نتایج جستجوی شما

معرفی محله گون گورن استانبول

ارسال شده توسط Admin 3 روشن می 19, 2021
0

گونگورن (Güngören) را می‌توان کوچک‌ترین منطقه‎ در شهر استانبول نامید، بر روی شبه‌جزیره‎ی چاتالکا و در بخش اروپایی این شهر واقع شده است. این منطقه در میان مناطق کوچک استانبول، بعد از آدالار (Adalar) و امینونو (Eminönü) رتبه سوم را به خود اختصاص داده و شامل 11 محله است. گونگورن در همسایگی مناطق زیتون بورنو (Zeytinburnu)، اسنلر (Esenler)، باکیرکوی (Bakırköy) و باغچه لی اولر (Bahçelievler) قرار دارد.

 محله ‎ی گونگورن استانبول در حدود 7.2 کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیت آن در سال 2019 بالغ بر 258,441 نفر بوده است. به دلیل ورود مهاجران به این منطقه از دهه‎ی 1950 میلادی، تراکم جمعیت بسیار زیاد شده است. این منطقه بسیار مورد پسند خانواده‌ه است و ساکنان آن را عموما افراد محافظه‌ کار تشکیل می‌دهند. در این منطقه مراکز خرید متعددی وجود دارد، و محله‎ی معروف مرتر که مرکز تجارت پوشاک است نیز در همین منطقه واقع شده است.

مناطق مسکونی گون گورن کمی قدیمی‌تر و سازمان‌یافته‌تر از سایر مناطقی هستند که مهاجران شهر استانبول در دهه‎ی 80 میلادی بنا کرده‎اند. با این حال، خیابان‌‌های کم‌عرضی هم وجود دارند با ردیفی از ساختمان‌های شش یا هفت طبقه که هیچ فضای بازی بین آنها وجود ندارد. اما تفاوتی که بسیار به چشم می‌آید این است که در گون گورن، از ساختمان‌ها بهتر نگهداری شده است و مغازه‌های بیشتری در خیابان‌ها دیده می‌شوند.

مركز خريد گون گورن در استانبول گون گورن استانبول

نمایی از محله گون گورن در یک روز کاری

تاریخچه محله گون گورن استانبول

در گذشته، گونگورن روستایی بود که آن را ویدوس (Vidos) می‌نامیدند و یونانی‌ها در آن سکونت داشتند. در قرن هفدهم، نواحی اطراف گون گورن کنونی، یک شکارگاه معروف بود که سلطان عثمان دوم در آن به شکار می‌پرداخت. سلطان عثمان مسجدی داشت که با نام خودش نام‌گذاری شده بود، و یک ویلای شکار که یک حمام ترکی هم در آن ساخته شده بود. او دستور داده بود دو فواره در دو سمت چپ و راست مسجدش بسازند که یکی از این فواره‌ها تا به امروز بر جای مانده است.

بعد از اینکه سلطان عثمان به دست اعضای انجمن جان‌نثاران عثمانی کشته شد، جانشین او، مراد چهارم، دستور داد که تمام جان‌نثارانی که در ساختمان‌های اطراف مسجد و در ویلای شکار سکونت داشتند، کشته شوند. در سال 1936، وقتی که نام‌های یونانی اماکن به ترکی تغییر کردند، نام ویدوس به گون گورن تغییر یافت. در سر شماری سال 1955، در روستای گون گورن 237 نفر ساکن بوده‌اند. از آن زمان به بعد، گون گورن به شدت گسترش یافت و به تعداد ساکنانش افزوده شد. در سرشماری سال 2000، جمعیت این منطقه نزدیک به 273000 بوده است.

تا قبل از سال 1992، گون گورن بخشی از منطقه ‎ی باکیرکوی بود، اما بعد از آن، خود به یک منطقه تبدیل شد. محله‎ی مرتر که عمدتا در منطقه ‎ی گون گورن کنونی واقع شده است، به احترام احمد مختار مرتر (Ahmet Muhtar Merter) نام‌گذاری شده است. او فرد ملّاکی بود که  رهبری مبارزان علیه نیروهای اشغالگر یونانی در جنگ یونان و ترکیه را به عهده داشت.

آشنایی با محله مرتر، مرکز تجارت منسوجات و پوشاک

مرتر یکی از معروف‌ترین محله‌های ، محله‎ ی گون گورن استانبول است. تا دهه‎ی 50 قرن بیستم، این محله یک روستای کوچک بود که ساکنانش در مزارع مشغول به کار بودند. در حال حاضر، این محله یکی از بزرگ‌ترین بازارهای فروش عمده لباس است و شهرت جهانی دارد. نقش مرتر در اقتصاد ترکیه بسیار حائز اهمیت است، زیرا با بهره‌گیری از کارگاه‌های بزرگ و کوچک، بیش از 40% صادرات پوشاک و منسوجات این کشور را به خود اختصاص داده است. جمعیت ساکن در این محله حدود 80000 نفر است، اما در طول روز، به علت سفرهای کاری، این جمعیت به حدود 300000 نفر می‌رسد.

در سال‌های اخیر، محله ‎ی مرتر تغییرات زیادی کرده است و در حال حاضر، نه تنها مرکز تولید پوشاک و منسوجات به شمار می‌رود، بلکه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز خرید روباز بزرگ نیز می‌باشد. همه‎ روزه بازدیدکنندگان زیادی به این محله سفر می‌کنند و تمام روز خود را با خرید کردن می‌گذرانند. محله‎ ی مرتر در جذب بازدیدکنندگان بسیار موفق بوده، زیرا گزینه‌ها متعدد و متنوع هستند و قیمت‌ها مناسب.

اگر قصد سر زدن به مرتر را داشته باشید، دسترسی برایتان بسیار آسان خواهد بود. آسان‌ترین راه استفاده از مترو و متروباس است. خطوط اتوبوس متعددی نیز از این ناحیه می‌گذرند.

اماکن و مراکز تجاری و تفریحی فعال در محله گون گورن استانبول

در محله‎ ی گون گورن استانبول، اماکن و مراکز تجاری و تفریحی بی‌شماری فعال هستند: 208 قهوه‌خانه، 4 هتل، 5 مهمان‌پذیر، 261 شرکت و سازمان، 66 کافی‌نت، 19 گیم کلاب، 17 تالار تشریفات، 2 حمام ترکی، 1 سونا، 7 پارکینگ، 29 رستوران، 42 شعبه‎ی بانک، 16 باشگاه ورزشی آماتور، یک استخر المپیک، 2 روزنامه‎ی محلی، 1 کانال تلویزیون محلی، 66 دفتر صرافی، و یک جواهرفروشی. گفتنی است که استخر المپیک توزکوپاران (Tozkoparan) یکی از چهار استخر شنای بزرگ در شهر استانبول است که استانداردها، ابعاد و عمق استخرهای مسابقه‌ای تعیین شده توسط فدراسیون بین‌المللی شنا را دارا است.

مركز خريد گون گورن در استانبول گون گورن استانبول

نمایی از محله گون گورن از بالا

سرمایه‌گذاری املاک در محله گون گورن استانبول

در سال گذشته، قیمت مسکن در محله‎ ی گون گورن استانبول 2.18 درصد افزایش داشته است. مدت‌زمان متوسط استهلاک ساختمان‌های مسکونی در این منطقه 16 سال محاسبه شده است.

در پایان سال 2020، ارزشمندترین محله‌ها در منطقه ‎ی گون گورن از نظر مسکن عبارت بوده‌اند از محله‌های توزکوپاران (Tozkoparan)، گنچوسمان (Gençosman)، محمد نصیح اوزمن (Mehmet Nesih Özmen)، عبدالرحمان نفیز گورمان (Abdurrahman Nafiz Gürman) و مرشال چاکماک (Mareşal Çakmak). مساحت متوسط برای فروش ملک مسکونی حدود 100 متر مربع است.

جاذبه‌های توریستی محله گون گورن استانبول

محله‎ ی گون گورن استانبول دارای جاذبه‌های گردشگری متعددی است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

مسجد آبی (Blue Mosque)

این مسجد که در اصل مسجد سلطان احمد اول نام دارد، از بناهای قرن هفدهم است و به دلیل رنگ آبی کاشی‌کاری داخل بنا، به مسجد آبی معروف شده است. ساخت این بنا در سال 1616 میلادی به پایان رسیده و هدف معمار آن ساختن یک بنای عظیم مذهبی با ویژگی‌های معماری اسلامی بوده است.

مركز خريد گون گورن در استانبول گون گورن استانبول

مسجد سلطان احمد اول، معروف به مسجد آبی

میدان تقسیم (Taksim Square)

میدان تقسیم که در بخش اروپایی شهر استانبول واقع شده، به دلیل وجود رستوران‌ها، مغازه‌ها و هتل‌های مشهور، به یک منطقه‎ی توریستی و تفریحی تبدیل شده است. این میدان را قلب استانبول مدرن می‌دانند و ایستگاه مرکزی متروی استانبول در این میدان قرار گرفته است. همچنین یادبود جمهوریت که توسط پیکرتراش مشهور ایتالیایی، پیئترو کانونیکا ساخته شده در این میدان قرار دارد.

بازار بزرگ (Grand Bazaar)

بازار بزرگ که بین مسجدهای بایزید (Bayezid) و نوروسمانیه (Nuruosmaniye) قرار گرفته، محوطه‎ ی بسیار بزرگی را پوشش داده است. این بازار 21 دروازه‎ی ورودی دارد و یکی از بزرگ‌ترین بازارها در جهان است. انواع صنایع‌دستی از جمله کاشی، ادویه، ظروف سفالی، زینت‌آلات چرمی و … در این بازار عرضه می‌شوند.

مسجد ایاصوفیه (Hagia Sophia)

مسجد ایاصوفیه زمانی یک کلیسای جامع بوده است. بعدها به مسجد تبدیل شده و در حال حاضر یک بنای نمادین و گنجینه ملی به شمار می‌رود. این بنا، یک شاهکار معماری و معروف‌ترین میراث تاریخی و فرهنگی استانبول است و فرهنگ‌های بسیاری را بازنمایی می‌کند.

مركز خريد گون گورن در استانبول گون گورن استانبول

مسجد ایاصوفیه، معروف‌ترین میراث تاریخی و فرهنگی استانبول

کاخ توپ کاپی (Topkapi Palace)

کاخ توپ کاپی (یا توپ قاپی) روزگاری اقامتگاه رسمی سلاطین عثمانی بوده است، اما امروزه دیدار از آن برای همگان امکان‌پذیر است. این کاخ جزء کاخ‌هایی است که به خوبی از آن محافظت شده و منعکس‌کننده‎ ی تاریخ عثمانی در این شهر ترکیه است.

مركز خريد گون گورن در استانبول گون گورن استانبول

کاخ توپ کاپی، اقامتگاه رسمی سلاطین عثمانی

برج گالاتا (Galata Tower)

برج گالاتا یک بنای مربوط به قرون وسطی است که بر بخش تاریخی شهر استانبول اشراف دارد و روزگاری بلندترین ساختار در شهر استانبول محسوب می‌شده است. این برج در سال 1348 ساخته شده و در ابتدا به برج مسیح (Tower of Christ) معروف بوده است. بعدها عثمانی‌ها به عنوان برج دیده‌بانی از آن استفاده می‌کردند. در حال حاضر، دیدار از این برج برای عموم مردم امکان‌پذیر است و بازدیدکنندگان می‌توانند از فراز آن شهر استانبول و بسفروس (Bosphorus) را به خوبی ببینند.

سخن آخر

محله‎ ی گون گورن استانبول علاوه بر اینکه یک قطب اقتصادی محسوب می‌شود و اماکن تجاری و تفریحی زیادی در آن قرار گرفته‌اند، دارای جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی متعددی نیز می‌باشد. در محله ‎ی مرتر، ساکنین می‌توانند بهترین لباس‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها خریداری کنند، در میدان تقسیم، مغازه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها، مسجد ایاصوفیه شهرت جهانی دارند و می‌توان آن را یکی از بی‌نظیرترین مکان‌های استانبول برای سرمایه‌ گذاری و یا زندگی دانست. پس اگر می‌خواهید در این محله‎ی فوق‌العاده صاحب ملک شوید، حتما با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این هدف برسانند.

 

 

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

آخرین ملک های گونگورن استانبول

آپارتمانهای لوکس استانبول در  منطقه گونگورن ...

TL 953.000
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪ [بیشتر]
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪  و شرایط پرداخت عالی. یک [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آخرین ملک های استانبول

خرید ملک در پروژه اصیل کامفورت بیوکچکمجه Asi...

TL 1.950.000
آپارتمان های هوشمند استانبول برای فروش. با فاصله ی 200 متر از دریا در بیوکچکمجه Buyukcekme [بیشتر]
آپارتمان های هوشمند استانبول برای فروش. با فاصله ی 200 متر از دریا در بیوکچکمجه Buyukcekmece با گزینه دید دریا و ام [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در لونت پرایم استانبول LEVENT PRIME

TL 1.019.000
آپارتمانهای لوکس هوشمند برای فروش در مرکز شهر استانبول. با برنامه پرداخت 1 ساله در لونت Le [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس هوشمند برای فروش در مرکز شهر استانبول. با برنامه پرداخت 1 ساله در لونت Levent نزدیک به اتمام. یک س [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه پراوا کارتال Prava Kartal

TL 682.000
آپارتمان لوکس آسیایی استانبول برای فروش با منظره دریا و جزیره. نزدیک به دریا در کارتال Kar [بیشتر]
آپارتمان لوکس آسیایی استانبول برای فروش با منظره دریا و جزیره. نزدیک به دریا در کارتال Kartal. یک سرمایه گذاری ایده [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های لوکس در منطقه ی امیرگان Em...

TL 1.725.000
آپارتمانهای معتبر استانبول برای فروش در نزدیکی پارک امیرگان Emirgan. ایده آل برای یک سرمای [بیشتر]
آپارتمانهای معتبر استانبول برای فروش در نزدیکی پارک امیرگان Emirgan. ایده آل برای یک سرمایه گذاری عالی در استانبول. [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های مدرن نزدیک کانال جدید در ک...

TL 729.000
یک مجتمع آپارتمان با منظره دریاچه در استانبول برای فروش. نزدیک به دریاچه کوچوک چکمجه Kucuk [بیشتر]
یک مجتمع آپارتمان با منظره دریاچه در استانبول برای فروش. نزدیک به دریاچه کوچوک چکمجه Kucukcekmece با لینک های عالی [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه ورسوس دراگوس کارتال  Versu...

TL 639.000
فروش آپارتمانهای آسیایی استانبول با دید دریا. در 400 متری دریا در کارتال با مناظر جزیره پر [بیشتر]
فروش آپارتمانهای آسیایی استانبول با دید دریا. در 400 متری دریا در کارتال با مناظر جزیره پرنسس. یک فرصت سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه یدی ماوی باکیرکوی YEDİ MAV...

TL 3.753.000
آپارتمان های با ویوی دریا برای فروش در مرکز شهری استانبول. خانه های لوکس و دیدنی در  زیتین [بیشتر]
آپارتمان های با ویوی دریا برای فروش در مرکز شهری استانبول. خانه های لوکس و دیدنی در  زیتین بورنو Zeytinburnu  با شر [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه نِو باهار در اسکودار Nevba...

TL 2.912.000
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش با چشم انداز خیره کننده بسفر. در نزدیکی دریا در [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش با چشم انداز خیره کننده بسفر. در نزدیکی دریا در اوسکودار Uskudar. یک سرم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه دمیر کانتری بیلیکدوزو Demi...

TL 1.323.000
آپارتمان لوکس مقرون به صرفه برای فروش در استانبول. نزدیک به مارینا غربی با ایده آبگرم. سرم [بیشتر]
آپارتمان لوکس مقرون به صرفه برای فروش در استانبول. نزدیک به مارینا غربی با ایده آبگرم. سرمایه گذاری ایده آل استانبو [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید آپارتمان در پروژه آریوم کمربورگاز Arium...

TL 3.360.000
آپارتمانهای معتبر فروشی نزدیک به اتمام در کمربورگاز با چشم انداز خیره کننده جنگل و امکانات [بیشتر]
آپارتمانهای معتبر فروشی نزدیک به اتمام در کمربورگاز با چشم انداز خیره کننده جنگل و امکانات عالی در استانبول. تیم ما [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمانهای استانبول در بیلیکدوزو Beylikduzu...

TL 1.085.000
آپارتمانهای فروشی در استانبول با نمای طبیعی. خانه های هوشمند مدرن در بیلیکدوزو Beylikduzu [بیشتر]
آپارتمانهای فروشی در استانبول با نمای طبیعی. خانه های هوشمند مدرن در بیلیکدوزو Beylikduzu با 0٪ بهره در شرایط پرداخ [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه ایستوا کایتحانه İstova Kağ...

TL 864.000
آپارتمانهای لوکس مرکز شهر استانبول برای فروش. یک مجموعه آبگرم مدرن در کایتحانه kagithane ن [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس مرکز شهر استانبول برای فروش. یک مجموعه آبگرم مدرن در کایتحانه kagithane نزدیک به جاذبه ها. ایده آل [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه گوگل اکسپرس باغجیلار Gül E...

TL 1.037.000
آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری فروشی در استانبول. واقع در مرکز تجاری جدید در گونشلیGunesli [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری فروشی در استانبول. واقع در مرکز تجاری جدید در گونشلیGunesli با لینکهای عالی به شهر و [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمان مدرن استانبول با نماهای دریاچه دریا...

TL 568.000
آپارتمانهایی با منظره دریا در آوجیلارAvcilar نزدیک به پروژه تفریحی و کانال غربی.یک سرمایه [بیشتر]
آپارتمانهایی با منظره دریا در آوجیلارAvcilar نزدیک به پروژه تفریحی و کانال غربی.یک سرمایه گذاری ایده آل استانبول. ت [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان های مدرن استانبول در جاده باسی...

TL 469.000
فروش آپارتمان  نزدیک به فرودگاه در جاده باسین اکسپرس. یک سرمایه گذاری ایده آل در استانبول. [بیشتر]
فروش آپارتمان  نزدیک به فرودگاه در جاده باسین اکسپرس. یک سرمایه گذاری ایده آل در استانبول. تیم ما در (ترکی بست هوم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

 

آخرین مقالات

Antalya land of legends لند آف لجندز آنتالیا

لند آف لجندز آنتالیا

ژوئن 09, 2021
لند آف لجندز آنتالیا تجربه ای جدید و باورنکردنی در هتل لند آو لجندز تم پارک آنتالیا   در این مطلب نگاهی خواهیم ...
ادامه مطلب
محله کارتال استانبول منطقه کارتال استانبول ترکیه هتل کارتال استانبول خیابان کارتال استانبول قارتال در ترکی استانبولی کارتال استانبول کجاست منطقه کارتال در استانبول استانبول در کارتال منطقه کارتال استانبول

معرفی محله کارتال استانبول

مه 24, 2021
محله کارتال استانبول (Kartal) واقع در ترکیه در قسمت آسیایی شهر، در کرانه دریای مارمارا بین محله مال تپه (Maltepe) و ...
ادامه مطلب
هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان استانبول تکسیم بهترین هتل های ارزان استانبول هتل های ارزان آکسارای استانبول لیست هتل های ارزان استانبول رزرو هتل های ارزان استانبول هتلهای ارزان قیمت در استانبول هتلهای ارزان استانبول هتلهای ارزان تکسیم استانبول هتل های ارزان خیابان استقلال استانبول هتل های ارزان منطقه تکسیم استانبول هتل های ارزان و تمیز استانبول هتل های ارزان نزدیک میدان تقسیم استانبول هتل های ارزان و خوب استانبول هتل های ارزان در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول هتل های ارزان قیمت در استانبول ترکیه هتل های 4 ستاره ارزان استانبول هتل های ارزان قیمت استانبول هتلهای ارزان قیمت استانبول ترکیه بهترین هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان و با کیفیت استانبول لیست هتل های ارزان قیمت استانبول هتل های ارزان میدان تکسیم استانبول هتل های ارزان منطقه آکسارای استانبول هتل های خوب و ارزان استانبول

معرفی بهترین هتل‌های ارزان استانبول

مه 24, 2021
همان‌طور که می‌دانید امروزه کشور ترکیه مقصد بسیاری از گردشگران و توریست هاست. در ایران نیز بسیاری از گردشگران، ترکی ...
ادامه مطلب
ساحل های استانبول ساحلهای استانبول ساحل های استانبول برای شنا ساحلهای تفریحی استانبول ساحلی در استانبول ساحل های زیبای استانبول ساحل های زیبا استانبول ساحل های شنی استانبول سواحل استانبول کجاست سواحل گردشگری استانبول هتل های لب ساحل استانبول ساحل های معروف استانبول

معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا

مه 23, 2021
در این مقاله قصد داریم با سواحل معروف و محبوب پایتخت ترکیه آشنا شده و به معرفی بهترین ساحل‌های استانبول برای شنا بپ ...
ادامه مطلب
هتل های بدروم هتل های بدروم ترکیه هتل هاي بدروم تركيه هتل های بدروم ۵ ستاره هتل های معروف بدروم لیست هتل های بدروم هتل های شهر بدروم هتل های بدروم 5 ستاره هتل های بدروم در ترکیه هتل های 5 ستاره بدروم ترکیه هتل های 4 ستاره بدروم ترکیه هتل های خوب در بدروم هتل های مرکز شهر بدروم اسامی هتل های بدروم ترکیه هتل های یوآل بدروم هتل های ارزان در بدروم اتاق های هتل بدروم بهترین هتل های بدروم هتل های پنج ستاره بدروم هتل های پنج ستاره بدروم ترکیه بهترین هتل های بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم ترکیه عکس هتل های بدروم ترکیه معروف ترین هتل های بدروم هتل های خوب بدروم هتل های داخل شهر بدروم هتل های ریکسوس بدروم رزرو هتل های بدروم هتل های زیبای بدروم هتل های بدروم 5 ستاره uall هتل های شهر بدروم ترکیه قیمت هتل های بدروم هتل های بدروم لست سکند هتل های لوکس بدروم هتل های پنج ستاره ی بدروم هتل های 3 ستاره بدروم هتل های 4 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره بدروم هتل های 5 ستاره در بدروم

معرفی بهترین هتل‌ های بودروم

مه 23, 2021
همیشه یکی از اصلی‌ترین مواردی که در سفرها باید مورد توجه قرار دهید، مکان اقامت است. بسیاری از افراد قبل از این‌که ع ...
ادامه مطلب
هتل های مارماریس هتل های مارماریس ترکیه هتلهای مارماریس با قیمت هتلهای مارماریس در ترکیه هتلهای مارماریس گرین نیچر هتل های مارماریس لست سکند هتلهای خوب مارماریس هتلهای ۵ستاره مارماریس هتل های مارماریس 5 ستاره بهترین هتلهای مارماریس هتلهای تاپ مارماریس بهترین هتلهای مارماریس ترکیه قیمت هتلهای مارماریس ترکیه هتل های چهار ستاره مارماریس هتل های مارماریس در ترکیه رزرو هتل های مارماریس هتل های ساحلی مارماریس هتلهای مارماریس 5 ستاره هتلهای پنج ستاره مارماریس هتل های شهر مارماریس ترکیه هتل های شهر مارماریس هتل های عالی مارماریس هتلهای لوکس مارماریس هتلهای معروف مارماریس هتل های یوآل مارماریس هتل های 3 ستاره مارماریس هتلهای 5 ستاره مارماریس

معرفی بهترین هتل‌های مارماریس

مه 23, 2021
امروزه انتخاب هتل تبدیل به یکی از دغدغه‌های مسافران شده است. یکی از شهرهایی که هر ساله مسافران زیادی را به خود می‌ب ...
ادامه مطلب
هتل های کوش آداسی هتل های کوش آداسی با پارک آبی هتلهای کوش آداسی با قیمت هتلهای کوش آداسی لست سکند هتلهای کوش آداسی استانبول هتل های کوش آداسی سی لایت هتل های کوش آداسی روی نقشه هتلهای کوش اداسی یو ال هتل های کوش آداسی 5 ستاره بهترین هتل های کوش اداسی از نظر مردم اسامی هتل های کوش آداسی اسم هتل های کوش اداسی هتل های ارزان کوش آداسی ارزان ترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی با پارک آبی بهترین هتل های کوش آداسی بهترین هتل های کوش آداسی ترکیه بهترین هتل های کوش آداسی uall بررسی هتل های کوش آداسی هتل های پنج ستاره کوش اداسی هتلهای پنج ستاره کوش آداسی هتل های دارای پارک آبی کوش آداسی هتلهای کوش آداسی ترکیه هتلهاي كوش آداسي در تركيه هتل های شهر کوش آداسی ترکیه هتلهای 5 ستاره کوش اداسی ترکیه تور هتل های کوش آداسی تصاویر هتل های کوش آداسی هتل های چهار ستاره کوش آداسی هتل های خوب کوش آداسی هتلهای خوب کوش اداسی نظرات در مورد هتلهای کوش آداسی هتل های 5 ستاره در کوش آداسی رزرو هتل های کوش اداسی هتل های کوش آداسی 5 ستاره uall هتل های ۵ ستاره کوش آداسی هتل های 4 ستاره کوش آداسی هتل هاي ٥ ستاره كوش اداسي هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های شهر کوش اداسی هتل های مرکز شهر کوش آداسی عکس هتل های کوش آداسی هتل های عالی کوش آداسی قیمت هتل های کوش آداسی قیمت هتل های uall کوش آداسی لیست هتل های کوش آداسی هتل های لوکس کوش آداسی هتل های معروف کوش آداسی مقایسه هتل های کوش آداسی معرفی هتل های کوش آداسی نرخ هتلهای کوش آداسی هتل های یوآل کوش اداسی هتل های پنج ستاره یوآل کوش آداسی هتل های ۵ ستاره ی کوش آداسی هتلها ی کوش آداسی لیست هتل های 3 ستاره کوش آداسی هتل های 5 ستاره کوش آداسی بهترین هتلهای 5 ستاره کوش آداسی

معرفی بهترین هتل‌های کوش آداسی

مه 23, 2021
اگر به دنبال بهترین هتل‌های کوش آداسی هستید، جای خوبی را انتخاب کرده‌اید. این منطقه ترکیه توانسته از هتل‌های زیادی ...
ادامه مطلب
هتل های ازمیر هتل های ازمیر پنج ستاره هتل های ازمیر uall هتل های ازمیر لست سکند هتل های ازمیر 5 ستاره هتل های ازمیر مرکز شهر هتل های ازمیر قیمت هتلهای ازمیر در ترکیه هتل های ازمیر ترکیه هتلهای ارزان ازمیر هتل های استخر دار ازمیر هتلهای یوال ازمیر اسم هتل های ازمیر هتل های برتر ازمیر بهترین هتل های ازمیر هتلهای پیشنهادی ازمیر قیمت هتل های ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر ترکیه لیست هتل های ازمیر ترکیه اسامی هتل های ازمیر ترکیه هتلهای 5 ستاره ازمیر ترکیه هتلهای شهر ازمیر در ترکیه هتلهای چشمه ازمیر هتل های چهار ستاره ازمیر هتلهای خوب ازمیر هتلهای خوب در ازمیر رزرو هتل های ازمیر هتل های ساحلی ازمیر هتلهای ۴ ستاره ازمیر هتلهای 4 ستاره ازمیر هتلهای 3 ستاره ازمیر هتل های شهر ازمیر عکس هتل های ازمیر هتل های ارزان قیمت ازمیر هتل های لوکس ازمیر لیست هتل های ازمیر هتلهای معروف ازمیر هتل های مرکز ازمیر معرفی هتل های ازمیر نقشه هتل های ازمیر نرخ هتل های ازمیر هتل های هیلتون ازمیر هتل های 3 ستاره ازمیر

معرفی بهترین هتل‌های ازمیر به همراه امکانات ...

مه 21, 2021
اگر برای گردش و تفریح به منطقه ازمیر ترکیه سفر کرده­اید، بدون شک برای اقامت به یک هتل نیاز دارید. برای اینکه اقامت ...
ادامه مطلب
هتل های آنکارا هتل های آنکارا ترکیه هتل های آنکارا نزدیک سفارت امریکا هتل های آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت آمریکا هتلهای آنکارا قیمت هتلهای آنکارا مرکز شهر هتلهای انکارا ترکیه هتل های ارزان آنکارا هتل های استخردار آنکارا امکانات هتلهای انکارا هتل های خوب آنکارا بهترین هتلهای آنکارا هتل های معروف انکارا ترکیه قیمت هتل های آنکارا ترکیه هتل های چهار ستاره آنکارا هتلهای خوب آنکارا هتل های انکارا در ترکیه هتل های در آنکارا هتلهای خوب در آنکارا هتلهای آنکارا نزدیک سفارت کانادا هتلهای سه ستاره انکارا هتل های ۴ ستاره آنکارا هتلهای پنج ستاره آنکارا هتلهای شهر آنکارا عکس هتل های آنکارا هتلهای منطقه کیزیلای آنکارا لیست هتلهای آنکارا هتل های معروف آنکارا هتل های مناسب آنکارا هتل های نزدیک آنکارا نام هتلهای آنکارا هتل های 3 ستاره آنکارا هتلهای 4 ستاره آنکارا هتل های 5 ستاره آنکارا

معرفی بهترین هتل‌های آنکارا

مه 21, 2021
آنکارا، یکی از کلان شهرهای ترکیه، همه ساله مورد انتخاب گردشگران زیادی از سراسر دنیا قرار می‌گیرد. اگر شما هم جزو ای ...
ادامه مطلب
هتل های آنتالیا هتل های آنتالیا لارا هتل های آنتالیا ترکیه هتل های آنتالیا با پارک آبی هتل های آنتالیا uall هتل های آنتالیا لست سکند هتل های آنتالیا کمر هتل های آنتالیا 5 ستاره uall هتل های آنتالیا با استخر آب گرم هتلهای انتالیا با پارک ابی هتلهای آنتالیا بلک هتلهای برتر آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا به ترتیب بهترین هتلهای انتالیا با پارک ابی بهترین هتلهای آنتالیا لارا هتلهای آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای تاپ آنتالیا هتلهای تایتانیک انتالیا قیمت هتلهای انتالیا ترکیه نرخ هتلهای آنتالیا ترکیه هتلهای شهر آنتالیا ترکیه هتلهای پنج ستاره انتالیا ترکیه هتلهای جدید آنتالیا هتلهای خوب آنتالیا هتلهای انتالیا در منطقه لارا هتلهای آنتالیا در زمستان هتلهای دلفین آنتالیا هتلهای درباره آنتالیا هتلهای بلک در آنتالیا هتلهای خوب در انتالیا هتلهای کندو در انتالیا هتلهای ریکسوس آنتالیا رزرو هتل های آنتالیا هتلهای زیبای انتالیا هتلهای آنتالیا سیده هتلهای ساحلی آنتالیا هتلهای انتالیا ۵ ستاره هتلهاي هفت ستاره انتاليا هتلهای 5 ستاره آنتالیا منطقه کمر هتلهای ۷ ستاره انتالیا هتلهای 4 ستاره انتالیا هتلهای شش ستاره انتالیا هتلهای شهر انتالیا هتلهای داخل شهر آنتالیا عکس هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای آنتالیا قیمت هتلهای انتالیا لارا هتل های آنتالیا که پارک آبی دارند هتلهای کمر انتالیا هتلهای کشور آنتالیا بهترین هتلهای انتالیا کدامند هتلهای منطقه کنیالتی انتالیا هتلهای منطقه کندو آنتالیا گرانترین هتلهای انتالیا هتلهای لاکچری آنتالیا هتلهای لوکس انتالیا هتلهای ساحل لارا آنتالیا لیست هتل های آنتالیا لیست هتل های آنتالیا ترکیه هتلهای آنتالیا منطقه لارا هتلهای انتالیا منطقه بلک هتلهای معروف آنتالیا هتلهای 5 ستاره انتالیا منطقه لارا بهترین هتلهای مجردی انتالیا بهترین هتلهای آنتالیا برای مجردها مقایسه هتلهای آنتالیا نام هتلهای انتالیا نرخ هتل های انتالیا کار در هتلهای آنتالیا هتل هاي انتاليا هتل هاي انتاليا 5 ستاره هتل هاي آنتاليا منطقه لارا هتل هاي انتاليا لست سكند هتلهای یوال انتالیا هتلهای 4 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره آنتالیا هتلهای 5 ستاره uall آنتالیا

معرفی بهترین هتل‌های واقع در شهر آنتالیا

مه 21, 2021
ترکیه یکی از کشورهای محبوب گردشگران و توریست‌ها در سرتاسر دنیا می‌باشد. این کشور دارای شهرهای گردشگرپذیر زیادی از ج ...
ادامه مطلب

 

 

 

گون گورن استانبول
گون گورن کجاست
گون گورن ترکیه استانبول
گون گورن در استانبول
گون گورن هتل
گون گورن استانبول هتل
املاک گون گورن
بازار گون گورن استانبول
بیمارستان گون گورن
شنبه بازار گون گورن
یک شنبه بازار گون گورن
دوشنبه بازار گون گورن
سه شنبه بازار گون گورن
چهارشنبه بازار گون گورن
پنجنشبه بازار گون گورن
جمعه بازار گون گورن
گون گورن ترکیه
گون گورن تقسیم
منطقه گون گورن ترکیه
فاصله گون گورن تا میدان تکسیم
خیابان گون گورن ترکیه
هتل های گون گورن
پاساژهای گون گورن
خیابان گون گورن استانبول
خیابان گون گورن در استانبول
دانشگاه های گون گورن استانبول
دبیرستان های گون گورن ترکی
مدرسه های گون گورن استانبول
منطقه گون گورن در ترکیه
هتل گون گورن در استانبول
مرکز خرید گون گورن در استانبول
هتلهای منطقه گون گورن در استانبول
رستوران گون گورن استانبول
منطقه گون گورن شهر استانبول
عکس گون گورن
فاصله گون گورن تا میدان تقسیم
فاصله گون گورن تا استانبول
گون گورن استانبول کجاست
منطقه گون گورن استانبول
منطقه گون گورن اسطنبول
گون گورن هتل استانبول
هتلهای گون گورن استانبول
هتل گون گورن استانبول ترکیه
هتلهای گون گورن
هتل گون گورن ترکیه
منطقه ی گون گورن در استانبول
تاریخچه ی گون گورن
گون گورن به چه معناست
گون گورن به ترکی
پیتزا گون گورن
ساندویچ گون گورن
کافه رستوران گون گورن
پروژه گون گورن
پروژه های گون گورن
املاک گون گورن
خانه در گون گورن
ویلا در گون گورن
ملک در گون گورن
املاک گون گورن
کافه گون گورن
فروشگاه های گون گورن
اجاره خودرو گون گورن
آب و هوای گون گورن
هواشناسی گون گورن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست