نتایج جستجوی شما

معرفی محله ساریر استانبول

ارسال شده توسط Negin Beizaei روشن ژانویه 23, 2021
0

معرفی محله ساریر استانبول

محله ساریر استانبول که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی­ها و امکانات آن بپردازیم از زیباترین و مدرن­ترین مناطق استانبول ترکیه محسوب می­شود که همواره افراد زیادی به آن محله سفر می­نمایند. این قسمت در شمالی­ترین منطقه استانبول قرار گرفته است که از 38 محله تشکیل می­شود. این منطقه در حقیقت یکی از اصلی­ترین مناطق برای ماهیگیری محسوب شده و در خط ساحلی قرار گرفته است. خود کلمه ساریر به معنای منطقه زرد می­باشد که از میزان ۳۴۵ هزار نفر جمعیت برخوردار بوده و از لحاظ فرهنگ نیز رتبه اول را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل این محله یکی از لوکس­ترین مناطق استانبول شناخته می­شود.

 

محله لوکس ساریر استانبول

ساریر استانبول با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارد در گذشته یک دهکده ماهیگیری بوده که شهرت بسیاری نیز در ترکیه داشته است. ساریر از رستوران­های دریایی بسیاری تشکیل شده و با سفر به آن منطقه می­توانید عمارت­های قدیمی را مشاهده نمایید که بیش­تر برای سفارتخانه­ها و مردم عادی می­باشند. درواقع یکی از دلایلی که موجب گشته این منطقه محبوبیت زیادی در میان افراد و توریست­ها داشته باشد، رستوران­های دریایی آن است که در هنگام تعطیلات بسیار شلوغ و پرتردد هستند.

در اطراف این منطقه تپه­های سرسبز و انبوهی قرار گرفته است که زیبایی آن را دوچندان می­کنند. اگر قصد دارید که با یکی از بهترین مناطق استانبول آشنا شوید و به آثار باستانی و خانه­های قدیمی نیز علاقه مند می­باشید، پیشنهاد می­کنیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید. در ساریر شما می­توانید بزرگترین جنگل طبیعی استانبول و چشم­اندازهای زیبای دریا را مشاهده نمایید و آرامش بگیرید. قطع به یقین می­توانیم به شما کاربران علاقه­مند به مناطق گردشگری بگوییم که محله ساریر استانبول برای تعطیلات و رفع خستگی جزء بهترین شهرها و محله­های ترکیه محسوب می­شود.

 

منطقه ی ساریر- منطقه ی اشراف نشین استانبول-بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه دریایی و زیبای ساریر

فهرستی از محله­های ساریر استانبول

همان‌طور که در اوایل مطلب نیز اشاره نمودیم، ساریر استانبول از 38 محله تشکیل شده که هرکدام برای خود امکانات و ویژگی­هایی دارند. دو محله که در این منطقه جایگاه خاصی دارد، به نام ماسلاک و امیرگان می­باشد. خود محله امیرگان دارای یکی از زیباترین پارک­های سرتاسر گل و سبزی است که قدمتی 300 ساله داشته و همواره افراد زیادی به آن منطقه سفر می­نمایند. تمام کسانی که در استانبول زندگی می­کنند هر وقت حس کنند که به آرامش و سکوت نیاز دارند به پارک امیرگان می­روند.

در رابطه با ماسلاک ساریر لازم است بگوییم این محله یکی از مهم­ترین مناطق استانبول جهت توسعه املاک و مستغلات می­باشد و در اطراف آن مراکز خرید، مراکز هنری و ورزشی و همچنین فرهنگی زیادی را می­توان مشاهده نمود. مجتمع­های مسکونی و مراکز خرید بسیار لوکس و لاکچری در این منطقه از محله ساریر استانبول قرار گرفته است که بیش­تر افراد مشهور در آنجا زندگی می­کنند. ماسلاک از لحاظ تجاری برای استانبول اهمیت ویژه­ای داشته و منطقه­ای امن از زلزله می­باشد. برای آشنایی با سایر محله­های ساریر به موارد لیست شده در زیر توجه نمایید. این محله­ها شامل:

·        محله فاتح سلطان محمد

·        محله روملی فنری

·        محله پولیگون

·        محله حضور

·        محله ینی

·        محله ایستینیه

·        محله ذکریا کوی

·        محله کمر

·        محله کیسیرکایا

·        و…

 

محله ماسلاک منطقه ساریر استانبول

در این مناطق نام برده شده در زمان­های گذشته افراد ثروتمند و عیان نشینان می­زیستند، زیرا ساریر در منطقه سبز و بهترین نقاط استانبول قرار گرفته­اند که از لحاظ آب و هوا نیز کاملا مناسب و دلپذیر می­باشد. بیش­تر افراد از سایر کشورها مانند ایران برای خرید آپارتمان­های مسکونی و زندگی کردن به این مناطق مهاجرت می­کنند.

آشنایی با ویژگی­های ساریر استانبول

ساریر استانبول از همان اوایل به منطقه زرد اشاره دارد که برخی از افراد بر این باور هستند که در این منطقه خشت­های طلا و جواهر وجود داشته به همین دلیل نام آن را منطقه زرد گذاشته­اند. برای آشنایی بیش­تر با امکانات موجود در ساریر استانبول موارد زیر را مطالعه نمایید.

·        ساریر ازلحاظ آموزش

ساریر استانبول از بهترین مدارس و دانشگاه­های شهر استانبول ترکیه برخوردار می­باشد، به همین دلیل است که از لحاظ آموزشی شهر غنی شناخته شده است. از جمله دانشگاه­هایی که در آنجا تاسیس شده است می­توان به دانشگاه مارمارا، دانشگاه ایشیک، دانشگاه بوغازایچی و دانشگاه کوچ و بی­کنت اشاره نمود. بسیاری دیگر از دانشگاه­های مهم استانبول مانند نیروهای مسلح و فنی و حرفه­ای پلیس در محله ساریر استانبول قرار گرفته اند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه فنی ساریر استانبول

·        ساریر ازلحاظ توسعه و پیشرفت

منطقه ساریر استانبول از مناطق قدیمی ترکیه محسوب می­شود که همواره بیش­تر افراد پولدار و ثروتمند در آن­جا می­زیستند. این منطقه ازلحاظ توسعه پیشرفت شگرفی داشته است و املاک و ساختمان­های مسکونی بسیار مجلل و مدرنی به چشم می­خورد و از مناطق سطح بالا محسوب می­گردد. آپارتمان و خانه­های این مناطق از تفاوت قیمت با یکدیگر برخوردار هستند و جاهای تفریحی، مراکز خرید و جنگل­های گسترده­ بسیار شگفت­انگیز و لوکسی در آن قسمت از استانبول افتتاح شده است.

امکانات منطقه ساریر چگونه است؟

در این محله از استانبول امکانات بسیار زیادی برای ساکنین ساریر در نظر گرفته شده است. از همان ابتدای مقاله با توجه به ویژگی­هایی که گفته­ایم حتما متوجه شدید منطقه‌ای که در گذشته مختص ثروتمندان بوده است، می­تواند از چه رفاه و امکانات منحصر به فردی برخوردار باشد. ساریر از لحاظ فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی منطقه­ای کاملا بی­نیاز می­باشد. بهترین دانشگاه­ها را با سطح آموزش عالی شما می­توانید در ساریر استانبول مشاهده کنید. مسئولان و مدیران شهرداری و مراکز ورزشی و اداری همه به طور روزانه در خدمت­گذاری به مردم آماده بوده و امکانات ارزنده­ای به مردم خود ارائه­ می­دهند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

مجتمع­های زیبای ساریر استانبول

ساکنین ساریر از چه قشری هستند؟

محله ساریر استانبول با توجه به امکانات و تحصیلات خارق­العاده­ای که به مردم ارائه­ می­دهد از همه نوع قشر و کشورهای اروپایی و آسیایی همچون آلمانی، ایرانی، انگلستان و فرانسه را در خود جای داده است. این افراد در سفارتخانه­های مطرح ساریر مشغول به کار و زندگی هستند. از ثروتمندان گرفته تا مردم عادی در ساریر با آرامش خاطر زندگی می­کنند و به تحصیل می­پردازند. بیش­تر مردمان این منطقه نیز از قشر تحصیل کرده و مرفه هستند و نام و آوازه بسیار خوشی در تمام ترکیه دارد. این مدرن و لاکچری بودن ساریر از همان زمان­های گذشته تا به امروز به همین منوال بوده است.

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

جاذبه­های گردشگری محله ساریر استانبول

اگر شما نیز از آن دسته افرادی می­باشید که به مکان­های تاریخی، طبیعت و جنگلی، ساحل و دریا علاقه زیادی دارید بهتر است که با جاذبه­های گردشگری منحصربه­فرد محله ساریر در استانبول آشنا شوید.

·        منطقه تفریحی آتاتورک

هرگاه به استانبول سفر کردید پیشنهاد می­کنم که حتما از منطقه تفریحی آتاتورک نیز دیدن نمایید که نمای سرسبز و باشکوه آن از چشم­انداز فوق­العاده­ای برخوردار می­باشد. فردی به نام هایرتین کایاجاک در سال 1949 شروع به ساخت منطقه تفریحی آتاتورک کرده است که همواره بازدیدکننده­های بسیاری در تمام این سال­ها در خود دیده. اگر می­خواهید اوقات مفرحی در کنار خانواده برای خود رقم بزنید می­توانید از امکانات این مکان که شامل دریاچه مصنوعی بزرگ، درختان سرسبز و کافه می­باشد استفاده کنید.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

منطقه آتاتورک زیبای ترکیه

·        قلعه روملی حصار

قلعه روملی حصار که از سال 1453 به دست فاتح سلطان محمد ساخته شده است، به قلعه بوقاز کس نیز معروف بوده و قدمت زیادی دارد. مسافت این مکان تاریخی از 30 هکتار بیش­تر می­باشد و همواره مورد توجه باستان­شناسان قرار گرفته است. تاکنون هیچ گونه بازسازی و دخالتی در قلعه روملی حصار رخ نداده است. برای بازدید این منطقه می­توانید به محله ساریر استانبول مراجعه کنید.

 

امکانات تحصیلی ساریر در استانبول

تا به اکنون ما در این مقاله در رابطه با منطق گردشگری و ویژگی­های منطقه ساریر استانبول بحث کردیم، اما بد نیست نگاهی نیز به شرایط تحصیل در این شهر بیندازیم. ما گفتیم که جمعیت ساریر را بیش­تر قشر محصلین تشکیل داده است. پس بنا به همین موضوع درمی­یابیم که ساریر از بهترین و مناسب­ترین امکانات و شرایط تحصیل برخوردار می­باشد. این منطقه از مدارس دولتی و خصوصی بسیاری تشکیل شده است که موجب گشته این ناحیه از استانبول را قطب تحصیلی بنامند.

درواقع می­توان گفت که 115 مدرسه به همراه دانشگاه در این نقطه از ترکیه احداث گردیده که با دبیران و کارشناسان تحصیلی حرفه­ای نیروی­ها جوان را برای کار و پیشرفت در آینده آموزش می­دهند. افراد خارجی که به این شهر وارد می­شوند، به راحتی می­توانند تحصیلات خود را در ساریر ادامه دهند، زیرا مدارسی همچون بریتانیای زکریاکوی، تارابایا وینکوی و مدرسه کامیونیتی مخصوص برای ساکنین خارجی تعبیه شده­اند که پذیرای شما مهاجرین عزیز در این شهر زیبا هستند.

ویژگی دانشگاه مارمارا ساریر ترکیه

دانشگاه مارمارا که در محله ساریر استانبول قرار گرفته است، یکی از بهترین دانشگاه­های ترکیه با امکانات بی­نظیر شناخته می­شود. درواقع این دانشگاه از دومین دانشگاه برتر ترکیه است که افراد زیادی در آن به تحصیل می­پردازند. این دانشگاه از بخش­ها و رشته­های مختلفی تشکیل شده است که دانشجویان می­توانند به زبان ترکی، آلمانی، فرانسه و انگلیسی در آن به تحصیل بپردازند. وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران در طی بخشنامه­ای عنوان کرده است که دانشجویان ایرانی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه مارمارا کسب نموده­اند به راحتی می­توانند در ایران مشغول به کار شوند.

 

بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

دانشگاه مارمارا برترین دانشگاه ترکیه

معرفی دانشگاه بی­کنت ترکیه در ساریر

دانشگاه بی­کنت یکی دیگر از دانشگاه­های خصوصی ترکیه می­باشد که در سال 1997 تاسیس شده است. افراد خارجی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند باید بدانند بی­کنت نیز همانند سایر دانشگاه­های ترکیه دارای شرط و شروطی برای تحصیل افراد دارد. میانگین معدل افراد باید از 20 تا 14 باشد و ورودی کنکور نیز داشته که شما حداقل باید امتیاز 1000 را دریافت نمایید. در این دانشگاه به بیش از 50 درصد از دانشجویان بورسیه تحصیلی داده می­شود و آن­ها می­توانند به زبان­های مختلف آلمانی و انگلیسی در دانشگاه بی­کنت تحصیل کنند.

محله ساریر استانبول دارای دانشگاه و مدارس متنوعی است که هر کدام برای تحصیل ایرانیان شرایطی دارند که کار چندان سختی هم به نظر نمی­رسد. تنها کافی است برای ورود به این دانشگاه­ها زبان انگلیسی و یا ترکی را بیاموزید و در کنکور نمره قابل قبولی کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیش­تر می­توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صحبت­های پایانی

محله ساریر استانبول از جمله مناطقی می­باشد که مکان­های تفریحی بسیاری مانند کاخ ماسلاک، مراکز خرید بسیار بزرگ و مجلل که در استانبول شهرت بسیاری دارند همچون ایستینیه پارک و مرکز خرید وادی استانبول، جنگل بلگراد که به عنوان بزرگ­ترین جنگل شهر استانبول شناخته شده و ورزشگاه ترک تلکام را دارا است. در هنگام بازدید از استانبول حتما از محله ساریر نیز دیدن فرمایید تا اوقات خوشی را سپری کنید. محله ساریر استانبول برای زندگی کردن کاملا مناسب و مساعد می­باشد و شما می­توانید تمام شگفتی­های ترکیه را در این منطقه ببنید.

 

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

 

آخرین ملک های استانبول

فروش آپارتمان در منطقه گوک ترک Gokturk

TL 1.863.855
آپارتمان هایی لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی فرودگاه و زمین های گلف در منطقه گوک ترک [بیشتر]
آپارتمان هایی لوکس در استانبول برای فروش در نزدیکی فرودگاه و زمین های گلف در منطقه گوک ترک  Gokturk با چشم اندازی ا [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمانهای لوکس بزرگ در منطقه بیلیکدوز...

TL 3.550.000
آپارتمان های کلبه ای آماده برای فروش با ویوی مقابل دریا در استانبول. یک مجتمع کوچک دروازه [بیشتر]
آپارتمان های کلبه ای آماده برای فروش با ویوی مقابل دریا در استانبول. یک مجتمع کوچک دروازه ای در کنار مارینای غربی W [بیشتر]
Samaneh Mianroodi

آپارتمانهای آماده فروش در منطقه اسن یورت Es...

TL 950.686
آپارتمان هایی مدرن برای فروش در استانبول. نزدیک به بزرگراه E 5 در اسن یورت  Esenyurt با ام [بیشتر]
آپارتمان هایی مدرن برای فروش در استانبول. نزدیک به بزرگراه E 5 در اسن یورت  Esenyurt با امکانات داخلی. یک سرمایه گذ [بیشتر]
Samaneh Mianroodi

آپارتمانهای لوکس و کلیدی آماده برای فروش در ...

TL 2.028.000
آپارتمانهای لوکس کلیدی برای فروش در مرکز شهر استانبول پیوندهای بزرگ شهر. برای سرمایه گذاری [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس کلیدی برای فروش در مرکز شهر استانبول پیوندهای بزرگ شهر. برای سرمایه گذاری ایده آل در استانبول، نزد [بیشتر]
Samaneh Mianroodi

فروش آپارتمان های لوکس در منطقه شیشلی Sisli

TL 1.400.000
خلاصه: آپارتمانهای لوکس و جدید برای فروش در مرکز شهر استانبول با چشم انداز طبیعت. خانه های [بیشتر]
خلاصه: آپارتمانهای لوکس و جدید برای فروش در مرکز شهر استانبول با چشم انداز طبیعت. خانه هایی واقع در منطقه شیشلی Sis [بیشتر]
Negin Beizaei

فروش آپارتمان در منطقه بیکوز Beykoz

TL 3.600.000
 خلاصه: آپارتمانهای لوکس و فروشی در استانبول آسیایی نشین با چشم انداز طبیعت رو به دریا در [بیشتر]
 خلاصه: آپارتمانهای لوکس و فروشی در استانبول آسیایی نشین با چشم انداز طبیعت رو به دریا در بیکوز Beykoz با ایده آبگر [بیشتر]
Negin Beizaei

آپارتمانهای لوکس آناتولی استانبول در منطقه ث...

TL 5.900.000
خلاصه آپارتمانهای فروشی در بخش آسیایی نشین استانبول با چشم اندازی از طبیعت. خانه های لوکس [بیشتر]
خلاصه آپارتمانهای فروشی در بخش آسیایی نشین استانبول با چشم اندازی از طبیعت. خانه های لوکس بزرگ در منطقه ثروتمند بیک [بیشتر]
Negin Beizaei

آپارتمان های مدرن استانبول در منطقه اسن یورت...

TL 546.000
خلاصه : (ترکی بست هوم Turkey Best Home ) از معرفی این مجموعه مدرن و جدید از آپارتمان ها با [بیشتر]
خلاصه : (ترکی بست هوم Turkey Best Home ) از معرفی این مجموعه مدرن و جدید از آپارتمان ها با منظره ی طبیعتی بکر و سرس [بیشتر]
Negin Beizaei

فروش آپارتمان در منطقه شیشلی Sisli

TL 4.700.000
خلاصه: آپارتمانهای فروشی استانبول با نمایی رو به دریا و پرداخت اقساط با 0٪ بهره ؛ خانه های [بیشتر]
خلاصه: آپارتمانهای فروشی استانبول با نمایی رو به دریا و پرداخت اقساط با 0٪ بهره ؛ خانه هایی لوکس و بزرگ در شیشلی Si [بیشتر]
Negin Beizaei

آپارتمانهای مشرف به دریا در منطقه کادیکوی K...

TL 3.470.000
خلاصه: آپارتمانهای فروشی در بخش آسیایی نشین استانبول با منظره رو دریا. نزدیک به مرکز شهر ب [بیشتر]
خلاصه: آپارتمانهای فروشی در بخش آسیایی نشین استانبول با منظره رو دریا. نزدیک به مرکز شهر بوسفر در کادی کوی Kadikoy. [بیشتر]
Negin Beizaei

پروژه امار اسکوئر در استانبول emaar square I...

TL 3.787.000
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول رو به تنگه ی بوسفور ( Bosporus  و در نزدیکی دریای ) اوسکو [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول رو به تنگه ی بوسفور ( Bosporus  و در نزدیکی دریای ) اوسکودار ( Uskudar )   خل [بیشتر]
Negin Beizaei

رزیدانس یارین اولر در منطقه ایوب Yalinevler...

TL 1.760.000
املاک لوکس ترکیه در منطقه (ایوب Eyup)   خلاصه:   آپارتمان های فروشی در استانبول [بیشتر]
املاک لوکس ترکیه در منطقه (ایوب Eyup)   خلاصه:   آپارتمان های فروشی در استانبول با نمایی طبیعی. خانه هایی [بیشتر]
Negin Beizaei

پروژه ویلای Marina Key در منطقه (بیلیک دوزو...

TL 3.500.000
خلاصه : خانه هایی لوکس در کنار مارینا غربی با چشم انداز کامل رو به دریا و 0٪  بهره در هنگا [بیشتر]
خلاصه : خانه هایی لوکس در کنار مارینا غربی با چشم انداز کامل رو به دریا و 0٪  بهره در هنگام پرداخت به مدت 2 سال برا [بیشتر]
Negin Beizaei

آپارتمان های لوکس با کلید آماده برای فروش در...

TL 1.000.000
خلاصه: آپارتمانهای لوکس و بزرگ در استانبول برای فروش،  نزدیک به دریا در منطقه بیلیکدوزو Be [بیشتر]
خلاصه: آپارتمانهای لوکس و بزرگ در استانبول برای فروش،  نزدیک به دریا در منطقه بیلیکدوزو Beylikduzu با یک برنامه پرد [بیشتر]
Negin Beizaei

اوزاک حیات تپه در بایرام پاشا Bayrampasa öz...

TL 1.256.950
خلاصه : آپارتمان های فروشی رو به دریا استانبول. نزدیک به شاخ طلایی استانبول با اتصالات و ا [بیشتر]
خلاصه : آپارتمان های فروشی رو به دریا استانبول. نزدیک به شاخ طلایی استانبول با اتصالات و امکانات عالی به مرکز شهر ا [بیشتر]
Negin Beizaei

 

آخرین مقالات

محله بشيكتاش در استانبول محله های بشیکتاش استانبول عکس محله بشیکتاش استانبول خرید خانه در محله بشیکتاش استانبول محله بشیکتاش استانبول کجاست محله ی بشیکتاش استانبول

معرفی محله بشیکتاش استانبول

فوریه 08, 2021
قطعاً اگر شما به ترکیه و گشت­ وگذار در این کشور علاقه­ مند باشید، حتماً نام محله بشیکتاش استانبول را شنیده­اید. این ...
ادامه مطلب
خرید ملک در ترکیه استانبول خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت خرید ملک در ترکیه ارزان خرید ملک در ترکیه قیمت خرید خانه در ترکیه انتالیا خرید خانه در ترکیه انکارا خرید ملک در ترکیه با وام

همه اطلاعات لازم در مورد خرید ملک در ترکیه

ژانویه 26, 2021
همه اطلاعات لازم در مورد خرید ملک در ترکیه یکی از اقدامات دولت ترکیه برای جذب سرمایه‌های خارجی ایجاد تسهیلات و امکا ...
ادامه مطلب
فاصله محله های استانبول تا میدان تکسیم در یک روز بسیار پر ترافیک

فاصله تا میدان تکسیم در یک روز بسیار پر تراف...

ژانویه 25, 2021
برای شما هم سوال پیش اومده فاصله تا میدان تکسیم در یک روز بسیار پر ترافیک چقدر است حتما تصاویر رو در ادامه ببینید ک ...
ادامه مطلب
بهترین مناطق استانبول برای زندگی مناطق تفریحی استانبول مناطق لوکس استانبول مناطق توریستی استانبول منطقه اروپایی استانبول مناطق بالا شهر استانبول مناطق پولدار استانبول

معرفی محله ساریر استانبول

ژانویه 23, 2021
معرفی محله ساریر استانبول محله ساریر استانبول که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی­ها و امکانات آن بپردازیم ...
ادامه مطلب

شرکت در امتحان yos ترکیه، راهی برای تحصیل در...

ژانویه 23, 2021
شرکت در امتحان yos ترکیه، راهی برای تحصیل در ترکیه تا سال 2010 آزمون yos در ترکیه به صورت متمرکز و سراسری برگزار می ...
ادامه مطلب
خرید ملک در ترکیه و اقامت خرید ملک در ترکیه استانبول خرید ملک در ترکیه ارزان خرید ملک در ترکیه قیمت خرید خانه در ترکیه انتالیا خرید خانه در ترکیه انکارا

پیش از خرید ملک با قوانین خرید ملک در ترکیه ...

ژانویه 23, 2021
پیش از خرید ملک با قوانین خرید ملک در ترکیه آشنا شویم در سال‌های اخیر با ایجاد تغییر در قوانین کشور ترکیه و فراهم ش ...
ادامه مطلب
دانشگاه های ترکیه مورد تایید وزارت علوم دانشگاه های ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه های ترکیه با شرط معدل دانشگاه های ترکیه که بورسیه می کنند دانشگاه های ترکیه بدون ازمون دانشگاه های ارزان ترکیه آزمون یوس دانشگاه های ترکیه دانشگاه های ترکیه برای پزشکی دانشگاه های ترکیه برای رشته حقوق دانشگاه های ترکیه برای ارشد اپلای به دانشگاه های ترکیه دانشگاه های خصوصی پزشکی ترکیه

دانشگاه‌های ترکیه، مقصدی معتبر برای تحصیلات ...

ژانویه 23, 2021
  دانشگاه‌های ترکیه، مقصدی معتبر برای تحصیلات آموزش عالی دانشگاه‌های کشور ترکیه در رنکینگ جهانی از وضعیت خوبی ...
ادامه مطلب
اقامت ترکیه از طریق خرید ملک اقامت ترکیه با اجاره خانه اقامت ترکیه از طریق کار اقامت ترکیه برای ایرانیان اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری اقامت ترکیه با کار اقامت ترکیه برای افراد زیر 18 سال

آشنایی با انواع اقامت کشور ترکیه

ژانویه 23, 2021
  آشنایی با انواع اقامت کشور ترکیه کشور ترکیه به دلیل هم‌جواری با ایران و اماکن توریستی بی شماری که دارد، یکی ...
ادامه مطلب
صرافی استانبول تکسیم صرافی ایرانی استانبول صرافی انلاین استانبول صرافی بزرگ استانبول صرافي استانبول تركيه تابلو صرافی استانبول صرافی خیابان استانبول صرافي در استانبول تركيه صرافی خوب در استانبول صرافی افغانی در استانبول صرافی 4راه استانبول

تبدیل آسان ارزها در صرافی‌های ایرانی استانبو...

ژانویه 23, 2021
 تبدیل آسان ارزها در صرافی‌های ایرانی استانبول صرافی در واقع یک بازار برای مبادله ارز و سایر اوراق بهادار است. عملک ...
ادامه مطلب
اقامت ترکیه از طریق کار اقامت ترکیه از طریق ازدواج اقامت ترکیه از طریق تحصیل اقامت ترکیه با خرید ملک ارزان اقامت ترکیه از طریق خرید خانه اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری اقامت و پاسپورت ترکیه

همه چیز درباره اقامت کاری در ترکیه

ژانویه 23, 2021
همه چیز درباره اقامت کاری در ترکیه ترکیه جزو کشورهای موفق دنیا در حوزه اقتصاد است. در سال‌های اخیر این کشور توانسته ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat