء بهترین شهرها و محله­های ترکیه محسوب می­شود.

 

منطقه ی ساریر- منطقه ی اشراف نشین استانبول-بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه دریایی و زیبای ساریر

فهرستی از محله­های ساریر استانبول

همان‌طور که در اوایل مطلب نیز اشاره نمودیم، ساریر استانبول از 38 محله تشکیل شده که هرکدام برای خود امکانات و ویژگی­هایی دارند. دو محله که در این منطقه جایگاه خاصی دارد، به نام ماسلاک و امیرگان می­باشد. خود محله امیرگان دارای یکی از زیباترین پارک­های سرتاسر گل و سبزی است که قدمتی 300 ساله داشته و همواره افراد زیادی به آن منطقه سفر می­نمایند. تمام کسانی که در استانبول زندگی می­کنند هر وقت حس کنند که به آرامش و سکوت نیاز دارند به پارک امیرگان می­روند.

در رابطه با ماسلاک ساریر لازم است بگوییم این محله یکی از مهم­ترین مناطق استانبول جهت توسعه املاک و مستغلات می­باشد و در اطراف آن مراکز خرید، مراکز هنری و ورزشی و همچنین فرهنگی زیادی را می­توان مشاهده نمود. مجتمع­های مسکونی و مراکز خرید بسیار لوکس و لاکچری در این منطقه از محله ساریر استانبول قرار گرفته است که بیش­تر افراد مشهور در آنجا زندگی می­کنند. ماسلاک از لحاظ تجاری برای استانبول اهمیت ویژه­ای داشته و منطقه­ای امن از زلزله می­باشد. برای آشنایی با سایر محله­های ساریر به موارد لیست شده در زیر توجه نمایید. این محله­ها شامل:

·        محله فاتح سلطان محمد

·        محله روملی فنری

·        محله پولیگون

·        محله حضور

·        محله ینی

·        محله ایستینیه

·        محله ذکریا کوی

·        محله کمر

·        محله کیسیرکایا

·        و…

 

محله ماسلاک منطقه ساریر استانبول

در این مناطق نام برده شده در زمان­های گذشته افراد ثروتمند و عیان نشینان می­زیستند، زیرا ساریر در منطقه سبز و بهترین نقاط استانبول قرار گرفته­اند که از لحاظ آب و هوا نیز کاملا مناسب و دلپذیر می­باشد. بیش­تر افراد از سایر کشورها مانند ایران برای خرید آپارتمان­های مسکونی و زندگی کردن به این مناطق مهاجرت می­کنند.

آشنایی با ویژگی­های ساریر استانبول

ساریر استانبول از همان اوایل به منطقه زرد اشاره دارد که برخی از افراد بر این باور هستند که در این منطقه خشت­های طلا و جواهر وجود داشته به همین دلیل نام آن را منطقه زرد گذاشته­اند. برای آشنایی بیش­تر با امکانات موجود در ساریر استانبول موارد زیر را مطالعه نمایید.

·        ساریر ازلحاظ آموزش

ساریر استانبول از بهترین مدارس و دانشگاه­های شهر استانبول ترکیه برخوردار می­باشد، به همین دلیل است که از لحاظ آموزشی شهر غنی شناخته شده است. از جمله دانشگاه­هایی که در آنجا تاسیس شده است می­توان به دانشگاه مارمارا، دانشگاه ایشیک، دانشگاه بوغازایچی و دانشگاه کوچ و بی­کنت اشاره نمود. بسیاری دیگر از دانشگاه­های مهم استانبول مانند نیروهای مسلح و فنی و حرفه­ای پلیس در محله ساریر استانبول قرار گرفته اند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه فنی ساریر استانبول

·        ساریر ازلحاظ توسعه و پیشرفت

منطقه ساریر استانبول از مناطق قدیمی ترکیه محسوب می­شود که همواره بیش­تر افراد پولدار و ثروتمند در آن­جا می­زیستند. این منطقه ازلحاظ توسعه پیشرفت شگرفی داشته است و املاک و ساختمان­های مسکونی بسیار مجلل و مدرنی به چشم می­خورد و از مناطق سطح بالا محسوب می­گردد. آپارتمان و خانه­های این مناطق از تفاوت قیمت با یکدیگر برخوردار هستند و جاهای تفریحی، مراکز خرید و جنگل­های گسترده­ بسیار شگفت­انگیز و لوکسی در آن قسمت از استانبول افتتاح شده است.

امکانات منطقه ساریر چگونه است؟

در این محله از استانبول امکانات بسیار زیادی برای ساکنین ساریر در نظر گرفته شده است. از همان ابتدای مقاله با توجه به ویژگی­هایی که گفته­ایم حتما متوجه شدید منطقه‌ای که در گذشته مختص ثروتمندان بوده است، می­تواند از چه رفاه و امکانات منحصر به فردی برخوردار باشد. ساریر از لحاظ فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی منطقه­ای کاملا بی­نیاز می­باشد. بهترین دانشگاه­ها را با سطح آموزش عالی شما می­توانید در ساریر استانبول مشاهده کنید. مسئولان و مدیران شهرداری و مراکز ورزشی و اداری همه به طور روزانه در خدمت­گذاری به مردم آماده بوده و امکانات ارزنده­ای به مردم خود ارائه­ می­دهند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

مجتمع­های زیبای ساریر استانبول

ساکنین ساریر از چه قشری هستند؟

محله ساریر استانبول با توجه به امکانات و تحصیلات خارق­العاده­ای که به مردم ارائه­ می­دهد از همه نوع قشر و کشورهای اروپایی و آسیایی همچون آلمانی، ایرانی، انگلستان و فرانسه را در خود جای داده است. این افراد در سفارتخانه­های مطرح ساریر مشغول به کار و زندگی هستند. از ثروتمندان گرفته تا مردم عادی در ساریر با آرامش خاطر زندگی می­کنند و به تحصیل می­پردازند. بیش­تر مردمان این منطقه نیز از قشر تحصیل کرده و مرفه هستند و نام و آوازه بسیار خوشی در تمام ترکیه دارد. این مدرن و لاکچری بودن ساریر از همان زمان­های گذشته تا به امروز به همین منوال بوده است.

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

جاذبه­های گردشگری محله ساریر استانبول

اگر شما نیز از آن دسته افرادی می­باشید که به مکان­های تاریخی، طبیعت و جنگلی، ساحل و دریا علاقه زیادی دارید بهتر است که با جاذبه­های گردشگری منحصربه­فرد محله ساریر در استانبول آشنا شوید.

·        منطقه تفریحی آتاتورک

هرگاه به استانبول سفر کردید پیشنهاد می­کنم که حتما از منطقه تفریحی آتاتورک نیز دیدن نمایید که نمای سرسبز و باشکوه آن از چشم­انداز فوق­العاده­ای برخوردار می­باشد. فردی به نام هایرتین کایاجاک در سال 1949 شروع به ساخت منطقه تفریحی آتاتورک کرده است که همواره بازدیدکننده­های بسیاری در تمام این سال­ها در خود دیده. اگر می­خواهید اوقات مفرحی در کنار خانواده برای خود رقم بزنید می­توانید از امکانات این مکان که شامل دریاچه مصنوعی بزرگ، درختان سرسبز و کافه می­باشد استفاده کنید.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه آتاتورک زیبای ترکیه

·        قلعه روملی حصار

قلعه روملی حصار که از سال 1453 به دست فاتح سلطان محمد ساخته شده است، به قلعه بوقاز کس نیز معروف بوده و قدمت زیادی دارد. مسافت این مکان تاریخی از 30 هکتار بیش­تر می­باشد و همواره مورد توجه باستان­شناسان قرار گرفته است. تاکنون هیچ گونه بازسازی و دخالتی در قلعه روملی حصار رخ نداده است. برای بازدید این منطقه می­توانید به محله ساریر استانبول مراجعه کنید.

 

امکانات تحصیلی ساریر در استانبول

تا به اکنون ما در این مقاله در رابطه با منطق گردشگری و ویژگی­های منطقه ساریر استانبول بحث کردیم، اما بد نیست نگاهی نیز به شرایط تحصیل در این شهر بیندازیم. ما گفتیم که جمعیت ساریر را بیش­تر قشر محصلین تشکیل داده است. پس بنا به همین موضوع درمی­یابیم که ساریر از بهترین و مناسب­ترین امکانات و شرایط تحصیل برخوردار می­باشد. این منطقه از مدارس دولتی و خصوصی بسیاری تشکیل شده است که موجب گشته این ناحیه از استانبول را قطب تحصیلی بنامند.

درواقع می­توان گفت که 115 مدرسه به همراه دانشگاه در این نقطه از ترکیه احداث گردیده که با دبیران و کارشناسان تحصیلی حرفه­ای نیروی­ها جوان را برای کار و پیشرفت در آینده آموزش می­دهند. افراد خارجی که به این شهر وارد می­شوند، به راحتی می­توانند تحصیلات خود را در ساریر ادامه دهند، زیرا مدارسی همچون بریتانیای زکریاکوی، تارابایا وینکوی و مدرسه کامیونیتی مخصوص برای ساکنین خارجی تعبیه شده­اند که پذیرای شما مهاجرین عزیز در این شهر زیبا هستند.

ویژگی دانشگاه مارمارا ساریر ترکیه

دانشگاه مارمارا که در محله ساریر استانبول قرار گرفته است، یکی از بهترین دانشگاه­های ترکیه با امکانات بی­نظیر شناخته می­شود. درواقع این دانشگاه از دومین دانشگاه برتر ترکیه است که افراد زیادی در آن به تحصیل می­پردازند. این دانشگاه از بخش­ها و رشته­های مختلفی تشکیل شده است که دانشجویان می­توانند به زبان ترکی، آلمانی، فرانسه و انگلیسی در آن به تحصیل بپردازند. وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران در طی بخشنامه­ای عنوان کرده است که دانشجویان ایرانی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه مارمارا کسب نموده­اند به راحتی می­توانند در ایران مشغول به کار شوند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه مارمارا برترین دانشگاه ترکیه

معرفی دانشگاه بی­کنت ترکیه در ساریر

دانشگاه بی­کنت یکی دیگر از دانشگاه­های خصوصی ترکیه می­باشد که در سال 1997 تاسیس شده است. افراد خارجی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند باید بدانند بی­کنت نیز همانند سایر دانشگاه­های ترکیه دارای شرط و شروطی برای تحصیل افراد دارد. میانگین معدل افراد باید از 20 تا 14 باشد و ورودی کنکور نیز داشته که شما حداقل باید امتیاز 1000 را دریافت نمایید. در این دانشگاه به بیش از 50 درصد از دانشجویان بورسیه تحصیلی داده می­شود و آن­ها می­توانند به زبان­های مختلف آلمانی و انگلیسی در دانشگاه بی­کنت تحصیل کنند.

محله ساریر استانبول دارای دانشگاه و مدارس متنوعی است که هر کدام برای تحصیل ایرانیان شرایطی دارند که کار چندان سختی هم به نظر نمی­رسد. تنها کافی است برای ورود به این دانشگاه­ها زبان انگلیسی و یا ترکی را بیاموزید و در کنکور نمره قابل قبولی کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیش­تر می­توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صحبت­های پایانی

محله ساریر استانبول از جمله مناطقی می­باشد که مکان­های تفریحی بسیاری مانند کاخ ماسلاک، مراکز خرید بسیار بزرگ و مجلل که در استانبول شهرت بسیاری دارند همچون ایستینیه پارک و مرکز خرید وادی استانبول، جنگل بلگراد که به عنوان بزرگ­ترین جنگل شهر استانبول شناخته شده و ورزشگاه ترک تلکام را دارا است. در هنگام بازدید از استانبول حتما از محله ساریر نیز دیدن فرمایید تا اوقات خوشی را سپری کنید. محله ساریر استانبول برای زندگی کردن کاملا مناسب و مساعد می­باشد و شما می­توانید تمام شگفتی­های ترکیه را در این منطقه ببنید.

 

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

 

آخرین ملک های استانبول

آپارتمان استودیویی در Esenyurt اسن یورت

TL 219.000
آپارتمانی با قیمت مقرون به صرفه در استانبول برای فروش با منظره رو به شهر. یک آپارتمان استو [بیشتر]
آپارتمانی با قیمت مقرون به صرفه در استانبول برای فروش با منظره رو به شهر. یک آپارتمان استودیویی در تقاطع بزرگراه Es [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش ویلا لوکس ترکیه با محیط جنگلی در کمربور...

TL 29.700.000
ویلا 6 خوابه لوکس در استانبول برای فروش با یک محیط جنگلی. نزدیک به شهر و فرودگاه در منطقه [بیشتر]
ویلا 6 خوابه لوکس در استانبول برای فروش با یک محیط جنگلی. نزدیک به شهر و فرودگاه در منطقه ثروتمند کمربورگاز Kumburg [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا 6 خوابه معتبر در استانبول برای فروش امل...

TL 13.364.000
ویلا لوکس 6 خوابه فروشی در استانبول. واقع در Yenikoy ینی کوی نزدیک به تنگه بسفر با چشم اند [بیشتر]
ویلا لوکس 6 خوابه فروشی در استانبول. واقع در Yenikoy ینی کوی نزدیک به تنگه بسفر با چشم انداز طبیعت. یک سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا های لوکس ساحلی در استانبول با دید دریا ...

TL 4.200.000
ویلاهای لوکس کنار دریا در استانبول برای فروش. کلید آماده در بیلیکدوزو Beylikduzu با چشم ان [بیشتر]
ویلاهای لوکس کنار دریا در استانبول برای فروش. کلید آماده در بیلیکدوزو Beylikduzu با چشم انداز دریا به صورت پانوراما [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان لوکس در منطقه Bagcilar باغجیلا...

TL 1.942.000
آپارتمانهای لوکس تقریباً در حال تکمیل Bagcilar باغجیلار  استانبول برای فروش . تحت پیوند با [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس تقریباً در حال تکمیل Bagcilar باغجیلار  استانبول برای فروش . تحت پیوند با لینک های عالی شهری با ام [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در باغجیلار پروژه وارلیک تاور Varlı...

TL 547.000
آپارتمان های مدرن نزدیک به مرکز تجاری جدید در Bagcilar باغجیلار  در استانبول برای فروش با [بیشتر]
آپارتمان های مدرن نزدیک به مرکز تجاری جدید در Bagcilar باغجیلار  در استانبول برای فروش با پیوندهای عالی شهری. یک سر [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کارتال پروژه چوبوک روا بالکن ÇUK...

TL 948.000
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش در کارتال با چشم انداز دریا، جزیره و جنگل. یک س [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش در کارتال با چشم انداز دریا، جزیره و جنگل. یک سرمایه گذاری ایده آل در اس [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمان معتبر استانبول در ترابیا  Modern Tu...

TL 4.462.000
آپارتمان 4 خوابه در استانبول برای فروش. نزدیک به بسفر در ترابیا Tarabya ترابیا  با چشم اند [بیشتر]
آپارتمان 4 خوابه در استانبول برای فروش. نزدیک به بسفر در ترابیا Tarabya ترابیا  با چشم انداز طبیعت و امکانات موجود [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا طبیعت نمای نزدیک سواحل دریای سیاه در سا...

TL 6.132.000
ویلا 8 خوابه مدرن برای فروش در استانبول. ویلایی با شکوه در ساری یر Sariyer  نزدیک سواحل در [بیشتر]
ویلا 8 خوابه مدرن برای فروش در استانبول. ویلایی با شکوه در ساری یر Sariyer  نزدیک سواحل دریای سیاه با چشم اندازی از [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

املاک معتبر استانبول با منظره بسفر در روملی ...

TL 8.362.000
آپارتمان معتبر 3 خوابه استانبول برای فروش با منظره ای از بسفر در روملی حیصاری Rumeli Hisar [بیشتر]
آپارتمان معتبر 3 خوابه استانبول برای فروش با منظره ای از بسفر در روملی حیصاری Rumeli Hisarı نزدیک مرکز استانبول. ای [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمانهای لوکس استانبول در  منطقه گونگورن ...

TL 953.000
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪ [بیشتر]
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪  و شرایط پرداخت عالی. یک [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در آوجیلار گاردن Avcılar Garden

TL 1.525.000
آپارتمان های آماده با ویوی دریا آماده برای فروش در استانبول با یک برنامه پرداخت و بهره ی 0 [بیشتر]
آپارتمان های آماده با ویوی دریا آماده برای فروش در استانبول با یک برنامه پرداخت و بهره ی 0 % ؛ نزدیک به مارینای غرب [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه اروپا کونوتلاری عمرانیه av...

TL 1.938.000
آپارتمانهای استانبول در منطقه آسیایی نشین برای فروش با چشم اندازی از طبیعت. نزدیک به مرکز [بیشتر]
آپارتمانهای استانبول در منطقه آسیایی نشین برای فروش با چشم اندازی از طبیعت. نزدیک به مرکز استانبول و امکانات رفاهی [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کریستال رزیدانس بیلکدوزو Kristal...

TL 1.479.000
آپارتمانهای فروشی در استانبول با منظره دریا و دریاچه با طراحی به صورت دفتر خانه. خانه های [بیشتر]
آپارتمانهای فروشی در استانبول با منظره دریا و دریاچه با طراحی به صورت دفتر خانه. خانه های هوشمند با درآمد اجاره تضم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در تیما تراس باجیلار Tima Terrace B...

TL 822.000
آپارتمانهای مدرن در استانبول با قیمت مناسب. در باجیلار  Bagcilar نزدیک جاده  باسین اکسپرسB [بیشتر]
آپارتمانهای مدرن در استانبول با قیمت مناسب. در باجیلار  Bagcilar نزدیک جاده  باسین اکسپرسBasin Express واقع شده است [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

 

آخرین مقالات

قیمت خانه در پندیک استانبول اجاره خانه در پندیک استانبول خیابان پندیک استانبول محله پندیک در استانبول

معرفی محله پندیک استانبول

آوریل 26, 2021
این روزها یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری و همچنین خرید و اجاره انواع ملک شهر استانبول بوده که توانسته چندین محل را ...
ادامه مطلب
محله ی بیکوز استانبول منطقه بیکوز استانبول محله بیکوز در استانبول بیکوز استانبول ترکیه دانشگاه بیکوز استانبول ساحل بیکوز استانبول بیکوز در استانبول

معرفی محله بیکوز استانبول

آوریل 26, 2021
در بخش آسیایی شهر استانبول محله بیکوز با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود قرارگرفته است. در محله بیکوز استانبول آرامشی وجو ...
ادامه مطلب
خیابان بایرام پاشا استانبول منطقه بايرام پاشا استانبول هتل بایرام پاشا استانبول بازار بایرام پاشا استانبول تایتانیک بایرام پاشا استانبول هتل تايتانيك بايرام پاشا استانبول مرکز خرید بایرام پاشا استانبول تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل گلدن تولیپ بایرام پاشا استانبول بایرام پاشا در استانبول منطقه بایرام پاشا در استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا در استانبول بایرام پاشا استانبول کجاست محله بایرام پاشا در استانبول هتل های منطقه بایرام پاشا استانبول

معرفی محله بایرام پاشا استانبول

آوریل 19, 2021
کشور ترکیه از همسایگان نزدیک کشور ما است که از نظر فرهنگی نیز تا حدود زیادی مشابه ایران است. شرایط مناسب اقتصادی با ...
ادامه مطلب
منطقه باهچه لی اولر استانبول باغچه لی اولر استانبول

معرفی محله باهچه لی اولر استانبول

آوریل 19, 2021
باهچه لی اولر یا باغچه لی اولر در زبان ترکی به معنای خانه‌های دارای باغ است. درگذشته خانه‌های این محله عموما یک طبق ...
ادامه مطلب
دانشگاه ایستینیه استانبول محله ایستینیه استانبول ایستینیه پارک در استانبول ایستینیه پارک استانبول هتل های نزدیک ایستینیه پارک استانبول مرکز خرید ایستینیه در استانبول

معرفی محله ایستینیه استانبول

آوریل 18, 2021
محله ایستینیه استانبول (Istinye) که جزئی از محله ساریر استانبول (Sariyer)  نیز محسوب می­گردد، یکی از مکان­های لوکس ...
ادامه مطلب
اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی استانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبولاستانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبول

معرفی محله اورتاکوی استانبول

آوریل 18, 2021
اورتاکوی یکی از بهترین محله‌های منطقه بشیکتاش است که در بخش اروپایی استانبول، در تنگه‌ی بسفر و درست زیر اولین پل بس ...
ادامه مطلب

معرفی محله اسکودار استانبول

آوریل 17, 2021
همانطور که می­دانید امروزه خرید و فروش ملک، مغازه و مستغلات در کشورهای اطراف ایران از سمت ایرانی­ها به طور چشم­گیری ...
ادامه مطلب
منطقه آرناووت کوی استانبول محله آرناووت کوی استانبول

معرفی محله آرناووت کوی استانبول

آوریل 17, 2021
در این مقاله، به معرفی محله آرناووت کوی استانبول پرداخته و با شرایط و امکانات رفاهی این منطقه از منظر گردشگری و سرم ...
ادامه مطلب
آدالار در استانبول جزیره آدالار استانبول

معرفی محله آدالار استانبول

آوریل 16, 2021
آدالار یا جزایر پرنس که محله‌ای متشکل از 9 جزیره است، در دریای مارمارا و در چند کیلومتری ساحل استانبول قرار گرفته ا ...
ادامه مطلب

معرفی محله اتیلر استانبول

آوریل 15, 2021
اگر به دنبال یک محله خوب برای خرید ملک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به محله‌های واقع شده در استانبول توجه کنید. مح ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat