نتایج جستجوی شما

معرفی محله ایوب سلطان استانبول

ارسال شده توسط Admin 3 روشن مارس 5, 2021
0

محله ایوب سلطان استانبول (Istanbul Eyüp Sultan) که در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد در سال 1936 تاسیس شده و اکنون دارای 28 محله می­باشد. ممکن است در ذهن شما این سوال ایجاد شود که علت نام­گذاری این محل به ایوب سلطان چیست؟ این محله تاریخچه جالبی دارد و هر فردی که وارد این منطقه می­گردد دوست دارد راجب آن بداند. برای آشنایی با این محله از گذشته تا به امروز با ما همراه باشید. این منطقه با توجه به اینکه کارخانه­های بسیاری از قرن 18 میلادی در آنجا دیده می­شود، از لحاظ صنعتی برای استانبول اهمیت ویژه­ای دارد.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

محله ایوب سلطان استانبول

وجود مقبره ایوب سلطان در این منطقه و داستان رمزآمیز آن موجب گشته توریست­ ها با سفر به استانبول سری نیز به محله ایوب بزنند. این محله در استانبول از آب­و­هوای عالی برخوردار است و به دلیل تراکم و وسعت این منطقه جمعیت زیادی نیز دارد. در رابطه با جاذبه­ های گردشگری محله ایوب باید بگوییم که مسجد ایوب سلطان، شهربازی ایسفانبول و موزه­ها و پارک­های طبیعی بسیاری در این منطقه وجود دارد و هرساله بازدیدکننده­های بسیاری را به خود جذب می­نماید. مهم­ترین دانشگاهی که در منطقه ایوب تاسیس گشته و به آموزش دانشجویان سطح بالا می­پردازند دانشگاه (Bilgi University) است که امکانات بسیاری به دانشجویان ارائه می­دهد.

محله ایوب به پییرلوتی نیز شهرت دارد. قطعا اگر شما یک بار به استانبول سفر کرده باشید کافه­ های پییرلوتی به گوشتان خورده است که از منظره چشم­نواز و زیبایی برخوردار هستند و در استانبول شهرت بسیاری دارند. بافت این محله بیش­تر بومی بوده اما هستند مناطقی در این محله که مدرن می­باشند، مانند علی بی کوی، ییلدیزتابیا و گوک تورک که از جدیدترین منطق این ناحیه محسوب می­شوند. راستی اگر می­خواهید که از فضای دلپذیر تلاقی بسفر و خلیج شاخ طلایی لذت ببرید و خاطره خوشی در این محله برای خود رقم بزنید به بالای تپه­ای که در کنار مزار ایوب سلطان قرار دارد بروید.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

بازدید از محله ایوب سلطان

تاریخچه شگفت­انگیز محله ایوب سلطان استانبول

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که دوست دارید از سرگذشت جالب محله ایوب سلطان استانبول آگاه شوید در ادامه با ما همراه باشید. ایوب سلطان و یا همان ابو ایوب انصاری یکی از یاران وفادار حضرت محمد بوده که در بسیاری از جنگ­ها در رکاب پیامبر جنگیده و پیروزی­های بسیاری به دست آورده است. ایوب به عنوان شخصی که یکی از حاکمان مکه بوده است وارد استانبول گشته و همانجا نیز به شهادت می­رسد. ارتش اسلام به خواست خود ایوب مقبره او را در حوالی شاخ طلایی بنا نهادند.

مسجد ایوب سلطان که اولین مکان مذهبی در استانبول بوده است بعد از فتح این شهر به دست محمد فاتح توسط این فرد بنا شد. محمد فاتح دستور داد که مقبره ایوب سلطان را بیابند و مسجد آن را بنا کنند. با توجه به اینکه برای پادشاهان عثمانی دین اسلام اهمیت بسیاری داشت، مسجد ایوب سلطان روزبه­روز برای دولت ترکیه مهم تلقی گردیده و اکنون مسلمانان جهان برای بازدید از این مقبره به شهر استانبول و محله ایوب سلطان استانبول سفر می­کنند. بنابراین می­توان گفت این مسجد یکی از مهمترین جاذبه­ های گردشگری محله ایوب محسوب می­گردد.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

آرامگاه ایوب انصاری

معرفی محله­ های ایوب استانبول

محله ایوب سلطان متشکل از 28 محله خوش آب و هوا به همراه مردی مهربان و خون­گرم می­باشد که ما در این مقاله به برخی از آن­ها اشاره نموده­ایم. این مناطق که در کنار کرانه­های خلیج شاخ طلایی قرار دارند از قسمت شمال با دریای سیاه و از غرب با بایرام پاشا و از شرق نیز با بی­اغلو همسایه هستند.

  •         محله  آعاجلی (AĞAÇLI MAHALLESİ)
  •         محله چیرجیر (ÇIRÇIR MAHALLESİ)
  •         محله دومجیلار (DÜĞMECİLER MAHALLESİ)
  •         محله میمار سینان (MİMAR SİNAN MAHALLESİ)
  •         محله  میتهات پاشا (MİTHATPAŞA MAHALLESİ)
  •         محله نیشانجی (NİŞANCI MAHALLESİ)
  •         محله یشیل پینار (YEŞİLPINAR MAHALLESİ)
  •         محله اودایری (ODAYERİ MAHALLESİ)

جاذبه ­های گردشگری محله ایوب سلطان استانبول

در این بخش از مقاله ما قصد داریم شما عزیزان را با مکان­های دیدنی محله ایوب آشنا سازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

1- آشنایی با مسجد ایوب سلطان Istanbul Eyüp Sultan Mosque

مسجد ایوب سلطان استانبول (Istanbul Eyüp Sultan Mosque) با توجه به تاریخ کهنی که داشته و نقطه عطفی در زمان عثمانی­ها بوده است نسبت به سایر مساجد شهر استانبول تفاوت دارد. این مسجد که در ساحل جنوبی شاخ طلایی استانبول قرار گرفته است بسیار کهن و دیرینه می­باشد. قدمت مسجد ایوب به بیش از 500 سال باز می­گردد و در خلوت­ترین نقطه محله قرار گرفته است. امروزه مسافران زیادی برای بازدید از این مسجد به محله ایوب سلطان استانبول مراجعه می­نمایند. پیشنهاد می­کنم هرگاه که به استانبول سفر کردید دیدن از این مکان تاریخی و قدیمی را فراموش نکنید که قطعا می­تواند خاطره و تجربه جدیدی را برایتان رقم بزند.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

مسجد ایوب سلطان

1- قهوه خانه پییر لوتی

یکی دیگر از جاذبه ­های گردشگری محله ایوب که از منظره­ای عالی و دیدنی برخوردار می­باشد، قهوه خانه پییر لوتی است. از مناطق مسکونی و مهم محله ایوب می­توان به پییر لوتی اشاره کرد که با توجه به زیبایی­هایی که دارد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. لوتی خود یک فرد مشهور رمان نویس فرانسوی بوده که تحت تاثیر فرهنگ اهالی ترکیه قرار گرفته و رمانی در رابطه با عثمانی­ها نوشته.

رمان لوتی مورد توجه افراد زیادی در ترکیه قرار گرفته و شهرت زیادی کسب نموده. لوتی همیشه به قهوه خانه­ای که بر روی تپه­ ای قرار دارد و خلیج استانبول نیز از روی آن بسیار تماشایی می­باشد، می نشسته و ساعت­های خود را در آنجا می­گذرانده است. بعدها این قهوه خانه به نام پییر لوتی شهر پیدا کرده و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب نموده است.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

قهوه خانه پییرلوتی استانبول

مکان­های تاریخی و دیدنی محله ایوب

قطعا زمانی که به عنوان توریست وارد شهری می­شویم بازدید از اماکن تاریخی آن منطقه می­تواند برای ما جذاب باشد. هرگاه که قصد سفر به استانبول را داشته­اید دیدن این مناظر را فراموش نکنید.

  •         پارک تفریحی آیوات استانبول (Iywat Amusement Park)

پارک تفریحی آیوات یکی ازپارک­های جنگلی و طبیعی بسیار زیبای محله ایوب است که از آب و هوای دل­انگیزی برخوردار میباشد. این پارک در سال 2011 تاسیس شده و یکی از 9 پارک درون جنگل بلگراد است. پارک آیوات در محله بورگاز ایوب قرار گرفته و مکان آرامی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح است.

یکی دیگر از اماکن تاریخی محله ایوب سلطان استانبول مسجد زال پاشا است که از معماری زیبا و دیدنی تشکیل شده است. قدمت این مسجد قدیمی باز می­گردد به زمان سلطان سلیمان عثمانی که به وسیله زال محمود یکی از بزرگان دربار سلطان سلیمان بنا شده است و امروزه به زال پاشا شهرت دارد. با ورود به این مجتمع شما یک مقبره، مدرسه و مسجد خواهید دید که چشمه­ای در کنار آن­ها قرار دارد و از همان زمان­ها باقی مانده است. امروزه این مسجد به یکی از مکان­های توریستی محله ایوب تبدیل شده است.

  •         مکان دیدنی و قدیمی برکه گوکتورک (Gokterk Pond)

یکی از بزرگ­ترین پارک­های طبیعت شهر استانبول که به برکه گوکتورک معروف است در محله ایوب استانبول قرار دارد. این پارک از مکان­های تفریحی توریستان است که متشکل از یک برکه بزرگ و زیبایی است که چشم­ها را به خود خیره می­کند. هرگاه به استانبول و محله ایوب سفر کردید حتما از این پارک طبیعت نیز دیدن کنید که قدمت زیادی نیز دارد. پارک گوکتورک در سال 2011 احداث گردیده و مساحتی به اندازه 56 هکتار دارد. اغلب درختانی که شما در این پارک زیبا تماشا می­کنید از نوع بلوط می­باشد.

منطقه ایوب سلطان استانبول مسجد سلطان ایوب استانبول مسجد ایوب سلطان در استانبول

برکه گوکتورک

امکانات و خرید خانه از منطقه ایوب سلطان

اگر علاقه­مند به خرید ملک در محله ایوب سلطان استانبول هستید می­توانید پروژه­های مسکونی لوکس و مدرن بسیاری را در این محله مشاهده کنید. ایوب سلطان که در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته است مکانی امن و بی­نظیر برای مهاجرت و زندگی کردن می­باشد. درواقع شما در این نقطه از شهر استانبول به همه چیز دسترسی خواهید داشت. امکانات بسیاری اعم از مدارسی همچون کالج کمربورگاز اوگور (Özel Kemerburgaz Uğur Koleji )، کالج خصوصی طبیعت (Özel Doğa Koleji) و کالج خصوصی کمربند مرغ دریایی سیاه (Özel Siyah Martı Kemer Koleji) در اختیار شما قرار دارد که برای آموزش دانش آموزان از متدهای آموزشی روز دنیا استفاده می­نمایند.

وجود مراکز خرید مانند، مرکز خرید ایسفانبول، مرکز خرید اکسیس استانبول و مرکز خرید حالیچ جواهر مال موجب گشته که افراد زندگی آرامی را در این منطقه تجربه نمایند. یکی از مشهورترین دانشگاه ­هایی که در محله ایوب قرار دارد دانشگاه دانش (Bilgi University) است که تحصیل و مدرک گرفتن در دانشگاه دانش می­تواند آینده روشنی را برای فرزندان شما رقم بزند. قیمت خانه نیز در این منطقه از استانبول نسبت به سایر مکان­ها بسیار ارزان و مقرون به صرفه می­باشد.

جمع ­بندی نهایی

قطعا سفر کردن به استانبول با توجه به زیبایی­ هایی که دارد می­تواند بسیار دل­نشین و خاطره انگیز باشد. محله ایوب سلطان استانبول با قدمت و تاریخچه جالبی که در خود جای داده است هرساله بازدیدکننده­ های بسیاری را از نقاط مختلف جهان در خود پذیرا است. این محله بیش­تر فضا و حال و هوایی بومی و محلی دارد و یک نقطه عطفی در زمان امپراتوری عثمانی­ها می­باشد. مهاجرت و خرید ملک در این محله می­تواند سودآوری برای شما داشته و زندگی شاد و مفرحی را برای خود رقم بزنید. هرگاه به این ناحیه از استانبول سفر کردید بازدید از مسجد ایوب سلطان را فراموش نکنید که قطعا تجربه جدیدی برایتان خواهد بود.

اگر به دنبال دریافت مشاوره بابت خرید ملک در استانبول هستید با ما از طریق واتس اپ در تماس باشید 00905523082146

 

 

آخرین ملک های استانبول

آپارتمان استودیویی در Esenyurt اسن یورت

TL 219.000
آپارتمانی با قیمت مقرون به صرفه در استانبول برای فروش با منظره رو به شهر. یک آپارتمان استو [بیشتر]
آپارتمانی با قیمت مقرون به صرفه در استانبول برای فروش با منظره رو به شهر. یک آپارتمان استودیویی در تقاطع بزرگراه Es [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش ویلا لوکس ترکیه با محیط جنگلی در کمربور...

TL 29.700.000
ویلا 6 خوابه لوکس در استانبول برای فروش با یک محیط جنگلی. نزدیک به شهر و فرودگاه در منطقه [بیشتر]
ویلا 6 خوابه لوکس در استانبول برای فروش با یک محیط جنگلی. نزدیک به شهر و فرودگاه در منطقه ثروتمند کمربورگاز Kumburg [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا 6 خوابه معتبر در استانبول برای فروش امل...

TL 13.364.000
ویلا لوکس 6 خوابه فروشی در استانبول. واقع در Yenikoy ینی کوی نزدیک به تنگه بسفر با چشم اند [بیشتر]
ویلا لوکس 6 خوابه فروشی در استانبول. واقع در Yenikoy ینی کوی نزدیک به تنگه بسفر با چشم انداز طبیعت. یک سرمایه گذاری [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا های لوکس ساحلی در استانبول با دید دریا ...

TL 4.200.000
ویلاهای لوکس کنار دریا در استانبول برای فروش. کلید آماده در بیلیکدوزو Beylikduzu با چشم ان [بیشتر]
ویلاهای لوکس کنار دریا در استانبول برای فروش. کلید آماده در بیلیکدوزو Beylikduzu با چشم انداز دریا به صورت پانوراما [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

فروش آپارتمان لوکس در منطقه Bagcilar باغجیلا...

TL 1.942.000
آپارتمانهای لوکس تقریباً در حال تکمیل Bagcilar باغجیلار  استانبول برای فروش . تحت پیوند با [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس تقریباً در حال تکمیل Bagcilar باغجیلار  استانبول برای فروش . تحت پیوند با لینک های عالی شهری با ام [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در باغجیلار پروژه وارلیک تاور Varlı...

TL 547.000
آپارتمان های مدرن نزدیک به مرکز تجاری جدید در Bagcilar باغجیلار  در استانبول برای فروش با [بیشتر]
آپارتمان های مدرن نزدیک به مرکز تجاری جدید در Bagcilar باغجیلار  در استانبول برای فروش با پیوندهای عالی شهری. یک سر [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کارتال پروژه چوبوک روا بالکن ÇUK...

TL 948.000
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش در کارتال با چشم انداز دریا، جزیره و جنگل. یک س [بیشتر]
آپارتمانهای لوکس آسیایی استانبول برای فروش در کارتال با چشم انداز دریا، جزیره و جنگل. یک سرمایه گذاری ایده آل در اس [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمان معتبر استانبول در ترابیا  Modern Tu...

TL 4.462.000
آپارتمان 4 خوابه در استانبول برای فروش. نزدیک به بسفر در ترابیا Tarabya ترابیا  با چشم اند [بیشتر]
آپارتمان 4 خوابه در استانبول برای فروش. نزدیک به بسفر در ترابیا Tarabya ترابیا  با چشم انداز طبیعت و امکانات موجود [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

ویلا طبیعت نمای نزدیک سواحل دریای سیاه در سا...

TL 6.132.000
ویلا 8 خوابه مدرن برای فروش در استانبول. ویلایی با شکوه در ساری یر Sariyer  نزدیک سواحل در [بیشتر]
ویلا 8 خوابه مدرن برای فروش در استانبول. ویلایی با شکوه در ساری یر Sariyer  نزدیک سواحل دریای سیاه با چشم اندازی از [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

املاک معتبر استانبول با منظره بسفر در روملی ...

TL 8.362.000
آپارتمان معتبر 3 خوابه استانبول برای فروش با منظره ای از بسفر در روملی حیصاری Rumeli Hisar [بیشتر]
آپارتمان معتبر 3 خوابه استانبول برای فروش با منظره ای از بسفر در روملی حیصاری Rumeli Hisarı نزدیک مرکز استانبول. ای [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

آپارتمانهای لوکس استانبول در  منطقه گونگورن ...

TL 953.000
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪ [بیشتر]
آپارتمان هایی لوکس آماده برای فروش در استانبول. خانه های لوکس نزدیک به مرکز شهر با بهره 0٪  و شرایط پرداخت عالی. یک [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در آوجیلار گاردن Avcılar Garden

TL 1.525.000
آپارتمان های آماده با ویوی دریا آماده برای فروش در استانبول با یک برنامه پرداخت و بهره ی 0 [بیشتر]
آپارتمان های آماده با ویوی دریا آماده برای فروش در استانبول با یک برنامه پرداخت و بهره ی 0 % ؛ نزدیک به مارینای غرب [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در پروژه اروپا کونوتلاری عمرانیه av...

TL 1.938.000
آپارتمانهای استانبول در منطقه آسیایی نشین برای فروش با چشم اندازی از طبیعت. نزدیک به مرکز [بیشتر]
آپارتمانهای استانبول در منطقه آسیایی نشین برای فروش با چشم اندازی از طبیعت. نزدیک به مرکز استانبول و امکانات رفاهی [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در کریستال رزیدانس بیلکدوزو Kristal...

TL 1.479.000
آپارتمانهای فروشی در استانبول با منظره دریا و دریاچه با طراحی به صورت دفتر خانه. خانه های [بیشتر]
آپارتمانهای فروشی در استانبول با منظره دریا و دریاچه با طراحی به صورت دفتر خانه. خانه های هوشمند با درآمد اجاره تضم [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

خرید ملک در تیما تراس باجیلار Tima Terrace B...

TL 822.000
آپارتمانهای مدرن در استانبول با قیمت مناسب. در باجیلار  Bagcilar نزدیک جاده  باسین اکسپرسB [بیشتر]
آپارتمانهای مدرن در استانبول با قیمت مناسب. در باجیلار  Bagcilar نزدیک جاده  باسین اکسپرسBasin Express واقع شده است [بیشتر]
Saina Derakhshannejad

 

آخرین مقالات

قیمت خانه در پندیک استانبول اجاره خانه در پندیک استانبول خیابان پندیک استانبول محله پندیک در استانبول

معرفی محله پندیک استانبول

آوریل 26, 2021
این روزها یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری و همچنین خرید و اجاره انواع ملک شهر استانبول بوده که توانسته چندین محل را ...
ادامه مطلب
محله ی بیکوز استانبول منطقه بیکوز استانبول محله بیکوز در استانبول بیکوز استانبول ترکیه دانشگاه بیکوز استانبول ساحل بیکوز استانبول بیکوز در استانبول

معرفی محله بیکوز استانبول

آوریل 26, 2021
در بخش آسیایی شهر استانبول محله بیکوز با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود قرارگرفته است. در محله بیکوز استانبول آرامشی وجو ...
ادامه مطلب
خیابان بایرام پاشا استانبول منطقه بايرام پاشا استانبول هتل بایرام پاشا استانبول بازار بایرام پاشا استانبول تایتانیک بایرام پاشا استانبول هتل تايتانيك بايرام پاشا استانبول مرکز خرید بایرام پاشا استانبول تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول هتل گلدن تولیپ بایرام پاشا استانبول بایرام پاشا در استانبول منطقه بایرام پاشا در استانبول هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا در استانبول بایرام پاشا استانبول کجاست محله بایرام پاشا در استانبول هتل های منطقه بایرام پاشا استانبول

معرفی محله بایرام پاشا استانبول

آوریل 19, 2021
کشور ترکیه از همسایگان نزدیک کشور ما است که از نظر فرهنگی نیز تا حدود زیادی مشابه ایران است. شرایط مناسب اقتصادی با ...
ادامه مطلب
منطقه باهچه لی اولر استانبول باغچه لی اولر استانبول

معرفی محله باهچه لی اولر استانبول

آوریل 19, 2021
باهچه لی اولر یا باغچه لی اولر در زبان ترکی به معنای خانه‌های دارای باغ است. درگذشته خانه‌های این محله عموما یک طبق ...
ادامه مطلب
دانشگاه ایستینیه استانبول محله ایستینیه استانبول ایستینیه پارک در استانبول ایستینیه پارک استانبول هتل های نزدیک ایستینیه پارک استانبول مرکز خرید ایستینیه در استانبول

معرفی محله ایستینیه استانبول

آوریل 18, 2021
محله ایستینیه استانبول (Istinye) که جزئی از محله ساریر استانبول (Sariyer)  نیز محسوب می­گردد، یکی از مکان­های لوکس ...
ادامه مطلب
اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی اورتاکوی استانبول ترکیه مسجد اورتاکوی استانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبولاستانبول محله اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی استانبول آدرس اورتاکوی استانبول عکس اورتاکوی استانبول هتل پرنسس اورتاکوی استانبول هتلهای منطقه اورتاکوی استانبول هتل اورتاکوی پرنسس استانبول مسجد اورتاکوی استانبول ترکیه خیابان اورتاکوی استانبول اورتاکوی در استانبول مسجد اورتاکوی در استانبول محله اورتاکوی در استانبول منطقه اورتاکوی استانبول محله ی اورتاکوی استانبول

معرفی محله اورتاکوی استانبول

آوریل 18, 2021
اورتاکوی یکی از بهترین محله‌های منطقه بشیکتاش است که در بخش اروپایی استانبول، در تنگه‌ی بسفر و درست زیر اولین پل بس ...
ادامه مطلب

معرفی محله اسکودار استانبول

آوریل 17, 2021
همانطور که می­دانید امروزه خرید و فروش ملک، مغازه و مستغلات در کشورهای اطراف ایران از سمت ایرانی­ها به طور چشم­گیری ...
ادامه مطلب
منطقه آرناووت کوی استانبول محله آرناووت کوی استانبول

معرفی محله آرناووت کوی استانبول

آوریل 17, 2021
در این مقاله، به معرفی محله آرناووت کوی استانبول پرداخته و با شرایط و امکانات رفاهی این منطقه از منظر گردشگری و سرم ...
ادامه مطلب
آدالار در استانبول جزیره آدالار استانبول

معرفی محله آدالار استانبول

آوریل 16, 2021
آدالار یا جزایر پرنس که محله‌ای متشکل از 9 جزیره است، در دریای مارمارا و در چند کیلومتری ساحل استانبول قرار گرفته ا ...
ادامه مطلب

معرفی محله اتیلر استانبول

آوریل 15, 2021
اگر به دنبال یک محله خوب برای خرید ملک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به محله‌های واقع شده در استانبول توجه کنید. مح ...
ادامه مطلب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست

WhatsApp chat